1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Oyuncum gitmek istiyor

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Default Oyuncum gitmek istiyor

Arkadaşlar, Kayserispor'u yönetiyorum ve takıma, defans olarak Jorge Guagua'yı aldım . Ama Aydin Toscalı, as oyuncum olup her maç oynadığı halde Guagua transferinden mutsuz ve as kadroya girememekten hala korkuyor . 10 maçtır oynatıyorum hala Aydın Toscalı'yı kazanamadım ne yapabilirim ??? Kontratı da bitmek üzere ...

2. Default

satılık listesinde falan olmasın?

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Hayır satılık değil hatta anahtar oyuncu

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Player İnteraction'u kullanıp oyuncunu översen düzelir sanırım.
    (/s)

kuluplere önermiş olabilirsin

oyuncu etkileşiminden futbolcuya olumlu şeyler söyle düzelir..

biras açarmısınız beyler. pek ii bilmiorum
    başlıını söyleyin "learn from player" gibi..

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Son maçtaki performansını övebilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Aynı mevkiye 1 adam aldığın için kendisini tehlikede görüyor.Performansını öv kaliteli bir oyuncu olduğunu söyle.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Oyuncu etkileşiminden öv bir de bir maçtan sonra performansını öv bir daha arıza çıkarmaz

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

bendede olsu aynısı. carlos vela gibi süper bir adamı göndermek zorunda kaldım. mecburen yani. adam genç olduğu için başka bir futbolcuya eğitmesi için verdim. o da üzüldü. amma da üzülürmüş yani. hala düzeltemeidm adamı. sonunda totthanam'a gönerdim...

Gitmek istemiyorsa göndericeksin.Sözleşme öenererek oyuncunun moralini düzeltebilir onu kararından caydırabilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

Quote Originally Posted by SiR ToMaSRoSiCkY1 View Post
    Gitmek istemiyorsa göndericeksin.Sözleşme öenererek oyuncunun moralini düzeltebilir onu kararından caydırabilirsiniz.
    birader gitmek istemiyorsa niye göndersin adam oyuncuyu. ayrıca gitmek isteyen adam sözleşme imzalamak istemez...

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

İlk başta medyaya demeç veriyo medyaya;''şu adam geldi transferde,takımdaki yerim tehlikeye girdi'' diye.Orada onun yerinin garanti olduğunu söyleseydin,problem çıkmazdı.Onu atlatıysan futbolcuya iyi oyuncu olduğunu söyle,son formundan memnun olduğunu söyle,düzelecektir.

Quote Originally Posted by cemir05 View Post
    birader gitmek istemiyorsa niye göndersin adam oyuncuyu. ayrıca gitmek isteyen adam sözleşme imzalamak istemez...
    Sen uğraş.Arkadaşım ben bütün gün Fm oynıyarak inceliklerini biliyorum.Bir çok araştırma yaptım.Güven.Oyuncunuda övebilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Eğer kadrodaki yeri tehlikiye girdiği için mutusuzsa, onun yerini tehlikeye atan oyuncuyu aldığında Aydın Toscalı tarafından sana bir mesaj gelir."Ona çok sinirlendiğini ve hemen transfer listesine koyacağını" söyle, "Yerinin garanti altında olacağını" söyle gibisinden.Oyuncunun kişisel özelliklerine göre ve tabi şansına göre bunlardan birini seçtiğinde "...apologises from his manager", menajerinden özür diliyor şeklinde bir mesaj gelir bil ki bu mesaj geldiğinde oyuncu tekrar mutlu olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Oyuncun sana bu tepkiyi verdiginde ona ilk 1 planlarinda oldugunu belirtmen durumu duzeltirdi. Ancak hala duzelmediyse sorun etme sezon sonuna kadar duzenli oynadigi taktirde mutlaka duzelecektir...

arkadaslar tecrübelerime dayanarak söylüyorum üzülen veya gitmek isteyen oyuncuyu yollıcaksın.yollamassan hayır getirmiyor.degeri flnda düşüyo

Yolla kurtul. Hem kadroya bakarken üzgün ikonunu görmek beni sinir eder hem d eoyuncudan verim alamayacağımı düşünürüm. Gitmek isteyen oyuncu 10 maç 11 de ise oynamama sıkıntısı yok demek ki. Başka heyecanlar peşinde olduğundan gitmek istiyor olabilir. İlgilenen kulüpler büyük olabilir.

Mesaj Yetkileri