Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 107 sonuç

Konu: Newcastle United İle Nice Senelere[mc_eagle]

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Default Newcastle United İle Nice Senelere[mc_eagle]

Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır gerek dersler gerek işlerimden dolayı Turksportal a fazla uğrayamıyor yorum yazamıyordum. Ancak okulların kapanmış olmasından da faydalanarak yeni bir kariyer açıp burada onu sizlerle paylaşmak istedim.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takımımı Newcastle United olarak belirledim. Bu takımda uzun süreler kalmayı ve iyi işler yapıp kupaları almak istiyorum.
    Takımımızla ilgili genel bilgiler:

Takımımızın Formaları

Transfer konusunda yardımlarınızı ve önerilerini bekliyorum 50 Mn para var neredeyse bu arada Owen iyileşene kadar onun yerinde kimi oynatabilirim?

uzun soluklu ve başarılı olman diliğiyle

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Başarılar..

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Hayırlı olsun kariyerin..Bence Huntelaar'ı al Owenla iyi bir ikili oluşturur.Owen iyileşene kadar tek forvet oynatırsın..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Formaları güzel koymuşsunda şortlar çok küçük değil mi?

Umarım uzun soluklu olur kariyerin...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

owen'ın yanına kafa toplarına hakım bır santrafor alman gerekır bence.. bunun ıcınde zıgıc, huntelaar, mintal gibi oyunculara bakabılrsın.. basarılar

Nesil
    2007
    Yer
    34

Favori kişilere adını yazdırırsın artık
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Başarılar dilerim umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

başarılar uzun soluklu olması dileyiyle

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Newcastle United Bombaları Patlatıyor!!

Gaetano D'Agostino(Udinese 6.5 MN)

Jeremy Mathieu (Toulouse FC 3.2 MN)

Andrey Arshavin( Zenit 6.75 MN)

Jefferson Farfan (PSV 10.75 MN)

Thiago Neves (Fluminense 10 MN)

Takımımıza yararlı olabileceğini düşündüğüm transferler yaptım Huntelaar ile ilgilendik ancak çok para istediler alamadık bundan dolayı. Vidukanın ve Martins in hazırlık kampı boyunca çok iyiy performans gösterdiler forvetlerimiz iyi iş çıkardılar. Transferlerden sonra kadromuzun son durumu:

Sakatlarımızda şöyle

Owen ın sakatlığının geçmesine 2 hafta
    Duff ın sakatlığının geçmesine 3 ay
    Barton un sakatlığının geçmesine 1 ay
    Given in sakatlığının geçmesine 3 hafta var

Hazırlık maçlarında çok iyi bir performans ortaya koyduk maçlara Owen gelene kadar hangi dizilimle çıkacağımızı belirledik.

Bu da Dizilişimiz olacak

Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.
    Ligteki ilk maçım Fulham ile herkeze iyi günler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim transferlerin mükemmel.

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4
    .Hafta

CARLİNG CUP 2. TUR

Bu maçla birlikte takıma Owen ve Given dönmüştür.

dir dahaki turda rakibimiz 4-1 yenildiğimiz Liverpool olacak.

5.Hafta

6
    .Hafta

7
    .Hafta

3. Tur

Büyük gün geldi çattı. Newcastle için intikam günüydü. Liverpool manejeri rahat bir galibiyet alacaklarını zannederken 2 kez geriye düştüğü maçta penaltılarlar elendi. Bu maçın sonucu kesinlikle bir süprizdi. Liverpool kupaya erken veda etti.

Geride kalan haftalarda Manchester ve Liverpool un 1. maçı hariç çok iyi oynadık. Şuanda dolu dizgin gidiyoruz. Martins acayip bir çıkış yakaladı. Başaralıranın devamını diliyorum. Eğer böyle oynamaya devam ederse Viduka kadro dışı kalacak ve uygun bir fiyata satılacak hiç bir varlık gösteremiyor kendisi.

Yorumlarınızı ve Önerileriniz bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Manu ve Liverpool maçları hariç süpersin onlarda deplasmanda olduğun için ezilmişsin.Geri kalan maçlarda müthiş bir formun var umarım bu formu sürdürürsün.

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Büyük takımlardan puan alsan iyi olurdu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok fazla AMC mevkiinde oynayan futbolcun var
    Bunlardan 1-2'sini satarsan güzel olur.
    Manu ve Liverpool maçı kötü olmuş ama kafaya takma iyi gidiyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Yorumlarınız için teşekkür ederim fazla uzatmadan kariyerimde geri kalan maçların ss lerini koyayım. Amc mevkimde fazla oyuncu var ancak Arshavini kanatta oynatıyorum daha yararlı oluyo. Birini ara dönemde satmayı düşünüyorum önerin için teşşekkürler.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.Hafta

9.
    Hafta

10.Hafta

11.Hafta

Carling Cup da 4. turda rakibimiz Reading i üstün oyunumuzla 3-0 yendik.

Çeyrek finalde rakibimiz Portsmounth oldu.

12.Hafta

13
    .Hafta

14
    .Hafta

15
    .Hafta

Carling Cup çeyrek Final maçında çok kötü oynadık. Şansa attığımız golle turu geçtik. Yarı finalde rakibimiz Wigan

16.Hafta

17
    .Hafta

18
    .Hafta

19
    .Hafta

Bir ço maçta iyi oynamamıza rağmen şansımızın yanımızda olmadı maçlar vardı. Örneğin chelsea maçında beraberlik golünü ararken gol yedik.İlk yarıdaki bütün maçlar böyle sona erdi az sonra ilk dönemin değerlendirmesini yayınlayacağım iyi günler.

sakary Ali Misafir

oo süper bir seri yakalamışın tebrikler puan dıurumu nasıl

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok güzel gidiyorsun gerçekten.Güzel bir seri yakalamışsın.Mümkünse Puan Durumunu koyabilirmisin?

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

puan cetvelinin görüntüsünü koyarsan iii olur sanırm ii yerlerdesin büyük ihtimalle
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Sezon Ortası Değerlendirmesi

19. Haftada ligde Manchester ,Chelsea, Arsenal arkasından 4. sıradayım. Gayet iyi bir yerde olduğumu düşünüyorum umarım sezonu bu sırada bitiririm. En azından ilk 5 e girmek istiyorum. İşte puan cetveli

Futbolcularımdan Obefemi Martins oynadığı 19 maçta 17 golle en çok takımımda en çok gol atan isim.

Takımımda en çok asisti Thiago Neves yaptı. Bir çok asist yapan oyuncu sezon başında Fluminense den 10 MN avroya alındı. Ve takıma en çok katkı yapan oyuncu ve en çok memnun olduğum oyuncu.

En çok başarı gösteren bir diğer oyuncum ise hırsı ve bitmek tükenmek bilmeyen enerjisiyle Andrey Arshavin

Bir Oyuncumla kavga ettim ve takımdan yollacağım acaba kim bi kendini bilmez ukala? Az Sonra Sizlerle

sakary Ali Misafir

ligte güzel yerdesin önündekilerle puan farkı çok yok 2. yarı biraz zorlarsan ilk 2 ye girersin

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Kavga ettiğin oyuncu Emre mi yoksa?

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

NEWCASTLE DE ŞOK!!
    Sinan EREN ve Joey Barton birbirlerine girdiler!!!

Newcatle United antrenmanında Barton un hem basın mensuplarını hemde takım arkadaşlarına Sinan Eren in hiç bir şeyden anlamadığını ve onun takımdan gitmesi için arkadaşlarını kışkırttığını duyan Sinan Eren hemen Joey Barton la toplantı odasında bir toplantı yaptı. Toplantıdan çıkarken Sinan Eren in sinirli olduğu gözlerden kaçmadı.Sinan Eren basın mensuplarına açıklamada bulunmazken Joey Barton toplantıdan sonra basına
    "Sizlere ne dediysem Sinan Eren e de onu dedim. Onun hiç bir şeyden anlamadığını ve başarılı olamayacağını söğledim. Sinan Eren ise bunları duyunca sinirlendi ve bundan sonra benimle çalışamayacağını söyledi bağırdı çağırdı. Elinden geleni yap dedim. Bu takımla bundan sonra Sinan Eren ile çalışamam dedi."

Sinan Eren Bu Olaylar Sonrası Başkan Mike Ashley nin Odasından Çıkarken Görüldü.
    Sinan Eren başkanın odasından çıktıkdan sonra başkanla birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısından önemli noktalar:
    Sinan Eren:Merhaba arkadaşlar. Bu gün gelişen olayları zannederim hepiniz biliyosunuz. Böyle bir terbiyesizliği ömrüm boyunca görmedim.
    Basın: Peki ne olacak şimdi?
    Sinan Eren: Ben başkanımın yanına gittim. Böle bir şeyi ömrüm boyunca görmediğimi söyledim.Ya Barton ya ben dedim ve istifamı verdim. Ancak başkanım kabul etmedi.
    Basın: Peki Barton a ne olacak?
    Başkan: Takımla ilişkisi kesilecek ve yeni klüp bulması söylendi bile yeni klüp bulana kadar paf takım ile çalışacak. Kendisi süresiz kadro dışı bırakılmışdır.

Newcastle a Birde Müjdeli Haber

Uzun süredir sakatlığı bulunan Damien Duff artık takımdaki yerini alabilecek. Ciddi bir sakatlık yaşayan Duff çok çalışıp maç eksiğini kapatacak ve Sinan Eren den forma taleb edecek.

Haberin devamı sayfa 5 de

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Abi hangi taktikle oynuyosun...

sakary Ali Misafir

son yazıdan pek bişi anlamadım okunmuyor müjdeli haberi

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim 4 büyüğün arasına girmişsin ligde şu anda süper gidiyorsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Evet gerçekten süper seri yakalamışsın..Devamını bekliyoruz..

Nesil
    2006
    Yer
    Karabük

Genelde 4-3-3 taktiğini kullanıyorum
    Bu arada serimiz devam ediyor bilginiz olsun
    Yorumlarınız için teşekkürler
    ----------------------------------------------------------------------------------------

Joey Barton Sunderland da
    Newcastle United ın 25 yaşındaki ortasaha oyuncu Sunderland takımına 5.75 MN ya transfer oldu. Uzun zamandır kadro dışı kalmakdan şikayetci olan ve Newcastle takımının paf takımı ile antrenmana çıkan Joey Barton kariyerimi burada tekrardan canlandırmak istiyorum dedi.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Newcastle United Arturo Vidal İle Görüşüyor
    Newcastle takımının Leverkusen de oynayan Arturo Vidal ile her konuda anlaştığı imza atması için çalışma izninin çıkması beklendiği belirtildi. İmza atılması an meselesi.

Last edited by mc_eagle : 15.Haziran.2008 at 13:14

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Barton güzel transfer Vidali de alırsan süper olur.

sakary Ali Misafir

devamını bekliyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Barton güzel transfer Vidali de alırsan süper olur.
    barton u sattı ki
    Last edited by sakary Ali : 15.Haziran.2008 at 13:51 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri