1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: takım bozuldu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default takım bozuldu

isveçte helsinborg takımını yönetiyordum.(ben her zaman iyi bir asistan menajer alıp yönetimi ona bırakırım)ilk 17 maçta 11 galibiyet aldım 1 maç eksikle 3.ydüm.sonra ne olduysa oldu son 13 maçta sadece 3 galibiyet alabildim.ve ligi 4. bitirdim.2.sezona güzel transferlerle girdim ama yeni sezonda bırakın 4.lüğü ilk 5 maçta sadece 1 galibiyet 4 yenilgi aldım bunun devamı da pek parlak değildi ve sinirlenip oyunu sildim sizce bunun nedeni ne?

Nesil
    2005
    Yer
    Kocaeli

taktikler bir süre sonra çözülüyor... taktik değiştirmeyi dene..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hayır bu öyle birşey değil maçları zaten taktik değiştirdim başarıyı yakalayamamadım asistan menajere bıraktım gene olmadı ne yapabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

kendin yönetmeyi dene...asistanın bu işten pek çakmıyor anlaşılan
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

kendim de yönettim ben de pek iyi sonuçlar alamadım yani en iyi taktiğimle bile anca 7. olmuştum daha önceki kariyerimde ve kovulmuştum (yine helsinborg du takımım)şimdi ne yapacağımı bilmiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Denizli/İstanbul

en iyi taktik diye bişey yok peluk un total dominasyonu ile başarılı olamadığım bile oldu

yani takıma göre bi taktik yap

bnce oyunda doğal bişey her sezon ole oluyo hangi takımda olursan ol düşüş kaçınılmaz

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

asistanı değiştir demekki senin asistanın taktiği çözülmüş...

Nesil
    2006
    Yer
    TATANGALAR

Kendinin oynamanda fayda var yeni taktikler dene eğer en kaliteli antrenörü alırsan mutlaka kazanırsın...

Nesil
    2006

Takım oyuncularını değiştirmeni öneririm. Performansı düşük olanları sat ve ligindeki en iyi oyuncular al. Aldığın oyuncular ile beraber takıma bak, bu takıma uyacak en iyi taktiği bul ve asistana değil takımı kendin yönet. O zaman başarı gelir. Hiçbir asistan bizden daha iyisini yapamaz.

Kadroda rotasyona git ve bir iki oyuncunun yerlerini değiştri. Ya dataktiği toptan değiştir. O zaman düzelir. Bir de en çok nasıl gol yediğine bak. Ona çözüm bul.

Mesaj Yetkileri