1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: gustave bebbe türk vatandaşı?

Question gustave bebbe türk vatandaşı?

3 yıL türkiyede top oynayan birisi nasıL türk vatandaşı oLabiLiyor ?

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Wederson da Ankaraspor'da 3 yıl oynadı ve Fenerbahçe'ye gelirken Türk vatandaşıydı. Ben de anlamamıştım.

5 yıL türkiyede oynayacağıma söz veriorm die bi sözLeşme imzaLatamayacakLarına göre 3 yıLda türk vatandaşı oLunabiLiyormuş demekki o haLde neden aLex türk vatandaşı oLmadı çok karışık bi durum

asLında akLıma bişe geLmio diiL beLki bi türkLe evLendiriLdi vatandaşLığı aLdıktan sonra boşandıLar

Quote Originally Posted by knsyr View Post
    5 yıL türkiyede oynayacağıma söz veriorm die bi sözLeşme imzaLatamayacakLarına göre 3 yıLda türk vatandaşı oLunabiLiyormuş demekki o haLde neden aLex türk vatandaşı oLmadı çok karışık bi durum

asLında akLıma bişe geLmio diiL beLki bi türkLe evLendiriLdi vatandaşLığı aLdıktan sonra boşandıLar

Mantıklı olabilir (en ideal yol ) Ama aurelio nun ailesi var

Nesil
    2007
    Yer
    Amasya / Merzifon

Ben 5 yıl diye biliyodum Türk vatandaşı olmayı . Çünkü oyunda 2012 yılına gelmiştim Franco Cangele, Adriano fln yeni Türk vatandaşı olmuşlardı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

Milli takım formalarını giymemiş futbolcular için sanırım süre kısıtlaması yoktu.. Mesela Aurelio Türk vatandaşı olmadan önce Brezilya Milli takım formasını giymiş olsaydı en az 5 yıl gerekecekti..

Quote Originally Posted by FenerBahceLi View Post
    Milli takım formalarını giymemiş futbolcular için sanırım süre kısıtlaması yoktu.. Mesela Aurelio Türk vatandaşı olmadan önce Brezilya Milli takım formasını giymiş olsaydı en az 5 yıl gerekecekti..
    aureLio miLLi takıma çağrıLmamasına rağmen 5 yıLını doLdurarak vatandaşLık hakkı kazandı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

anlatmak istediğim o değil işte.. aurelio için bu şart aranmadı.. Yani aurelio 2 yıl bile oynamış olsa yine vatandaş olabilecekti

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Mehmet gerekli bilgilendirmeyi yapmış.

Mesaj Yetkileri