Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 486 sonuç

Konu: Turksportal Masaüstü 2008 İçeriği

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.Büyük bir iş başardınız gerek çeviri gerek sponsor olarak.tebrikler..

Benim bir sorum olcak ayrıca Resmi oyuna Türkçe dil eklenmesi enazından 2010 için konuşuluyormuş bildiğim kadarıyla.Mesela 2009 oyunu içinde çalışmalarınız olarak mı? ben bunu merak ediyorum..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Evet olacak Armano6, üstelik bu sefer bu kadar gecikme yaşanmayacağı sözünü sana verebilirim
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2007
    Yer
    i bilmiyor..

Peki bu ayın sonunda mı çıkacak yoksa Haziranda mı , bu belirlendi mi ?

Quote Originally Posted by DeNiZ_1903 View Post
    Kesin bir tarih yok dendi kaç kez

5. Wink

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Evet olacak Armano6, üstelik bu sefer bu kadar gecikme yaşanmayacağı sözünü sana verebilirim
    Bence Şimdiden Fm ekibinden dil dosyası alınıp 2009a başlansa güzel olur oyun saten ocakta çıksa şubata kadar Türkçesi ile birlikte çıkmış olur...

Ya bir durun Allah aşkına, daha sigames oyunun yapımını bitirmedi siz neden bahsediyorsunuz. Merak etme Türkçe'yi hemen çıkarırlar.

xp uyumluluk modunda falan da mı çalışmıyo vistada bu nası iştir yaa:S:S

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by kobra64 View Post
    Bence Şimdiden Fm ekibinden dil dosyası alınıp 2009a başlansa güzel olur oyun saten ocakta çıksa şubata kadar Türkçesi ile birlikte çıkmış olur...
    FM ekibinden alınmıyor bu dosyalar, kendi yazılımlarımız sayesinde yapıyoruz işlemleri SI'ın bilgisi dahilinde.

Quote Originally Posted by FatalRhymeR_58 View Post
    xp uyumluluk modunda falan da mı çalışmıyo vistada bu nası iştir yaa:S:S
    v1'de VISTA'da yazılımı çalıştıramazsınız
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by DeNiZ_1903 View Post
    Şuan v1.0 yayında. Kulüp üyeleri test ediyorlar. Bir süre sonra tüm FM severler indirebilecek. v2.0 için de çevirilerimiz devam ediyor, imzamdaki "Türkçeleştirme Serüveni" nden yüzdelerimizi takip edebilirsin. Tarih vermiyoruz ama versiyonlar arası sürenin çok uzun tutulmayacağını da belirtebilirim.

Quote Originally Posted by Armano6 View Post
    Benim bir sorum olcak ayrıca Resmi oyuna Türkçe dil eklenmesi enazından 2010 için konuşuluyormuş bildiğim kadarıyla.Mesela 2009 oyunu içinde çalışmalarınız olarak mı? ben bunu merak ediyorum..
    Bunun için girişimlerimiz oluyor, ancak SI Games bize bu konuda destek verse de onların sponsorlarını aşmak güç. Biz şuan oyunu %99 un üzerinde Türkçeleştirmeye yoğunlaştık ve bu yüzdeye kısa sürede ulaşıp SI Games e yollayacağız. Onlar da kontrol edip sponsorları ile bu konuyu görüşebilirler. Umarım en kısa sürede Türkçe orjinaline girer.

Quote Originally Posted by kobra64 View Post
    Armano6 nick'li arkadaşıma yazdıklarım haricinde şunu diyebilrim, 2009 için oyun çok daha kısa sürede ve çok daha yüzdeki Türkçe oynanabilecek. Bununla ilgili şuradaki konuda bir tahminim var.

<a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=42321" style="text-decoration: none">Türkçe FM Hakkında Bilinmeyenler</a>
    Forumlarımızda YASADIŞI PAYLAŞIMLAR yapamazsınız
    ÖM veya E Posta ile teknik sorular sormayın cevaplamıyorum
    <a href="http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2358" style="text-decoration: none">Hesabınızın kapatılmaması, kullanıcı adınızın ceza almaması için tıklayın</a>
    <a href=http://www.turksportal.net style="text-decoration: none">Turksportal Interactive l <font COLOR=”#333333”>Football Manager Türkiye Resmi Araştırma Sitesi</font></a>

__________________________________________________ _______________

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    FM ekibinden alınmıyor bu dosyalar, kendi yazılımlarımız sayesinde yapıyoruz işlemleri SI'ın bilgisi dahilinde.

v1'de VISTA'da yazılımı çalıştıramazsınız
    arkadaşlar birz bekleyin herşeyi bizim için yapıyorlar..

vistada çalışmama hakkında bi sorum olacaktı vieri bildigim kadarıyla Türkçe fm 2007 de vistayı desteklemiyodu ama açılıyor onu açtıgımız gibi açma şansımız olurmu ? açılırsa array bound hatası alırmı bilginiz varmı acaba?

Volkan abi şuan da % 89'a mı çıktı Türkçe oranı? Öyle yazmışsın da imzan da.

89 v2 için olan çalışma 99 a kadar gitcek galiba...

oguz bak v1 82 yaziyor v2 suanda 89da artik cikana kadar kac olur kismet 99mu nolur 95 mi olur gorcez

öncelikle emek verip bu yamayıhazırlayan arkadaşlara teşekkürler klüp üyeleri deneyip test etsin sonra herkese açılacaktır zaten azcık daha bekleyelim

Quote Originally Posted by Burak Duran View Post
    oguz bak v1 82 yaziyor v2 suanda 89da artik cikana kadar kac olur kismet 99mu nolur 95 mi olur gorcez
    müthişsiniz ya, bende diyorum benmi yanlış anladım acaba v1 i hazır çevrilmiş varken % 82'yle çıkaracağınızı düşünmemiştim. ama bu v2 nin hevesle beklenmesi açısından bir taktik de olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

oguzyumak turksportal'ın öyle heves artırıcı taktiklere ihtiyacı olmaz merak etme sen. Ben vista uyumlu halini bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

ne zzmn elimize geçecek ?

Ya arkadaslar okumuyorsunuz galiba... zaman yok ha bugun ha yarin cikar

Ben Turksportal'ı kutluyorum Türkiye'de FM ile ilgili en kapsamlı site...
    TEŞEKKÜRLER TURKSPORTAL...

Quote Originally Posted by alisalis1907 View Post
    Ben Turksportal'ı kutluyorum Türkiye'de FM ile ilgili en kapsamlı site...
    TEŞEKKÜRLER TURKSPORTAL...
    katılıyorum

Ayg.22 Fun Club's

emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler elinize gözünüze gönlünüze sağlık tam anlamıyla gönlümüze göre oldu buraya kadar geldi sabrettik bekledik ve eminimki yine türksportal karizmasına yakışır bi yama olmuştur tekrar hepinize teşekkür ederiz

O halde Fm 2009 dil dosyasıyla 2008 dosyaları hemen hemen aynı olcaktır heralde?

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Thumbs up

Herkese burdan teker teker teşekkür etmek istiyorum..

ALEM BUYSA , KRAL TURKSPORTAL

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

klup uyeleri test etsin de biz ne zaman yararlanıcaz arkadaslar ...

Arkadaşlar sıkın biraz daha dişinizi. Eli kulağındadır, 1-2 gün içerisinde açarlar yamayı halka

emeği geçen herkese teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Zeytinburnu

sabırsızlıkla bekliyoruzzz.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

emeği gecen herkesten Allah razı olsun sabırsızlıkla bekliyoruz...

Cool Data Editör !!

Vieri fm 2007 de türkçeleştirme çalışmasında data editörümüzde türkçeydi ! yeni masaüstü yazılımında data editörümüzde türkçe olucakmı ??? v1 de sanırım yok gözüküyor ama en azından v2 versiyonunda olsun data editörüde katın işin içine.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    bu arada test çalışmaları gayet iyi gidiyor. bir çok hata düzeltiliyor..
    Last edited by fokocaman : 26.Mayıs.2008 at 14:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    '' Hayat Karameladan daha tatlı bir şekerlemedir demişti üstad bana. Düşündümde; tadını aldıkça hep daha fazlasını isterken AZALDIĞINI unutmuşum ''

Sayfa 2 / 17 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri