Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 45 sonuç

Konu: Yenerken, son dakikalarda yenilmek!

Default Yenerken, son dakikalarda yenilmek!

Merhaba,

Yazmayacağım yazmayacağım dedim ama dayanamadım. Hangi takım olursa olsun genelde aynı olay oluyor. Yalnız yeni başladığım "Uşakspor" takımında üst üste 10.defa olunca sinirden klavye kırmak yerine buraya yazmayı tercih ettim

Şampiyonluk yarışında daha ilk haftalarda tam tamına 10 maçta bu olay başıma geldi. Örn: en son oynadığım Antalyaspor maçında 80.dakika'ya 2-0 önde giriyorum 90.dakika 2-3 maç bitiyor. veya ondan önce ki Kocaelispor deplasman maçında 0-3 yenerken 70.dakikada birden maç dönüyor ve 4-3 oluyor. Taktik ve antreman hatası yok! Oyuncularımda ve sanırsam bende bir sorun yok. Oyun değiştirirken defansa çekilmekten çok orta sahaya adam çoğaltıyorum top çıkartalım diye.. Ama sonuç yine aynı! 10 maç üst üste bu olay yaşandı ve artık sabrım taştı

Şuna inanıyorum ki takım çok iyi.. Ben bile buna bir açıklık getiremedim..
    Sonuç olarak 10 maçta 23 puan kaybettim ve şampiyonluk yarışından epeyce uzaklaştım
    Evet arkadaşlar, sizce neden böyle oluyor?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

ewet son dakkalarda gol yiyip yenilmek çoook iğrenç bi durum ama sen gol atıp yenersen süüper bi durum
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

oyunun gerçekçiliği herhalde...

Quote Originally Posted by azalkmar
    oyunun gerçekçiliği herhalde...
    Tabi oyunun gerçekliği ama bu 2-3 kere olsa anlayacağım ama 10 kere hemde üst üste böyle olunca..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

bunların screenshotları ve oynadığın versiyonuda belirtirsen bir hata raporu gönderebiliriz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Versiyon olarak 6.0.3 kullanıyorum..

Genelde Son dakikalarda Galibiyete yaklaşırken hep gol yiyorum ya yeniliyorum yada berabere bitiyor. 70den sonra atak yemeye başlıyorum 2-0 gibi skorlarda önde olmama rağmen bu tür yenilgiler başlıyor.. Bir kaç tane ss yolluyorum.. Bu belki oyundan kaynaklanan bir sorun olmayabilir ama elbet başka bir sorunu vardır..

Nesil
    2005
    Yer
    edirne

cok ilginc ya bende antalya ile oynadim ama benim basima bu kadari gelmemisti

Bunların yanında şu görüntüyü unutmuşum;

Bu maçla birlikte zaten sinirimden yerimde duramadım ..

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

benim başıma gelse bu 2 maçta istifayı çekerdim .. 1 ayda oynazdım oyunu .. harbiden ilginçmiş bu durum ve kafa karıştırıcı bir olay. bunları gönderelim bakalım.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Quote Originally Posted by Vieri
    benim başıma gelse bu 2 maçta istifayı çekerdim .. 1 ayda oynazdım oyunu .. harbiden ilginçmiş bu durum ve kafa karıştırıcı bir olay. bunları gönderelim bakalım.
    Normalde dayanamam ama takım gerçekten çok iyi yani insanın içinde bir güven olurda terkedemezsin ya o haldeydim ama şuan 4. ile aramda 12 puan var ve 12 maç var devamlı yeniliyorum en iyi taktikleri denememe rağmen.. ve nedense hep 1-0 1-2 yeniliyorum
    Galiba en sonunda istifa edeceğim sıkmaya başladı..

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

kardeş ben o son dakikada gol yemenin müdavimiyim.

ya o son dakikalar hakikaten delirtiyo adamı tamam heyecan yapıyo oyunu heyecanlı hale getiriyo ama bu kadarda olmaski her sey son dakikada değişiyo ..

Nesil
    2006
    Yer
    şişli

banada bazen oluyo (allahtan)
    uyuz oluyorum
    deliriyorum ya
    gerçekten çok sinir bozucu
    kaç kere nişanlımla kavga ettim
    sinirimi ondan çıkarıyorum

evet deddiğin sinir bozucu bi olay

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

abi bana pek fazla olmuyo hatta hice yakın oluyor bence bu bi özellik vardı adını unuttum baskılı anda panik yapmamasını saglıyor o özellikten olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok berbat bir durum bence de.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by ridvanu
    banada bazen oluyo (allahtan)
    uyuz oluyorum
    deliriyorum ya
    gerçekten çok sinir bozucu
    kaç kere nişanlımla kavga ettim
    sinirimi ondan çıkarıyorum
    abi ne günahı var nişanlının yapma yazıktır sen evlenirsen üstünede fm de sonuncu felan olursan boşanırsın heralde
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Cifaa haklı Nişanlın yerine Klavye, Mouse veya Monitör ile kavga edebilirsin..
    Bu durumla sık sık karşılaşan biri olarak böyle bir maçta gol yedikten sonra,

Monitöre gel git uyguluyorum sallıyorum fln (tabi sinirden)
    Mouse vuruyorum mousepad'e
    ayrıyetten klavyenin tüm tuşlarına basıyorum..

Denenmiştir tüm sinirleri alıyor

Nesil
    2005
    Yer
    34

pazarspor la 2. sezonda 2. lige cıkma heyecanım 118. dk da kusagımda kaldı...dusunun ne acı cektigimi pazarspor u veya o reputation daki takımları secenler bilirler...bide usakspor eledi beni ermoon

Quote Originally Posted by hezzo
    pazarspor la 2. sezonda 2. lige cıkma heyecanım 118. dk da kusagımda kaldı...dusunun ne acı cektigimi pazarspor u veya o reputation daki takımları secenler bilirler...bide usakspor eledi beni ermoon
    bilmezmiyim ya tam yeniyosun bi bakıyosun maç bitmiş yenilmişin acı bir durum

bana bütün kariyerlerimde yamalardan sonra bile aynı şey olduğu için, çıldırıp oyunu silip cd yi parçacıklarına ayırdım, en iyisi 03 04 oynamak ben öyle yapıcam bundan sonra, özellikle galatasaray ya da onun gibi takımlarla başarılı olmak imkansız kılınmış bu oyunda.

Nesil
    2006
    Yer
    maltepe-ist

Quote Originally Posted by ermoon34
    Normalde dayanamam ama takım gerçekten çok iyi yani insanın içinde bir güven olurda terkedemezsin ya o haldeydim ama şuan 4. ile aramda 12 puan var ve 12 maç var devamlı yeniliyorum en iyi taktikleri denememe rağmen.. ve nedense hep 1-0 1-2 yeniliyorum
    Galiba en sonunda istifa edeceğim sıkmaya başladı..
    oyuncular pek sevmıo galıba senı

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

ya ilk beş dakikada atıyorlar ya son beş dakikada ortası yok valla resmen.4-0 dan son 14 dk da 4-4 berabere yaptı adamlar.bir anda kaleme yüklendiler yirmiden fazla şut çektiler.apıştım kaldım ve sinirden bir hafta oynamadım.

Quote Originally Posted by TüMeR_yAğıZ
    ya ilk beş dakikada atıyorlar ya son beş dakikada ortası yok valla resmen.4-0 dan son 14 dk da 4-4 berabere yaptı adamlar.bir anda kaleme yüklendiler yirmiden fazla şut çektiler.apıştım kaldım ve sinirden bir hafta oynamadım.
    Haklısın.. Yeni bir yama ile düzeltilmesi gereken büyük bir hata! Son dakikalarda 1-2 kere anlarımda her zaman olunca insanın bir sabrı vardır bir yere kadar yani..

ya devre arası konusmalarda galipken ne diyosun?Bendede cok oluyo bu durum gercide sonuc ne olursa olsun devre arası pleased demeyince azaldı biraz daha ama yinede yapımcılar biraz abartmıs gibime geldi

Nesil
    2004
    Yer
    istanbul

Son Dakikada gol veya gollere yeyip yenilmek: Okyanusu yüzerek geçtikten sonra kıyıya 3-5metre kala boğulmak gibi bişey.Çok sinir bozucu,vücudu karıncalandıran,dişleri sıktıran bişey ayrıca bu.Hele bir de şampiyonlar ligi finalinde falan oluyorsa 100metreden betona kafa üstü düşmek gibi birşey oluyor.Aman uzak dursun...

Bende hep uzatmalara doğru atıyorum gollerimi

Nesil
    2006
    Yer
    KastamonuDüzceBolu arası

benim de bazen başıma geliyor çok sinirleniyorum ben gol yeyince babam da ordan kalk artık bilgisayardan ders çalış diyor
    ama ben en çok fm 6 yı bir kere açamamıştım o zaman sinirlenmiştim monitor gidiyordu aşağı filen atıyordum.

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

hep son dakikalarda yenilmekten bahsetmişsiniz de son dakikalarda yendiğiniz hiç olmadı mı? onun tadı daha bi başka oluyor, hele bir de küçük takımsanız...

Nesil
    2006
    Yer
    # 5-5

10 haftada 23 puan he...iyi dayanmışsın valla o kadar...ben 3 maçtan sonra deliriyorum...
    drciwan dediğin gibi son dakikalarda maç kazanmanın zevkide bi başka oluyor...
    birde yeni oyuna soktuğun adamın takımı kurtarmasıda müthiş bişey ya...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri