Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 90 sonuç

Konu: City'de Görev Tamam, Şimdi Sıra Beklenen Şampiyonluğu Trabzon'a Yaşatmakta..[3.Sezon]

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Default City'de Görev Tamam, Şimdi Sıra Beklenen Şampiyonluğu Trabzon'a Yaşatmakta..[3.Sezon]

70'li yılların ortalarına kadar büyük başarılara imza atan Manchester City, bu yıllardan sonra büyük bir düşüşe geçmiştir.Bu uzun süreçte neredeyse hiçbir önemli başarısı bulunmayan kulüp Manchester United'ın bir hayli gerisinde kalmıştır.Ancak geçtiğimiz yıl takımın patronluk koltuğuna oturan Taylandlı bir iş adamı takımın kaderini değiştirmeye bir hayli kararlı.City'nin makus talihini değiştirmek isteyen ben de takımın başına geçtim.Emrime 90 milyon avroluk bir transfer bütçesi sunuldu ve zorlu City maceramız başladı..

Takımdan kısaca bahsetmek gerekirse çok potansiyelli bir takıma sahibiz.Her mevkide çok yetenekli oyuncularımız var.Kalede küçük Schmeichel, defansta Richards-Corluka-Dunne, orta sahada Elano-Petrov-Johnson ve forvette Bojinov-Castillo.Transfer yapacağımız mevkiler ise; defans, orta saha ve forvet.Bunları birazdan sizlerle paylaşacağım..

Ve çok canlar yakacağımız City of Manchester Stadyumu:

Transferler ve hazırlık maçları ise birazdan burada.Bizi izlemeye devam edin..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Sonunda açtın Hayırlı olsun.. Transferleri bekliyoruz..

sakary Ali Misafir

ben man city kariyerimi bitirdim herkes man city kariyeri açyor
    başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Başarılar dilerim Berk.Umarım hedeflerine ulaşırsın.Çok para var.Taylandlılar sağolsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim....
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Teşekkürler arkadaşlar..

Manchester City | Transferler ve Hazırlık Kampı

Takımda eksik olan neredeyse her bölgede sorun vardı.İlk önce defansa takviyeler yaptık.Önce Racing'in genç tangocusu Garay ile sözleşme imzaladık.Ardından Liecester'ın genç solbeki Mattock'a imza attırdık.Orta sahaya takviyelerimiz ise Vaart ve Makoun oldu.İkisindende çok şey bekliyoruz.Şuan için fovete ise sadece Guilherme'yi aldık ancak kaliteli ve tecrübeli forvet arayışlarımız sürüyor..

Ve Hazırlık Kampı: Son derece iyi geçti, taktiğimizin oturduğunu gördük.Alınan farklı galibiyetler güvenimizi dahada yerine getirdi..

[SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Bu günlerde herkes Man City'le kariyer açıyo ama güzel tercih beklenti az,kadro genç,süpper bir transfer ücreti...Başarılar dilerim şu Man UTd'yi delik deşik et Bİ de ss koyar mısın
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Van der vaart alman çok iyi olmuş.Ben ilk senede şampiyon yapmıştım MAN C.yi.Ama paraya sonuna kadar kullanarak.

Ayrıca Elano'yu forvet oynat bende sadece ligde 34 gol attı.Tabi bunlar benim nacizane fikrim.Arshavin'de çok iyi transfer olur.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Oooooo hazırlık maçları çok güzel geçmiş, transferler de şahane, bu aralar Citizens kariyerlerinde bir artış var galiba. Hadi bakalım başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Berk transferler üst düzey olmuş..İlk 4'e kesinlikle girmelisin ama senin işin belli olmaz belki şampiyon bile olabilirsin bu arada forvete Kanoute'yi al..Anladın sen onu..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

bence bu kadron la şampiyon olamazsın ama çok iyi bir byerde bitirir şampiyonlar ligine gidersin.başarılar....

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Kanoute gelmez.Aslında Man City'ye çok az adam gelmek istiyo.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Teşekkürler arkadaşlar..

Quote Originally Posted by Osman_873 View Post
    Van der vaart alman çok iyi olmuş.Ben ilk senede şampiyon yapmıştım MAN C.yi.Ama paraya sonuna kadar kullanarak.

Ayrıca Elano'yu forvet oynat bende sadece ligde 34 gol attı.Tabi bunlar benim nacizane fikrim.Arshavin'de çok iyi transfer olur.
    Elano'yu mecburen forvet oynatacam zaten şimdilik..

Kanoute gelmez.Aslında Man City'ye çok az adam gelmek istiyo.
    Evet kulüpler tekliflerimi kabul ediyorlar ama oyuncularla anlaşmak çok zor.Bu nedenle forvette bu kadar sorun yaşıyorum.Önerilerin için teşekkürler bu arada..

Premier Lig Start Aldı

BPL 1.Hafta
    Sunderland 0-6 Man.City

BPL 2.Hafta
    Man.City 3-1 Newcastle Utd.

BPL 3.Hafta
    Derby Country 1-2 Man.City

BPL 4.Hafta
    Man.City 2-0
    Wigan Athletic

Carling Cup 2.Tur
    Carlislie 0-4 Man.City

Vaart 3 Ay Yok
    Manchester City'nin bu sezon büyük umutlarla transfer ettiği Hollandalı yıldız Newcastle United maçının ikinci yarısında sakatlanıp oyundan çıktı.Yetkililer tarafından yapılan açıklamalara göre Vaart yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalacak.City'nin onun boşluğunu nasıl kapatacağı ise merak konusu..

Jeremy Menez Bombası

Vaart'ın sakatlığı sonrası zor duruma düşen City teknik direktörü Koz son bir transfer hamlesi yaparak Genç Fransız Menez'i City'li yaptı.Bu transfer için Monaco'ya 8 milyon avrosu taksitle toplam 18 milyon avro ödenecek.Ayrıca bu transferle birlikte Berk Koz'un oyun planında değişikliğe gideceği düşünülüyor..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Lige bomba gibi başlamışsın Berk..Vaart'ın sakatlıgı gerçekten kötü oldu ama..Menez yüzünü kara çıkartmaz merak etme

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Arkadaşım taktiğini;puan durumunu;Kadronu bi koyar mısın lütfen ???bunu isteyen benim gibi arkadaşlar vardır eminim.
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Lige çok iyi başlamışsın
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Tebrik ederim çok iyi başlamışın umarım bu kez uzun sürer

İyi başlamışsın.Kesinlikle Şampiyonluğa oynaman gerek.Kadroda bu kapasite kesinlikle var.

Vaart transferide iyi olmuş sakatlığı geçince takımı taşımaya başlar.

Nesil
    2006
    Yer
    #20-#34

Böyle sakatlıklar çok oluyo.Bende Elano'nun ayağı kırılmıştı 5 ay yoktu,Vaart'a 4ay yoktu.Paran varsa Davit Bentley'yi al takımı sürüklüyo.

Nesil
    2006
    Yer
    Hakkari

Quote Originally Posted by taytopcuoglu View Post
    Lige çok iyi başlamışsın
    Umarım öyle gider..

Quote Originally Posted by Sergio_Aguero View Post
    Tebrik ederim çok iyi başlamışın umarım bu kez uzun sürer
    Teknik sorun yaşamazsam çok uzun sürecek..

Quote Originally Posted by DiegoAnil View Post
    İyi başlamışsın.Kesinlikle Şampiyonluğa oynaman gerek.Kadroda bu kapasite kesinlikle var.

Vaart transferide iyi olmuş sakatlığı geçince takımı taşımaya başlar.
    Evet kesinlikle var.Bu sene olmasa bile seneye en güçlü adaylarındanız şampiyonluğun..

Böyle sakatlıklar çok oluyo.Bende Elano'nun ayağı kırılmıştı 5 ay yoktu,Vaart'a 4ay yoktu.Paran varsa Davit Bentley'yi al takımı sürüklüyo.
    Menez'i aldım.O da iyi götürüyor oynadığı maçlarda işi.Vaart'ın yokluğunu pek aramıyorum desem yalan olmaz.Michael Johnson çok iyi işler yapıyor, daha 19 yaşında önemli bir yetenek..

Macnhester City Taktiği

BPL 5.Hafta
    Birmingham 1-3 Man.City

BPL 6.Hafta
    Man.City 4-0 Tottenham

BPL 7.Hafta
    Man.City 0-0 Portsmouth

Puan Durumu

Geldiğimiz noktaya kadar bir değerlendirme yapacak olursak oyuncularımdan şuana kadar çok iyi verim aldık.Özellikle Richards, Makoun, Johnson, Elano, Petrov ve Guilherme.6 haftayı rahat bir şekilde kayıpsız geçtikten sonra 7.haftada ummadığımız bir beraberlik aldık ama fazla üzülmedik.Önümüzde zorlu bir Chelsea deplasmanı var.Bu maçtaki hedefimiz kesinlikle puan almak.Bunun içinde özellikle Drogba'yı durdurmalıyız.Bunun dışında Carling Cup'ta da Preston ile eşleştik..
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Bayagı iyisin Berk..Porstmouth beraberliğini beklemiyordum ama etkilemez seni..

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Berk ss' Leri büyük oLarak koysan biz tıkLamasak İyi gidiyorsun ama.

Çok iyi Berk.. uzun zamandır uğramıyordum siteye. Bir baktım City coşmuş
    Zaten fm 08 de City'le oynamayan sayısı çok azdır herhalde Kolayu gelsin devamında..

24. Default

süper gidiyorsun devam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

AYnı taktiği bende kullanıyorum(yani benzerini ) Transfler süper ötesi başarılar ayrıca lige de iyi başlamışsın
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Süper gidiyosun şampiyonulk bekliyoruz senden

mütiş gidiyosun bu gidişe başarının gelmemesi içten bile değil

bi kaleci şart bence city'ye ama sen almamışsın gercekte bu taktikle premier ligte avlayan cok olur ama oyun icin ideal şampiyonluk bekliyorum başarılar...

ama ilk ben açtım bu deikleriniz arasında..

30. Default

transferlerin ii rafael vander vart ve garay süper

BNM KARİYERİMEDE BEKLİYORUM

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri