Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 110 sonuç

Konu: Turksportal Türkçe FM 2008 v1.0'dan İlk Görüntüler

Oyun içi görüntülerde verildiyse yamanın çıkması yakındır tahminimce haftaya türkçe fm ile başlayabiliriz

Nesil
    2006
    Yer
    ıstanbul

vay be %82 ha helal olsun elllerınıze saglık...beklıyorum cıkmasını

Nesil
    2007
    Yer
    Ev

Teşekkürler TSI, sabırsızlıkla bekliyoruz..

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

%82 çok iyi bir oran.Geç oldu ama güzel oldu.Bu yamada emeği geçen herkese teşekkürler.Sabırsızlıkla bekliyoruz..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ss leri görünce heyecan bi kat daha arttı.Emeği geçen herkese teşekkürler..
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by Burak Duran View Post
    onun icin ugrasiliyor.. sorunsuz olucak
    sağol ..

Mükemmel bir iş çıkartmış TSI ekibi. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emeği geçen herkesi tebrik ederim ellerinize sağlık. Uzun zamandır beklenen bu yama çıktığında herkesin beklentisini karşılayacaktır diye düşünüyorum. Merakla bekliyoruz...
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Emeği Geçenlere Çok Teşekkür Ediyorum..Emeğineze Sağlık...

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

arkadaşlar yazılımımızı VISTA Kullanıcıları için yeni gelişen teknojilre uygun hale getirmek adına hatasız bir şekilde hazırlamak için uzatmıştık fakat malesef bu sorunların çözümü çok zaman almakta ve XP kullanıcıları sırf bu sebepten yamadan uzak kalmaması adına v2 de çözüme bırakmak adına yamayı XP kullanıcıları için çıkartmayı planlıyoruz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Benim gibi XP kullanıcıları için sevindirici bi haber ama Vista kullananlar için üzücü...Heyecanlı bekleyişimiz daha da katlanarak devam ediyor...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Sağlık olsun.Vista kullananlarda ikincisiyle beraber kullanmaya başlarlar.Gelecek senelerdeki oyuna temel oluşturduğu için bu çalışma sırasında artık bu tür ufak aksaklıklar gecikmeler olur.Neticede sonraki sene çıkacak olan oyunda çok kolay bir şekilde yama tamamlanmış olacak.

Emeğiniz için tüm hazırlayanlara çok teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

emeği geçen herkese teşekkürler..en yakın zamanda çıkar inşallah.

Heyecanımız gittikçe artıyor oyun zevkimin (kendi adıma) kat kat artacağını düşünüyorum emeğinize sağlık.

emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.. darısı orjinal türkçe FM'lerin başına...

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Bu yamada emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.Çok emek verildi bu çalışma için.Hepinizin ellerine sağlık.Oyuna renk getireceğinden herkes gibi kesinlikle eminim.Tekrar çok teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    ⓪❾

Teşekkürler..
    <')))))>-<

Nesil
    2006
    Yer
    Varşova

Emeği geçen herkese teşekkürler. Çok güzel görünüyor. Bilmem önemli bir sorunmudur ama sadece gözden kaçmış olabilir diye söylemek istedim.

Birkaç ss de "Notu Farklı Kaydet" yerine "Nutu Farklı Kaydet" olararak yazılmış olduğunu gördüm.

Diğer ss de "Denizli takım konuşması" yazan yerde Denizli nin "i " si çıkmamış.

Bir de Hatem Trabelsi nin Pozisyon Kısmında D/KB/M R yazıyor. Burda belki hata olmayabilir ben sadece KB nin ne olduğunu bilmediğim için yazdım.

Bu yazdıklarım kesinlikle yanlış anlaşılmasın lütfen çok üzülürüm. Sadece gözden kaçmış olabileceğini düşündüğüm için yazdım...Teşekkürler...

Herkesin eline sağlık. Kolay gelsin...İyi çalışmalar...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Keşke yayınlamasaydınız içim gitti valla

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bekliyoruz...

Nesil
    2008
    Yer
    Eskişehir

Fm 2007'nin Türkçesi bile Vistada çalışıyor.Uyum problemi şaşırttı beni açıkcası.

Quote Originally Posted by Bay Önder View Post
    Merhaba,

İlhan'a daha önceden söylemiştim. Eski oyunlarda ki çevirilerde takım kadrosu ekranındayken sözleşme durumuna görüntüyü getirince veya, personel kısmına gelince orada ki sözleşme süreleri gözükmüyordu. Bu oyunda acaba gözükecek mi?
    Evet sözleşme süreleri gözükmüyordu. Cevap?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    arkadaşlar yazılımımızı VISTA Kullanıcıları için yeni gelişen teknojilre uygun hale getirmek adına hatasız bir şekilde hazırlamak için uzatmıştık fakat malesef bu sorunların çözümü çok zaman almakta ve XP kullanıcıları sırf bu sebepten yamadan uzak kalmaması adına v2 de çözüme bırakmak adına yamayı XP kullanıcıları için çıkartmayı planlıyoruz

Biz XP kullanıcıları için sevindirici bir yaklaşım olur...Taktir edersiniz ki; Uzun zamandır bu yamayı 4 gözle bekliyoruz ve vista işletim sistemindeki sorun çözümlenmesini beklemek biz XP kullacıları için ÇİN işkencesinden farklı değil...Bu yoruma umarım VİSTA kullanıcıları kızmazlar ama biran onlarda kendilerini XP kullanıcılarının yerine koyarsa sağlıklı bir sonuç çıkar....v2'de vista sorununun çözülüp onlarda türkçe oynasınlar tabiki ama biz mevcut %82 Türkçeyi en kısa zamanda görmeyi umut ediyoruz....TEŞEKKÜRLER

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by oguzyumak View Post
    Evet sözleşme süreleri gözükmüyordu. Cevap?
    Şimdi gözüküyor.

Ellerine sağlık resimler harika.
    Ben şeyi merak ediyorum maç öncesi ve sonrası konuşmalar ve spikerler Türkçe mi?

FM 2007'de Türkçe olduğuna göre şimdi de Türkçe'dir. Zaten oyunun geneline baktığımızda o çeviriler fazla bir yer kaplamıyor. Yine çok uğraş gerektiren birşey, o da ayrı tabii.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Armano6 View Post
    Ellerine sağlık resimler harika.
    Ben şeyi merak ediyorum maç öncesi ve sonrası konuşmalar ve spikerler Türkçe mi?
    Maç Öncesi - Maç sonras- Oyuncu Etkileşim (PLayer İnteraction) - Spiker - Manager yorumları hepsi türkçe

emege saygi... cok tesekkur ediyoruz...

Galiba daha linki çıkmadı nerede??

Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ediyorum.Yayınlanacağı Günü Merakla Bekliyorum.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri