Sayfa 4277 / 4325 İlkİlk ... 32773777417742274267427542764277427842794287 ... SonSon
128,281 ile 128,310 arası toplam 129739 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Sohbetinizden birşey anlamasamda iyi akşamlar herkese ^^

İyi Akşamlar Burak Nasıl Gidiyor Hayat

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Hasta gidiyor abi 2 haftadır inanılmaz ağrılarım oluyor bugünde gitmedim okula şimdi öyle lol atıyorum senin nasıl gidiyor.

Fazla Yatmak İyi Değildir Kötürüm Olursun Sen Kalk Dolaş Gez Ayakların Açılsın.

"Bir Galatasaray taraftarı, UEFA Kupası'nı kazanan kadronun imzaladığı formayı bedelli askerlik için satılığa çıkardı."

BEDELLİ ASKERLİK için satılık TAM KADRO İMZALI - Türk Futbol Takımı Taraftar Ürünleri Spor Alışverişinde İlk Adres sahibinden.com'da - 190681433

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

Selamun Aleyküm

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by A.FaruK View Post
    Selamun Aleyküm
    Aleyküm Selam reis
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Saat kaç oldu, ben hala yazıyorum...

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Selamlar, yıllar sonra buraya FM 2015 vasıtasıyla da olsa da dönmek çok güzel. İnsan özlüyor eski günleri, ama pek hatırlayanımız da yoktur sanırım baya değişmiş buralar.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Gençler A'lı B'li hikayelerimi merak edenleri akşam saatlerinde buraya bekliyorum Yeni sezon başlıyor
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Gençler A'lı B'li hikayelerimi merak edenleri akşam saatlerinde buraya bekliyorum Yeni sezon başlıyor
    Geliyor gönlümün efendisi

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Biraz daha zorlasak Aile Hukukunda pratik olur senin hikayeler.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Buraya çoook uzun ve detaylı bir mesaj yazmıştım ama "Niye bu kadar detay veriyorum ya" deyip sildim

Edit 2: A B ve C karakterleri vardı ama B ve C de henüz netlik olmadığı için onları da yazıp sildim

Bu sefer çok özet geçiyorum.

A diye bir kız var. Benden hoşlandığını mesaj yoluyla iletti. Benim dini açıdan iyi yönde bir kız istediğimi biliyorsunuz önceki hikayeden Bu kız da aslında o yönden gayet ideal. Karakterli bir kız. Güzelliği de iyi. Ama ben bir türlü bu kıza karşı bir şeyler hissedemiyorum. O bana çok saygı duyuyor, yaptığım en ufak şeylerden mutlu oluyor, buluşacağımız günleri iple çekiyor vs ama bende aşırı bi rahatlık var. İçim ona karşı bir türlü heyecanlanmıyor. Bunun niye olduğunu bir türlü çözemedim.

Bir süre sonra heyecanlanma başlar mı yoksa başta olmayınca devamı da gelmez mi ? Kafamda deli sorular

Ek olarak görüştüğüm B ve C var işte. Onların sonu ne olu bilmiyorum ama belki bir süre sonra Bye veya Cye de kayabilirim.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Buraya çoook uzun ve detaylı bir mesaj yazmıştım ama "Niye bu kadar detay veriyorum ya" deyip sildim

Edit 2: A B ve C karakterleri vardı ama B ve C de henüz netlik olmadığı için onları da yazıp sildim

Bu sefer çok özet geçiyorum.

A diye bir kız var. Benden hoşlandığını mesaj yoluyla iletti. Benim dini açıdan iyi yönde bir kız istediğimi biliyorsunuz önceki hikayeden Bu kız da aslında o yönden gayet ideal. Karakterli bir kız. Güzelliği de iyi. Ama ben bir türlü bu kıza karşı bir şeyler hissedemiyorum. O bana çok saygı duyuyor, yaptığım en ufak şeylerden mutlu oluyor, buluşacağımız günleri iple çekiyor vs ama bende aşırı bi rahatlık var. İçim ona karşı bir türlü heyecanlanmıyor. Bunun niye olduğunu bir türlü çözemedim.

Bir süre sonra heyecanlanma başlar mı yoksa başta olmayınca devamı da gelmez mi ? Kafamda deli sorular
    Resmen hayalkırıklığı, nerede o bol harfli, karışık, zorlu bölümler. Fragman bile olmamış bu, teaser bile diyemiyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dini açıdan iyi yönde olmayan bir kız seni heyecanlandıracak abi,maalesef insanın yapısı bu,aykırı şeyler daha ilgi çekicidir
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Dini açıdan iyi yönde olmayan bir kız seni heyecanlandıracak abi,maalesef insanın yapısı bu,aykırı şeyler daha ilgi çekicidir
    Anlamadım la ne yazdığını ? Dini yönde iyi olan yazacaktın sanırım ?

Ayrıca fark yapmıyor. Ne bilim içki içip sarhoş olan kızla da görüşüp heycanlandım, başka dindar kızlarla da görüşüp heycanlandığım oldu Bu sefer kız zaten elimin altında diye mi böyle oldum acaba. Ama öyle bile olsa çok saçma ya. Belki de evlenip mutlu olacağım kişi bu, aradığım özellikler bunda var ama heyecanlanamıyorum

Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Resmen hayalkırıklığı, nerede o bol harfli, karışık, zorlu bölümler. Fragman bile olmamış bu, teaser bile diyemiyorum.
    Detaylarda boğulmadınız istemedim

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Diyorum ki zıt kutuplar birbirini çekermiş Cihan abi.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

O zaman ben dinden çıkıyorum. AEO.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

A'nın senden hoşlandığını bildiğin için üzerinde bir rahatlık var. Nasılsa çantada keklik gözüyle bakıyorsun ona. Seni biraz düşündürseydi, "acaba bu kız benden hoşlanıyor mu?" dedirtseydi o zaman görürdüm ben seni. 7

Zamanla bir değişiklik olacağını sanmam. Şu an seni heyecanlandırmıyorsa ileride de heyecanlandırmaz. A; senin mantığına hitap eden bir kız, kalbine değil. O yüzden yavaştan B'ye ve C'ye yönelmeye bak derim.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Yok ben A'nın benden hoşlandığını önceden biliyordum zaten. Sürekli mesaj atıyordu vs tahmin ediyordum. Ve pas da vermiyordum. Konuşma sıklığımız 4-5 günde 1e kadar düşmüştü. Sonra birden bire gece tek mesaj olarak benden hoşlandığını söyledi. Hatta ona cevap bile vermedim bi süre. Mesaj baktım, uyumaya devam ettim "Ulan ne duygusuz bi adam oldum" diyecekken daha önce başkasına mesaj atmak için alarm kurup uyandığımı bilirim o yüzden duygusuz da diyemiyorum kendime.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Aşkın bile baş harfi A
    A dan şaşma

şaka bir yana senin kararlarını amaçların belirler. Nasıl bir ilişki istiyorsun?
    Din kavramı da biraz üzerinde durulması gerekn kavramdır.
    Dini yönü ağır basan arkadaşın ya da basmayan kişinin samimiyeti önemli. (Kişileri tanımıyorum o yüzden söylediklerim varsayım)
    Allah Rasulu bile "Ahlakı en güzel olanı seçin" demiş yani en dindarı değil ahlakı en güzel olanı seçmen bence daha doğru olur

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Benim şuan tek istediğim şey beni heyecanlandırması Yani isterse dünyanın en dindar ve ahlaklısı olsun beni heyecanlandırmıyorsa o iş olmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Valla Cihan başta heyacanlandırır da Adriana Lima bile olsa insan bi süre sonra alışıyor özellikle erkekler, bir gram heyecan kalmıyor. Heyecan arama bence.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Saati renk kodlarına dönüştürüp gösteriyor, ilginç bir çalışma olmuş.
    What colour is it?

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Saati renk kodlarına dönüştürüp gösteriyor, ilginç bir çalışma olmuş.
    What colour is it?
    Vay ne kadar güzel olmuş

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

2 renk var yanlız dakika başladığında siyah oluyor dakika bitene kadar mor'a dönüyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    2 renk var yanlız dakika başladığında siyah oluyor dakika bitene kadar mor'a dönüyor.
    13-14'le başlayan kodlar bu renkler arasında demek ki Ben gördüm farklı renkler.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bizim halkımız çok garip,yeminle.

Saray'da oturan şahıs ''Konya-İstanbul arası hızlı tren 1 hafta ücretsiz olacak'' dedi.

Kalabalıktan ''Öahahaheeyyoyovaayy'' gibi bir tepki geldi.Aklıma şu geldi;

http://galeri12.uludagsozluk.com/537...lan_610309.gif

Aktarmalı Olarak Yapılabilir Diye Düşünüyorum. Önce Konya-Ankara, Aktarmayla Ankara-İstanbul. Eğer Böyleyse Bence Güzel.

Sadece Ankara-İstanbul Arasında Binsem Yine Geçerli Olur mu?

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

beyin yasinizi olcun bakalim. ingilizce kelime turetme kismi dil bilmeyenler icin dezavantaj olacaktir ama ben ilk testte durumumu tespit ettim zaten

Free Brain Age Games: Home

Mesaj Yetkileri