1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Oyunu kaydedemiyorum?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Thumbs down Oyunu kaydedemiyorum?

Arkadaşlar oyunu kaydet yaptığım zaman "Oyun kaydedilemedi" yazıyor; farklı kaydet'ten yaptım yine aynı hatayı verdi; save yapılacak klasörü "D" olarak ayarladım(D'de 3 gb yer var) sorun ne olabilir C'de ki yer 288 MB ondan mı lütfen yardım edin...

-Oyun Orjinal
    -Resmi Yama 8.0.2 yüklü
    -TM 2008 yüklü
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Evet.Eğer oyunda ilerlemişsen dosyanın boyutu büyümüştür.Ondan dolayı oyunu yüklemiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

C'de 250 MB yer var D'de ise 3 GB kaydetme yeri olarak D'yi seçmeme rağmen yine de kaydedemiyorum
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

aynı sorun bende de var oyunu her kaydettiğinde backup yazıp duruyor sonra game could not save yazıyo...

Nesil
    2008
    Yer
    Şanlıurfa

C deki mb çok düşük. en azından 3-4 gb yer olması lazım d yede kaydedemezsin çünkü oyunun C. ye kayıtlı galiba.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar eski bilgisayarımda C de 188 mb yer vardı ve kaydedebiliyordum bence sorun bu değil.

bence de sorun yer değil ama ben save mi oynayabiliyorum fakat oyunu save ettiğimde could not save çıkıyo fakat load yapınca kaldığı yerden devam ediyo fakat tek sorun oyunu her save ettiğimde yeni bi adla, yanında backup yazması...

Deneyebilirsin dostum, C'den birkaç büyük dosyayı D'ye götür ve oyununu C'de tut. Bu şekilde dene.

Mesaj Yetkileri