Sayfa 18 / 18 İlkİlk ... 8161718
511 ile 521 arası toplam 521 sonuç

Konu: Oyuncu Tartışma Platformu

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

amc olarak ligüera yı tawsiye ederim. ya da jose sosa sağ kanat olarak da walcott ya da lennon derim

yararsız oyuncu hasan sas yararlı oyuncu arda turan

malik fathı alınmalı ve dun ıda alın malı dır
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    malik fathı alınmalı ve senna ve dun ıda alın malı dır
    bırde yararsız olarak ta gatuso cok kırmızı yıyor

tim cahill alın çok pahalıya satabilirsiniz

Default sag kanat ihtiyacı olan varsa

jesusu arellano benim gozbebgimdir... 4-4-2 hucum oynuyorsanız ve korner kullanacak ..frikikci bir kanat oyuncusu arıyorsanız denemenizi oneririm .
    hem kendisi oynar hem takımı oynatı . hırslı ve gerektiginde mudahale edip oyun kazandırabilir. bir tek kotu yonu soll a hayatta sut cekemez.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ben pahalı oyuncu sevmem . cunku yıldızlar takımda uyumu bozar kolay yama tutmaz lar...

guney afraika ligini ekleyein .oyununuza.

junior khanye adlı oyuncu ..bir mac icinde en az 10 dripling yapıyor hızı muthis ve direkt kaleye yoneliyor ...
    tek dezavantajı 4-3-3 te oynamaz...
    bu oyunun hileli adamlarından biri.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    defansta sıkıntı cekenlere ozel ....

edinho .... brezilyadan size ozel bir yıldız .. 12 milyon ytl ..belki pahalı ama onu alabileceginiz tek fiyat bu ... ama verdiginiz her kurusa deger cunku gol yeme diye bir sıkıntınınz kalmaz ayrıca her pozisyona yonlendirilebir... forvet dahil.. 1 ayda hemen forvet oluyor...

kostas konstantinau.... yunalı oynatmam derseniz ...bilmem ama bu adam defansif orta saha olarak gecilmez duvardır ... on libero arayanlara duyurulur.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Joey Barton,Bob Convey,John Oster,Dave Kitson,Leroy Lita..
    Barclays'tan..

Nesil
    2007
    Yer
    34

shikabala....
    Tırtılın : " Dünyanın sonu " dediğine ,
    Usta : " Kelebek " der ..

Quote Originally Posted by peker_553 View Post
    Ya zaten alamazsın.Sözleşmede anlaşamazsınızki gelmek istemez barcayı bırakıp fenere gelece ben sadece buna gülerim hatta başka arkadşlrla katula katula güleriz
    Arkadaşım sen neyden bahsediyorsun ben nasıl aldım Fenerbahçe'ye o zaman.İstersen sssini koyayım da bir gör...Üstelik Avrupa'da KESİNLİKLE HİÇBİR başarım olmadan...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Arkadaşlar bana 21-24 yaşları arasında orta sahanın sağında ve ortasında oynayabilecek bir TÜRK futbolcu söylerseniz çok memnun olurum...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Öncelikle kaç yılındasın? 21-24 yaş arası istemişsin,bu önemli o yüzden... Gene de söyleyim;bütçen iyiyse sana sağ kanada Quaresma'yı öneririm.Orta hâlli ise; o zaman Dani Alves,Carlos Magno çok iyidir onları denersin MC mevki benim formasyonda olmadığı için o bölgede oyuncu öneremeyeceğim

Arkadaşım kusuruma bakma yaa.Benim yabncı kontenjanı dolu TÜRK yazmayı unutmuşum...Çok özür dilerim...Bu arada 2008 yılına girmeme az kaldı.Çok değil yani...

arkadasşlar kaleci araynlar weversonu alın forvet arıyanlar cardozo gerci biliyosunuzdur
    defans ve orta saha arayanlar 3 ayrı oyunucuyu 150 mlyara alabilirsiniz matias escobar jorge ortiz ve devaca ayrıca forvet olarak bide falcao war kolombiyalı 19 yasnda

Sayfa 18 / 18 İlkİlk ... 8161718

Mesaj Yetkileri