Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 48 arası toplam 48 sonuç

Konu: yonetımın oyuna el atması!!!

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

Oyuncunun Transfer Durumu ekranindan oyuncu degerini yuksek bir rakam olarak belirtirsen yonetim bundan asagi teklifleri genelde kabul etmeyecektir. Misalen bir oyuncunun degerini 30 milyon olarak belirlersen yonetim 25 ve uzeri teklifleri kabul edecektir.Ancak ayni oyuncunun degerini 45-50 arasi belirlersen yonetim benzer teklifte karari sana birakacaktir...

psv de asiati ile afellay yı 15 mn ye satmak zorunda kaldım .... çok kötü

ben de arda yı 30 milyona satmıstım çok da iyi oynamıyodu başkan da lyonun teklifini kabul etti ama galiba set transfer statusten ayarlayabiliyoruz

namussuzlar yetiştirdiğim oyuncuyu 19 milyon euroya satmaya kalktılar bende sinirlendim bedavaya verdim baska takımlara bana bıraksalardı enaz 58 milyon euraya satardım ya bu iş çok sinir bi durum

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

gerçekçi bir durum olsa da eksik yapılmış.yönetim böyle bir hareket yaptığında biz de tepkimizi gösterebilmeliyiz.en azından basına açıklama yapıp,hedeflerimizi gerçekleştirmek için bu oyuncuya ihtiyacımız vardı,sorumluluk tamamen yönetimindir gibi açıklamalar yapmalıyız.taraftar yönetime baskı yapmalı.
    mesela bjk yönetimi nihat ı sattığında daum(yanlış hatırlamıyorsam) onu satmak şampiyonluğu satmak demektir gibi bi açıklama yapmıştı.beşiktaş ilk devreyi namağlup kapatmış takım gayet iyi gidiyorken şampiyonluktan olmuştu.ve ben taraftar olarak yönetime çok kızmıştım.
    gerektiğinde ultimatom bile verebilmeliyiz.o giderse ben de giderim demeliyiz.adam transferin bitmesine 2 gün kala takımın en iyi adamını para için satıyor.yerini dolduramıyoruz doğal olarak.sonra 2 kötü sonuç alınca yönetim mutlu değil oluyo.
    yönetimi satışta uyarabilmeli,buna rağmen satarlarsa kötü performans sonrası yönetim memnun olmadığında hatırlatmalıyız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence yönetim el atmasın.Oyuncuyu istediğimiz zaman biz satalım.Zaten sattığımızda fiyatınının üstünde yani çok pahalıya satarız.Yönetimin sattığı oyuncuyu ben 1-2 sene sonra daha pahalıya satabilirim.Yönetim düşünsün bunları.
    Last edited by C h A o S : 30.Ağustos.2008 at 12:59 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

ben yonetimin takima arada bi el atmasindan memnunum gercekcilik katmis

Bunun cagresi takım oyuncuya teklif yaptı mı sende oyuncuya sözlesme öner ancak böyle tutabiliyorsun oyuncuyu takımda
    Last edited by cemre29 : 01.Eylül.2008 at 13:49

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya

Exclamation

Quote Originally Posted by babba View Post
    bu durum benimde basıma cok geldi o sekilde satılmasını istemedigim oyunculara *transfer durumundan* *tüm teklifleri reddet* dersen veya belli bir fiyat koyup o fiyatın altındakileri reddet dersen bu tür bi durumla karsılasmıyorsun en azından bu sekilde benim basıma hiç gelmedi
    arkadaşalr öyle bir şey yapmayın. nedeni ise şu. mesela juventus sizin bir adamınıza teklif verdi. ve sizde onu reddettiğiniz zaman adamınız mutsuz oluyor. aynı şey real amdrid, milan gibi takımalrdada oluyor. yada şöyle diyeyim. popülerliği sizin yönettiğiniz takımdan fazla olan her takım için oluyor.. sakın *tüm teklifleir reddet* yapmayın.. sadece fiyatı belirleyin. eger adamı satmak istemiyorsanız öneri veya teklif gelince 100mn isteyin. böylece kulüp vazgeçecek ve futbolcuda üzülmeyecektir.

ben bu şekilde yapmayı carlos vela gibi bir adamı kaybettiktne sonra anladım. o zamana kadar da zaten iş işten geçti ve 199 PA'sı olan bri carlos vela'yı elden çıkartmak zorunda kalmıştım.

Quote Originally Posted by ereno View Post
    Bence Oyuncuya Kontrat Gotururken serbest kalma maddesine saglam fiyat bic
    ben gelecek vadeden her oyuncuya serbest kalma maddesinde en yüksek fiyat neyse onu biçiyorum söleşmede bulunsun saten çok iyi bi oyuncuysa serbest bırakma gibi sorunun olmas hemde yönetim pek fazla karışamıyo...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Sözleşme imzalarken minimum transfer bedelini yüksek tutarsan olmaz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanBul

bende appiah a ve maldonadoyu göndermiştim geçmiş kariyerlerimde ve yerine taktik icabı bir tane DMC yetiyor du bana yedek olarakta selcugu kullanıcaktım nuri sahin i almıstım baktım yönetim yetersiz buldu gittiler trasnfer girişimine dengesiz herifler arjantinden manyak bi adama teklif gönderdiler klübü kbl etti ben istememe rağmen bunlar halletti bende kariyeri sildim hemen

yönetimse yönetim parasını versin ben bulurum en kralını

yönetim işine geleni satıyo para ne de olsa ama oyuncu alamadığımız zaman da kötü sonuçlarda hemen ınsecure oluyosunuz bu saçmalık değil mi o zmn elindeki en iyi oyuncuyu satarken teknik direktörle ortk yapması lazım karar beraber verilmeli nasıl ültimatom veriolar ya onun gib bişi çıkabilir mesela satalım mı satmıyalım mı gibi

Thumbs up

Bu durumda yapabileceğin tek şey var =>Oyuncuna teklif geldi ve başkanın senden habersiz teklifi kabul etti bu durumda oyuncuna hemen yeni bi sözleşme önermen gerekiyor tabii maaşını biras artıracaksın ve ayrıca oyuncunun senin takımından ayrılmaya gönülsüz olması lazım eğer bu şekilde yaparsan hiçbir yere gitmezzz...

bende de 8 milyon £ para vardı.rooneyi sattım 41 milyon £ ya.
    bi baktım 23 milyon £ olmus transferdeki para.
    30milyonu £ kulup cukkaladı...
    o paralar haram olsun.. ne hayallerim vardı..forvetsiz kaldım...ama ligde kötü konumda oluncada nie kötü gidioz demesinler bana...paraları çar çur ediolar ...
    şaka maka bi tarafa bu kulupün el koyması bu konuda fazla iyi değil :S
    3,5 milyon alırda bu kadar 30 milyon almaması lazım :S

Quote Originally Posted by serwan View Post
    gerçekçi bir durum olsa da eksik yapılmış.yönetim böyle bir hareket yaptığında biz de tepkimizi gösterebilmeliyiz.en azından basına açıklama yapıp,hedeflerimizi gerçekleştirmek için bu oyuncuya ihtiyacımız vardı,sorumluluk tamamen yönetimindir gibi açıklamalar yapmalıyız.taraftar yönetime baskı yapmalı.
    mesela bjk yönetimi nihat ı sattığında daum(yanlış hatırlamıyorsam) onu satmak şampiyonluğu satmak demektir gibi bi açıklama yapmıştı.beşiktaş ilk devreyi namağlup kapatmış takım gayet iyi gidiyorken şampiyonluktan olmuştu.ve ben taraftar olarak yönetime çok kızmıştım.
    gerektiğinde ultimatom bile verebilmeliyiz.o giderse ben de giderim demeliyiz.adam transferin bitmesine 2 gün kala takımın en iyi adamını para için satıyor.yerini dolduramıyoruz doğal olarak.sonra 2 kötü sonuç alınca yönetim mutlu değil oluyo.
    yönetimi satışta uyarabilmeli,buna rağmen satarlarsa kötü performans sonrası yönetim memnun olmadığında hatırlatmalıyız.
    Çok doğru çoooooook...

bu oLayın oLması daha ii benmde başıma qeldi o oyuncunun yerine maliyeti düşük qenc oyuncu aLıorm oyunun tadı burda cıkıo

Birkeresinde Andy Johnson'a astronomik bir teklif gelmişti.Ancak benden önce yönetim kabul etmişti ama Andy takımı bırakmamıştı.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri