Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 71 sonuç

Konu: Zorlu bir kariyer...Newport Country

Default Zorlu bir kariyer...Newport Country

Okundu ve kabul edildi:http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=55538

Öncelikle bir forumda paylaşacağım ilk kariyerim olduğunu söylemek isterim...Eksiklerim varsa hiç utanmadan yüzüme vurabilirsiniz

Newport County kulübü Amerika birleşik devletleri ne bağlı Rhode Adalarının ana branşı Golf olan bir spor kulübür.İngilterenin Blue square south liginde mücadele vermektedir...

Ve gelelim takım kadromuza..Oldukça mütevazi olan kadromuz :

Kadromuzu ağırlıklı olarak Galler li oyuncular oluşturuyor..Ve transfer için 5 milyarlık bir bütçe ayırıldı..Hemen transfer çalışmalarına başlayacağım.Kulüp reputationun çok düşük olması işimizi bir hayli zorlaştıracak.Ama bu zorlukların kariyeri olacak hemen pes etmek yok..
    Last edited by muzoadux : 30.Ağustos.2008 at 01:29

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

ÖnceLikLe başarıLar.Sana şiddetLe road to premiership isimLi kariyeri okumanı tavsiye ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

başarılar zor bir kariyer olacağa benziyor

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

walla tad asıl bu kariyerlerde çıkıo notts countyi öneririm. icon
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Arkadaşlar bu takımın en iyi oyuncusu

Ve gelelim transferlerimize :

Öncelikle takımın en büyük eksiği olarak AMC yi tespit ettim .Yapılan çalışmalar sonucu

Transfere hız verdik ve Sağ bekede gerekli bir takviye yaptık..

2 yeni transferimizinde forma giydiği ilk hazırlık maçımızda Geriye düşsekde kazanmasını bildik..Şuan taktiği oturtma çabasındayım

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by garydelgadov View Post
    ÖnceLikLe başarıLar.Sana şiddetLe road to premiership isimLi kariyeri okumanı tavsiye ederim.

Teş ederim.Önerini dikkate aldım.
    Last edited by muzoadux : 30.Ağustos.2008 at 01:16 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya / 07

başarılar ... zor bir mücedele olacak , zevkli hale getirmek elinde :}

Hadi bakalım zevkli olucağa benziyor uzun soluklu olsun ama: )

2 Yeni transferimizle defans hattını güçlendirdik

2. Hazırlık maçımızda iyi oynadık..Son dakikalarda yediğimiz gollerle devrildik.En büyük sorunumuz hücumda oyun kurmak..Bu arada maça defans oyuncumun kendi yarı alanımızdan attığı gol damgasını vurdu..

Hangi ligler hangi ülkelerin futbolcularını açtın acaba

Quote Originally Posted by GokhanLazio1900 View Post
    Hangi ligler hangi ülkelerin futbolcularını açtın acaba

Lig olarak İngiltere italya ve ispanya(Alt ligleriyle beraber) ..Oyuncuların tamamını alma açısından açılan liglere ek olarak portekiz almanya brezilya hollanda ve fransa var

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Basarılar !
    You'll Never BeatThe Irish !

Hazırlık maçlarını tamamladık..Kaleci arayışlarımız sürmekte..Ligin başlamasını heyecanla bekliyoruz.

İşte fikstür:

Teşekkürler sana Paul Hakim ve Allan Tait'i öneriririm güzel golcüler o düzeyde öyleki hakim 52 gol atmıştı 8.0.2de
    Ha birde parent klüb araştır eğer WestHam parent olursa reid diye sağlam bir ortasaha var onla götürürsün sezonu
    Kale için tek diyebileceğim takma fazla ama alabilirsen championship'in altındaki liglerden yedek kalecilere teklif götür

Dostum tavsiyelerin için teşekür ederim.Hakim bizi beğenmedi ...Tait ile görüşme sürüyor.Hiç bir kulup de parent olmak istemedi

Ben st.albans ile 2 sezon süren bir macera yaşamıştım çok bilgim olmasada yrdımcı olmak isterim

Çok memnun olurum.Bu arada bizim takımın parent i Man.U ama ordakiler de bize gelmek istemiyor
    Last edited by muzoadux : 30.Ağustos.2008 at 03:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Yalova

Parent klübünün Manchester United olması biraz kötü olmuş senin için çünkü futbolcu konusunda fazla yaramaz sana

Kariyerinde başarılar dilerim
    Twitter

Maalesef bir zamanlar Glader77 idi nickim

Teşekkür ederim.Man.U kötü oldu evet ama bu zorlukların kariyeri ..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Ve lig başladı...

1.Hafta

İlk hafta en korktuğum şey yenilerek başlamakdı.Korktuğum başıma geldi.İyi oynadık ama yenildik

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2.Hafta

Kendi evimizde rahat bir maç çıkardık.Erken bulduğumuz golllerle 3-0 öne geçtik.Rakibimizin daha sonra 9 kişi kalmasından yaralanıp maçı 4-0 gibi net bir skorlar kazandık.İlk 3 puanımız..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.Hafta

Yine bir deplasman yine puan kaybı.Maç 0-0 bitsede bol pozisyon vardı.Maç içerisinde sık sık taktik değişikliğine gitsemde bir türlü golü bulamadık..

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.Hafta:

Kendi sahamızda bambaşkayız !!! Skorlar tamamen oyunu yansıtıyor tek kale oynadık ve 3 puanı aldık..
    -------------------------------------------------------

5.Hafta

Gol çok geç geldi.Bu maç çok fazla etkili olamadık ama kazandık.Deplasman fobimizide yenmiş olduk.Ancak büyük bir kayıp verdik.Sezon başında büyük umutlarla kadromuza kattığımız Stimpson 5 ay sakatlandı...Transferde sonlara yakalşıyoruz bu kısa sürede bu mevkiye bir takviye daha yapmamız lazım.

Last edited by muzoadux : 30.Ağustos.2008 at 04:01 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

öncelikle başarılar dilerim.Scoutlar'ın arı gibi çalışsın yeni çıkan oyuncuların hepsini al ki takımın güçlü olsun.Yabancıya gerek yok diyebilirim regen İngiliz futbolcular süper oluyor.Seçtiğin takımda Galler takımı yani her yeni sezonda altyapıdan ağırlıkla Galler'li oyuncular çıkar.Benim de bunun gibi bir kariyerim vardı çok zevkli geçiyor.Bazen sık sık taktik değiştirmek zorunda kalabilirsin.Yılmak yok yola devam

scoutlarıda(Lar dediğime bakma 1 tane ) Gallere yolladım zaten.Ordan bol oyuncu çıkıyor.Taktik değiştirme işine gelince bu tip takımlarla oynamış kişilere soruyorum bunu.. taktiğim kısa pas yapılmasını gerektiriyor.Taktiğe uygun transferler yaptım.Ama şimdi daha önce böyle bir tecrübemin olmamasından dolayı galiba bir sorun meydana geldi.Pas özelliği en yüksek oyuncu bile 10 civarlarında.Nerdeyse yediğim gollerin hepsini orta sahada topu kaptırıp araya atılan bir pasla yiyorum.Oyunculara uzun pas ver komutunu da denedim.Bu seferde ileride ki adamlar topu kontrol edip kaleye yönecelecek özelliklere rahip değiller.Şimdi mecburen tam ortada bıraktım kafalarına göre hareket ediyorlar.Ama bu duruma acil bir çözüm lazım

kimz kullan eğer doğru şekilde kullanırsan takım gol makinesine dönüyor
    Örneğin Nürnberg'e getirdiğim babovic amc 12 gol 39 asist

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Küçük takımLarda kimz işLemiyor,çünkü kimzde çok fazLa "çok yönlü" oyuncu şart.Küçük takımLarda kaç tane var böyLe adam.

kimz ile başladım ama oda kısa pas isteyen bir taktik.Bizimkiler taca atsa topu seviniyorum rakip kapmadı diye

Sanırım transferleri oyuncuların mental gücüne göre yapmam gerekiyor..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Stimpson un sakatlanmasından sonra AMC bölgesindeki eksikliği gidermek için yaptığımız çalışmalar sona erdi.Bu bölgede ispanyol jacob mingorance yi renklerimize kattık

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.Hafta

Kendi evimizde kontrollü oyunla bir galibiyete daha imza attık.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.Hafta

Çok zor bir deplasmandan 3 paun çıkardık.Ve haftaya liderliği paylaştığımız St.Albans maçı için moral depolandı.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.Hafta

Liderlik maçında 2 tarafda kontrollü oyunu seçti.Seyirci desteğini arkasına alan takımımız maçtan galip ayrılmayı bildi.

İlk 8 hafta sonunda puan durumu

Kötü bir başlangıcın ardından gelen ard arda galibiyetler sayesinde 3 puan farkla zirveye oturduk

Beni izlemeye devam edin..
    Last edited by muzoadux : 30.Ağustos.2008 at 12:28 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Quote Originally Posted by muzoadux View Post
    Taktik değiştirme işine gelince bu tip takımlarla oynamış kişilere soruyorum bunu.. taktiğim kısa pas yapılmasını gerektiriyor.Taktiğe uygun transferler yaptım.
    bana niye sormadın ben de oynadım böyle takımlarla

pasları doğrudan yap yaratıcılık serbestliğini de kanat oyuncuları hariç düşüğe yakın yap özellikler düşük olduğu için işe yarar

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

başarılar arkadaşım çok güzel gidiyorsun

sakary Ali Misafir

iyi gidiyorsun aynen devam

Quote Originally Posted by Sir FRD View Post
    bana niye sormadın ben de oynadım böyle takımlarla

pasları doğrudan yap yaratıcılık serbestliğini de kanat oyuncuları hariç düşüğe yakın yap özellikler düşük olduğu için işe yarar

Özür dilerim abi sana sormadan başladım kariyere ama idare et

Pasları karşık yaptım kafalarına göre takılıyorlar..Anladımki taktiği ne kadar özele indirirsen iş o kadar karışıyor.Çünkü bu adamlarda taktiği anlayacak beyin yok galiba.Dediğimin tam tersi oluyor..Creativity tabiki düşüğe ayarlı durumda
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by malakaci View Post
    başarılar arkadaşım çok güzel gidiyorsun

teş ederim
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sakaryaligocmen View Post
    iyi gidiyorsun aynen devam

teşekkürler...Bakalım ne kadar gidecez bende merak ediyorum..
    Last edited by muzoadux : 02.Eylül.2008 at 21:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

9.Hafta

10.Hafta

11.Hafta

FA CUP

FA Cup da ilk turda elendik arka arkaya mağlubiyetler aldığımız bir dönem başladı...

12.Hafta

13.Hafta

14.Hafta

15.Hafta

16.Hafta

Bu mağlubiyetten sonra artık taktik değişikliğe gitme kararı aldım nerdeyse 11 deki bir çok oyuncu değişti yeni bir sistemle girdik 17. haftaya

17.Hafta

Bu maçdan sonra medyada taktik değişikliğin sonunda gelen galibiyet konuşuldu..

18.Hafta

Setanta shield 2. tur mücadelesi :

Ligde berabere kaldığımız rakibimizi kupada saf dışı bıraktık..

Ve ilk 18 Hafta sonucu puan durumu..Zirve takibimiz sürüyor...

inişli çıkışlı ilerlemişsin. şampiyon olacağını tahmin ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

kadron pek iyi degil ama süper sonuclar alıyorsun inşallah premier lige gidersin.başarılar takipçinim.
    malatyAdana!

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri