1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Futbolcuların gücü düştü

Default Futbolcuların gücü düştü

Merhaba
    sıkı diyemesemde boş zaman buldukca biraz fm oynarım. FM 08 kariyerim vardı 2014 lere gelmiştim iyiydi hostu.Bitirmek zorunda kaldım neyse kaptalım o mevzuyu
    Şimdi efendim daha onceden actıgımda hatırlıyorumda tr deki oyuncuların gücleri ehh işte idare ederdi. O zamandan aklımda kalan birkaç oyuncunun biticiliği,özellikleri vs yeni açtığım kariyerle tamamen farklı gibi. Aynı oyun değil pc nin üzerinden format geçti. Dün tsl servis paketini indirdim kurdum açtım oyunu. Sonradan vazgeçtim sildim. Yeni bi kariyer açtım farkettimde oyuncu özellikleri eski hatırladıgıma nazaran baya bi düşmüştü. Örn. Barış özbek, mehmet topal, anil karaer gs den ornek verdim. Gerçi bu futbolcuların güçleri iyi değildi ama baya bi düşmüş. Bunun sebebi bu servis paketimi ? Hemde tiago lima, milan peric adında her oyun actıgımda banko aldıgım isimler vardı. Bu seferde o oyuncularda cıkmadı. Bu neden olabilir ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Servis paketi yüzünden olabilir.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bazı oyuncuların özellikleri oyundan oyuna değişiyor ama tabi çok aşırı derecede değil...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu FM 2007'de çok başıma geliyordu. Mesela Tevfik Köse'nin frikik özelliği yeni oyun açtığımda 5 başka bir yeni oyun açtığımda 20 çıkıyordu. Hadi biraz fark olmasını anlarım ama 5 nerde 20 nerde?

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Aynen banada oluyor.Bir oyunumda Baki Mercimek çok iyiydi milli takıma kadar çağırdım.Yeni açtığım oyunlarda Baki'ye baktığımda o zaman ki gibi iyi olmayabiliyordu.

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Arkadaşım, 2014 yılına kadar oyuncular antrenmanlar yaptığı için oyuncunun özelliği durmadan artar . Çünkü o zamana kadar her sezon oyuncu gelişir . En büyük örnek Henri Saivet . Ben oyunumu ilk açtığımda en yüksek özelliği 12 idi 1010 a geldim en düşük özelliği 12 oldu

Yeni oyun açınca oyuncunun özelliği değişebiliyor . bu onun ca ve pa'sı ile ilgili olduğunu sanıyorum ama emin değilim umarım ardımcı olmuşumdur

Bence de üstteki abimizin bahsettiği gibi bir durum var ortada.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Antrenman programın ne kadar iyise ve oyuncunun potansiyeli ne kadar yüksekse, oyuncu o oranda gelişir...

Mesaj Yetkileri