1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Başkan şeçimi

Default Başkan şeçimi

keşke başkan seçimi olsa iyi olmaz mıydı yada var da ben mi bilmiyorum başarısız olanı yonetemeyen istifa etsin kardeşim yada her 2-3 yılda bir yapılsın

2. Default

olabilir...

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

ah ah keşke olsa...

Evet Football Manager için eklenebilecek en güzel özelliklerden biri olabilir. Örneğin, takımın finans konusunda sorunları varsa bir anda seçim gelir ve başkan değişir. Yerine paralı gelir ve sizde, oyuncularınızda rahat eder.. Güzel fikir

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

adaylardan birini destekliyceksin fln

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Quote Originally Posted by senderson
    adaylardan birini destekliyceksin fln
    o kadar da değil desteklediğin aday seçilmezse nolcak bu destek işi federasyon seçimlerinde olabilir bence keşke federasyon seçimide yapsalar

yeah cok güzel daha da geliştirin

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

başkan seçimi gerçekden güzel olurdu oyunda yönetim açısında eksik olan bir durum bazen 10-15 yıl ilerliyosun ama başkanlar hep aynı hiç değişme yok saçma geliyor..

birde daha önce birinden duydum yada okudum iflas ettiğiniz zaman klübün başına yeni bir başkan geliyor borçları ödeyip kasanıza belirli bir miktar para koyabiliyormuş tabi her zaman olmuyor gerçi ne kadar doğrudur o da tartışılır...

Nesil
    2005
    Yer
    KAPALI ALT

bende fm2005 te başkan ilk sezonun sonunda deişmişti ama başka hiç olmadı işallah fm2006 sık hale gelir

Nesil
    2005
    Yer
    Istanbul/Moskova

Quote Originally Posted by FenerBahceLi
    o kadar da değil desteklediğin aday seçilmezse nolcak bu destek işi federasyon seçimlerinde olabilir bence keşke federasyon seçimide yapsalar
    Seçilmeze gelen yönetim bizi kovabilir yada güven az olur az para verir.Destekledğimiz gelirse yeni kontrat daha fazla para vs. olur

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

cok iyi olurdu...

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

finansman sıkıntısı yüzünden board değişebiliyor diye biliyorum ben

Nesil
    2005
    Yer
    Stamford Bridge

takımın finansal durumu çok kötü olduğunda yönetim değişebiliyor. benim başıma geldiydi. everton'dı sanırım...

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by drciwan
    takımın finansal durumu çok kötü olduğunda yönetim değişebiliyor. benim başıma geldiydi. everton'dı sanırım...
    evet böyle bir durum var.Ancak bence gerçek hayatta ollduğu gibi yönetimin görev süresi dolduğunda yeni yönetim seçilebilir veya eski yönetim tekrar seçilebilir.Böyle bir ekleme oyuna renk katacaktır.Nasıl bazı takım başkanları kendi kafasına göre transfer yapıyorsa buda eklenebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kral_67
    başkan seçimi gerçekden güzel olurdu oyunda yönetim açısında eksik olan bir durum bazen 10-15 yıl ilerliyosun ama başkanlar hep aynı hiç değişme yok saçma geliyor..

birde daha önce birinden duydum yada okudum iflas ettiğiniz zaman klübün başına yeni bir başkan geliyor borçları ödeyip kasanıza belirli bir miktar para koyabiliyormuş tabi her zaman olmuyor gerçi ne kadar doğrudur o da tartışılır...
    yeni oyuna başlayıp bi deneyim

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

yeni başkan olayı süper oluyor birden parayı koyuyor flaş transferler falan oyuna hareket geliyor.

Nesil
    2006

bazı başkanların oyuncular gibi sözleşmesi var sözleşme bittiğinde gidiyorlar ama böyle başkanların sayısı oldukça az herhalde daha hiç başkan değişitiğini görmedim inşallah fm 2007 ye koyarlar

Mesaj Yetkileri