1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Ekran kartım 256 MB 3D olmuyor.

Default Ekran kartım 256 MB 3D olmuyor.

ekran kartım 256 MB ve oyun içinden ayarları da yaptım ama maç esnasında 2D classic diye bir seçenek var oradan değiştiremiyorum üzerine tıklanmıyor lütfen yardım edin.

ekran kartın yetmiyordur sonuç olarak sadece 2D destekliyordur onu oynayabiliyorsundur.radeon 9800 yada fx 5900 altıysa 3D olmıyacağı söyleniyordu ayrındtılı bilgi için ilk sabit konuya bakmanı öneririm graphics failed'li olan.

ekran kartı driver 'ını güncelle bir de öyle dene çünkü radeon catalyst denilen bir olayı var ve güncellenen driverlarını denemek lazım sanırım.ayrıca oyunu açarken setting kısmını tıklayıp ordan ekran ayarlarından 3d enable yi tıkla ve tekrar dene.

teşekkür ederim arkadaşlar ilgilenizdiniz ama 3d enable filan onları yaptım değişmedi ama ekran kartı driverini güncelliyim ama nasıl))))) ??

benim ekran kartı ASUS A9250 imiş galiba sorun bundan kaynaklanıyor.bu ekran kartı yükseltilebilir mi ? yoksa illa başka mı almak gerekiyor yeni alıncaksa hangisini tavsiye edersiniz ve bana kaça mal olur şimdiden teşekkürler.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Başlıklarda "Lütfen", "Acil", "Yardım", "İmdat" gibi kelimeler kullanmamaya özen gösterelim.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Mesaj Yetkileri