Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 76 sonuç

Konu: Tottenham Hotspur İle Premier Macerası...

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Default Tottenham Hotspur İle Premier Macerası...

Okudum Ve Kabul Ediyorum
    http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=69093
    Açık Ligler: Belçika(Pro Leuge)-Arjantin(Premier)-Brezilya(First)-İngiltere(Coca-Cola Lig 2 Ve Üzeri)
    DB Boyutu=Large

TOTTENHAM HOTSPUR

Stadımız White Hart Lane (Londra)
    Kapasite 36310 (Tamamı Koltuklu-Taban Isıtmalı)
    Stadımızdan Görüntüler

White Hart Lane'den Canlı Yayın
    Bu Sabah White Hart Lane'de Düzenlenen Basın Toplantısında Klüp Başkanı Daniel Levy Klubün Geleceğini Genç Bir Teknik Adam Olan Özerk Işık'a Emanet Ettiklerini Bildirmekten Mutluluk Duyduğunu Açıkladı.
    Başkan Levy'in Yanında Bulunan Genç Teknik Adam Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı.
    Basın Mensubu : Hocam Öncelikle Yeni Göreviniz Hayırlı Olsun.Tottenham Taraftarlarını Bu Sezon Ne Gibi Değişiklikler Bekliyor? Yıllardır Hasret Kaldıkları Başarılara Kavuşabilecekler Mi?
    Özerk Işık : Teşekkürler.Tottenham Bu Sezon Taraftarlarını Mutlu Etmek İçin Elinden Geleni Yapacaktır.Bende Buna Yardımcı Olmak İçin Buraya Geldim.Herşey Taraftarımız İçin.
    B.M : Sayın Işık Bu Seneki Hedefleriniz Neler? Bu Hedeflere Ulaşma Yolunda Takımda Yapacağınız Değişiklikler Neler?
    Ö.I : Bu Seneki Hedefimiz Takımımızın Büyüklüğüne Yakışacak Şekilde Güzel Bir Futbol Oynamak,Premier Lig'de Güzel Bir Yer Elde Edip Şampiyonlar Ligine Katılmak,Uefa Kupasında Yarı Final Oynamak,Fa Cup'ta Yarı Final Oynamak,Takımı Gençleştirip Geleceğe Hazırlamak Olarak Özetlenebilir.
    B.M : Hocam Peki Kadrodan Göndereceğiniz Oyuncular Olduğu Ve Getirmek İstediğiniz Oyuncular Olduğu Söyleniyor.Bu Konuda Ne Diyeceksiniz?
    Ö.I : Elbette Kendime Göre Planlarım Var.Fakat Bunları Şu Aşamada Kamuoyu İle Paylaşmayı Uygun Bulmuyorum.Klubün İyiliği İçin Elimizden Gelenin En İyisini Yapacağımızdan Emin Olabilirsiniz.Ama Taraftarlara'da Ufak Bir Mesaj Vermek İstiyorum.Bu Sene White Hart Lane'de Yıldızları Görmeye Hazır Olsunlar.
    Basın Toplantısı Sona Ermiştir.Katıldığınız İçin Teşekkür Ederiz.İyi Günler

İlerleyen Zamanlarda Transfer Çalışmaları-Hazırlık Maçları Ve Lig Maçları İle Sizlerle Birlikte Olacağız...

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Basa(ğ)rılar Özerk Abi.
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Basa(ğ)rılar Özerk Abi.
    Teşekkürler Mete.İnş Büyük Klüplerin Başını Ağrıtacağız.
    Bu Arada White Hart Lane'de Sıcak Dakikalar.
    Takımdan Gönderileceği Konuşulan Oyuncular
    -Jermaine Jenas
    -Jamie O'Hara
    -Aaron Lennon
    -Didier Zokora
    -Darren Bent
    -Kevin-Prince Boateng
    -Tom Huddlestone

Transfer Edileceği Konuşulan Oyuncular
    -Jonathan Zebina
    -Oscar Ustari
    -Marcelo
    -Axel Witsel
    -Mario Balotelli
    -Matias Fernandez
    -Miguel Torres
    -Emiliano İnsua
    -Miguel Veloso
    -Mickael Chretien
    -Ve İsmi Öğrenilemeyen Bir Forvetin İspanya'dan Getirileceği Konuşuluyor.
    Evet Sayın Seyirciler White Hart Lane Koridorlarında Bu İsimlerin Dolaştığı Söyleniyor.Bakalım Hangileri Doğru Hangileri Yanlış.Bunu Zaman Göstericek.Bizi İzlemeye Devam Edin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yazanları alırsan şapkamı çıkarırım
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

White Hart Lane'den İlk Transfer Bombası!!!
    Mario Balotelli-20M $(7.5M$ Peşin Kalanı 24 Taksit) Karşılığında Kendisini Mavi-Beyaz'lı Yapan İmzayı Attı...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Super Mario geldi
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Spurs'da Transfer Bitmiyor.Teknik Direktör Özerk Işık Transfere Doymuyor...
    Mickael Chretien-11.5M $(Peşin) Karşılığında Kendisini Mavi-Beyaz'lı Renklere Bağlayan İmza'yı Atmış Bulunuyor.

Andres Rios-3M $(Peşin)'a Spurs'lu Oldu

Miguel Torres-3.5M $(800K $ Peşin Kalanı 18 Taksit) Karşılığında Spurs'a İmzayı Attı...

Bu Arada
    Cian Hughton-Accrington Takımına Kiralandı
    Paul Stalteri 600k $ Karşılığında Hull City İle Anlaşma İmzaladı...
    Last edited by vuque : 30.Kasım.2008 at 22:00

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güzel güzel
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

ŞOK ŞOK ŞOK
    Spurs'da Sıcak Saatler
    Miguel Veloso-23.5M $(10M Peşin Kalanı 24 Taksit) Karşılığında Mavi-Beyaz'lı Formayı Giyecek....

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tottenham Hotspur'dan Geleceğe Yatırım...
    Axel Witsel 24M $(Tamamı 24 Taksit) Karşılığında Spurs'lu Oldu.

Genç Oyuncu Hissettiklerinin Tarif Edilemeyeceğini.Gençlere Büyük Önem Veren Teknik Direktör Özerk Işık'la Çalışmanın Kendisi Açısından Büyük Bir Şans Olduğunu Dile Getirdi...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Transfer Bütçesinin Azalmasıyla Göndereceği Oyuncuları Seçmesinin Büyük Önem Kazandığını Fark Eden Genç Teknik Direktör Özerk Işık Göndereceği Oyuncuları Belirlediğini Ve Onlara Gelecek Teklifleri Değerlendireceğini Dile Getirdi.

Giden Oyuncular
    -Jermaine Jenas 13.5M $'a Aston Villa İle Sözleşme İmzaladı
    -Jacques Maghoma Port Vale'e Kiralandı
    Last edited by vuque : 30.Kasım.2008 at 17:54 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

vay beee taksitle transfer şov yapmışsın başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Marcelo-7.75M $(2M Peşin Kalanı 12 Taksit) Karşılığında R.Madrid'den Tottenham Hotspur'a Transfer Olmuştur.

Jamie O'Hara-7M $'a Kendisini Sunderland'li Yapan İmzayı Attı...
    Aaron Lennon-8.5M $'a Stoke'a İmza Attı...
    Ayrıca Teknik Direktör Özerk Işık İspanya'dan Süpriz Bir Forvet'le Anlaşma Sağladıklarını Fakat Oyuncunun Alınabilmesi İçin Takımdan Bir Oyuncu Satması Gerektiğini Belirtti.Satılacak Oyuncunun Darren Bent Olduğu Konuşuluyor.Gitmesi Muhtemel Diğer Oyuncu İse Didier Zokora.
    Miguel Veloso Transferinden Sonra Gözden Düşen Zokora'yı Birçok Klüp Yakından Takip Ediyor.Gelecek Ve Gidecek Oyuncunun 1 Hafta İçerisinde Belli Olması Beklenirken Tottenham İlk Hazırlık Maçını Leyton Orient Deplasmanında Gerçekleştirdi.

Gol : Giovani dos Santos 68'
    Maçın Adamı : Mickael Chretien 7.5

Sercan Yıldırım, Gökhan İnler, Gökhan Töre, Batuhan Karadeniz, Deniz Naki, Mehmet Ekici, Ömer Toprak,Sinan Bolat,Mevlüt Erdinç,Serdar Taşçı,Mesut Özil,Arda Turan gibi gençlerimizin İngiliz takımına katkısı olacağı düşüncesindeyim...
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

abi Hertha'daki Raffael'e bak . Transferler muthis
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    İspanya'daki Golcu Nıhat mı
    Last edited by Mete07 : 30.Kasım.2008 at 18:17 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

çok transfer yapmışsın takım zaten yenı uyum sorunu oluyo sende daha yeni simler katınca dahada uyumsuzluk olacak

Bryan Ruiz González (Gent) bir bakmanı öneririm.İyi bir oyuncu olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Keşke Alex Witsel yerine mehmet ekici,yoon bit-garam,mata,diego capel, mauricio gibi gençleri alsaydın
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by hhkahraman View Post
    Sercan Yıldırım, Gökhan İnler, Gökhan Töre, Batuhan Karadeniz, Deniz Naki, Mehmet Ekici, Ömer Toprak,Sinan Bolat,Mevlüt Erdinç,Serdar Taşçı,Mesut Özil,Arda Turan gibi gençlerimizin İngiliz takımına katkısı olacağı düşüncesindeyim...
    Gökhan Töre'yi 2. Devre Alt Yapıya Almayı Düşünüyorum.
    Sinan Bolat-Mevlüt Erdinç-Mehmet Ekici Bunlarıda 2. Sezon Almayı Planlıyorum.
    Bu Arada Mete.
    İspanyadan Gelecek Sürprizi Bozmasan Olmaz Mı
    Madem Açıkladın Duyurayım Bari
    Şok Şok Şok....
    İspanya'da Türkiyeyi Başarı İle Temsil Eden Gururumuz Nihat İngiltere'de...
    Nihat-30M $(10M$ Peşin Kalanı 24 Taksit) Karşılığında Spurs'a İmzasını Attı...

Çok Mutlu Olduğu Gözlenen Nihat İlk Açıklamasında Beni Yanında Görmek İstediğini Belirten Hocamız Özerk Işık'ı Kıramazdım.Onun İçin Buradayım,Her Zaman Yanındayım Dedi...
    Bu Arada Didier Zokora-8M $'a Kendisini Stoke'a Bağlayan Anlaşmayı İmzaladı.
    Teknik Direktör Özerk Işık'tan Basın Açıklaması :
    "Tottenham Hotspur Olarak Transfer Çalışmalarımızı Noktaladığımızı Belirtmekten Mutluluk Duyuyorum.Bir Aksilik Olmazsa İlk Dönemi Bu Kadro İle Geçirmeyi Planlıyoruz.Duruma Göre Gelen/Giden Oyuncular Olabilir.
    18 Yaş Altı Takıma 1 Tane Takviye Yapmayı Düşünüyoruz.Araştırmalarımız Sürüyor.
    Ayrıca Yetenekli Staff'larlada İlerleyen Günlerde Sözleşme İmzalayacağız.Teşekkürler..."

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by thehell61 View Post
    çok transfer yapmışsın takım zaten yenı uyum sorunu oluyo sende daha yeni simler katınca dahada uyumsuzluk olacak
    Uyum Sorununu Zamanla Atlatacağımızı Düşünüyorum.Dediğin Gibi Takım Zaten Yeni.Uyum Sorunu Zaten Olacaktı.Yeni Transferlerle Uyum Sorunu Biraz Daha Artsada Çok Fazla Artacağını Düşünmüyorum O Sebeple Transfer'e Ağırlık Verdim.

Bryan Ruiz González (Gent) bir bakmanı öneririm.İyi bir oyuncu olabilir.
    Baktım.Gerçekten Güzel Bir Oyuncu Ama Şu Anda Bile 3 Tane Kaliteli Kanat Oyuncum Var.İleride Olabilir Ama.Teşekkürler.

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Keşke Alex Witsel yerine mehmet ekici,yoon bit-garam,mata,diego capel, mauricio gibi gençleri alsaydın
    Axel'den Çok Şeyler Bekliyorum.Geleceğe Yatırım Olarak Aldım Ama Bu Demek Değilki Şimdi Faydalanmayacağız
    Diğer Oyunculardan'da Güzel Olanlarını İlerleyen Dönemlerde Kadromuza Katabiliriz.
    Ayrıca Başarılar Dileyen Tüm Arkadaşlara Ayrı Ayrı Teşekkür Ediyorum.
    En Kısa Zamanda Lig Maçları İle Sizlerle Olacağız.Son Transfer Tablosu Şu Anda Böyle.
    Last edited by vuque : 30.Kasım.2008 at 18:33 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

,
    ben sadece Nihat mı ddm abi Hehe nede olsa acıklıcaktın bosver ıyı oldu bi Turk almana svnmdm hade bakaLm artk baslasın su Lig

Oyunun başında transfer bütçesi ne kadardı??

Lennon'u 8.5'e bırakıp Witsel'e 24.5 vermek de pek hoş durmadı...
    Last edited by hhkahraman : 30.Kasım.2008 at 18:43 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Oyunun başında transfer bütçesi ne kadardı??
    Avrupa Kupalarına Katılmayı Garantilemek Kısmını Seçtim Ben.
    60M $'dı.Diyeceksin Ki 123M $'lık Oyuncu Almışsın.37.5M $'lık Satmışsın.60'ta Sende Bütçede Vardı Nasıl Oluyor Bu İş Diyeceksin
    Transferlerin Çoğunu Taksitle Yapınca Paranın Tamamı Bütçeden Düşmüyor
    Sadece Peşinat Düşüyor Sanırım.
    O Sebeple Transferlerimi Taksitle Yapıyorum.
    Tottenham Yönetimide Sağolsun Güzel Bir Bütçeyle Başlatıyorlar Bizi Sezona
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Lennon'u 8.5'e bırakıp Witsel'e 24.5 vermek de pek hoş durmadı...
    Düşüncelerine Saygı Duyarım.Fakat Lennon'un Yetenekleri İstediğim Düzeyde Değildi.
    Axel Witsel'in Şu Anda Oynatabileceğim Bir Oyuncu Olması-Genç Ve Gelişmeye Açık Olması.Ve 24 Milyonu 24 Taksitte Veriyor Olmam Sebebiyle Tercih Ettim.Axel Witsel'i 2 Sezon İçerisinde Satmak İstesem 35M+'ya Rahat Satarım Diye Düşünüyorum...
    Bu Arada Lennon Ve Witsel'in Resimlerini Koyayım Karşılaştırmayı Sen Kendin Yap.

Last edited by vuque : 30.Kasım.2008 at 18:49 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Olur koy bi bakalım...
    Bu arada taksit olarak verdiğin miktarların yarısı düşer transfer bütçenden...

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Olur koy bi bakalım...
    Bu arada taksit olarak verdiğin miktarların yarısı düşer transfer bütçenden...
    Aydınlattığın İçin Teşekkürler.
    Bu Arada Resimleri Koydum.
    Görünmüyor Mu ??

Görünmüyordu ama şimdi tamam.
    Eywallah Witsel daha iyi gibi...
    Lennon benim beklediğimden kötü olmuş....

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

AxeL gercekten super bir transfer oldu Özerk abi

Nesil
    2008
    Yer
    SİVAS

Witsel Ve Marcelo Süper Kariyerinde Başarılar Umarım İstediğin Hedeflere Ulaşırsın

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

2. Hazırlık Maçımız
    Tottenham-Tottenham Res.
    3 - 0

GOLLER: NİHAT 17'-DARREN BENT 48'-MIGUEL VELOSO 84'
    MAÇIN ADAMI: MIGUEL VELOSO 7.7
    ARTIK PREMIER LİG HEYECANI BAŞLIYOR...
    İLK MAÇ
    TOTTENHAM-WEST HAM
    1 - 0

GOL: GARETH BALE 83'
    MAÇIN ADAMI: GARETH BALE 7.6
    Güzel Oynadık.Golü Bulduk.Sonuçtan Memnunuz.İlk Maçımız Nede Olsa.Üstelik Derbi.Güzel Bir Başlangıç Yaptık.İnş Devamı Gelcek...
    2. MAÇ LIVERPOOL DEPLASMANI
    Beraberlik İçin Çıktık Sahaya.İstediğimizi Aldık.Mutluyuz.Önümüzdeki Maçlara Bakacağız...
    LIVERPOOL-TOTTENHAM
    1 - 1

GOLLER: LUKA MODRIC 20' -RYAN BABEL 74'
    MAÇIN ADAMI: LUKA MODRIC 7.9
    Hedeflediğimiz Bir Sonuçtu.Anfield'da 1 Puan Bizim İçin Çok Değerli...
    3. Maç
    TOTTENHAM-BOLTON
    2 - 0

GOLLER: NİHAT 29'-PAVLYUCHENKO 66' (Pen)
    MAÇIN ADAMI: GARETH BALE 7.6
    Hedefimiz 3 Puan'dı.Aldığımız İçin Mutluyuz.Önümüzde Zor Bir Man.City Deplasmanı Var.Ona Yoğunlaşmak İstiyoruz...
    Bizi Takip Etmeye Devam Edin...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    AxeL gercekten super bir transfer oldu Özerk abi
    Bencede ^^
    Quote Originally Posted by bugra 1905 View Post
    Witsel Ve Marcelo Süper Kariyerinde Başarılar Umarım İstediğin Hedeflere Ulaşırsın
    Öncelikle Teşekkürler.Marcelo Ve Witsel Gerçekten Güzel Oldu.Ama Şu Aşamada Takımda Balotelli Rüzgarları Esiyor.Sağ Kanattan Yaptığı Ataklarla Rakibin Sol Kanadını Parçalıyor ^^
    Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Yazanları alırsan şapkamı çıkarırım
    Bu Arada Çoğunu Aldım.Sanırım Şapka'yı Hak Ediyorum
    Şimdi Hatırladım Senin Böyle Birşey Yazdığını.
    Bu Arada Koyduğum Resimler Görünüyor Mu?
    Kariyer'i Resimli Yapıyorum.Bazen Resimler Görünmüyor Başka Kariyerlerde Öyle Oluyordu.Acaba Bendede O Problem Var Mı?
    Bende Hepsi Tam Gözüküyor.Bakan Birisi Beni Aydınlatırsa Sevinirim...
    Last edited by vuque : 01.Aralık.2008 at 13:53 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

Transferler çok güzel, işler de istediğin gibi başlamış. Şansın açık olsun. Çok transferli takımlarda bazen işler hemen terse dönebiliyor. Kontrolü kaybetmezsin inşallah.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by cureshot View Post
    Transferler çok güzel, işler de istediğin gibi başlamış. Şansın açık olsun. Çok transferli takımlarda bazen işler hemen terse dönebiliyor. Kontrolü kaybetmezsin inşallah.
    Teşekkürler
    İnş İşler İstediğimiz Gibi Devam Eder.
    Şu Anda 3. Kalecinin 1-2 Aylık Sakatlığı Ve Giovani dos Santos'un 6 Günlük Sakatlığı Hariç As Takımda Sakatımız Yok.Umarım Böyle Devam Eder.
    Ayrıca UEFA Kupası Kuraları Çekildi
    İlk Rakibimiz
    NEC Nijmegen

NEC'i Elersek Gruplara Kalacağız.Eleyebileceğimiz Bir Takım.Aksilik Olmazsa UEFA Kupasında Gruplardayız...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok çok kolay rakip gelmiş ayrıca resimler gözüküyor
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Premier League'de 4. HAFTA
    Man.City-Tottenham
    0 - 0

MAÇIN ADAMI: ANGELO PALOMBO 7.6
    İstediğimiz Beraberlikti.İstediğimiz Beraberliği Aldık.Mutluyuz.
    Nec Maçına 2 Gün Kala Antreman'da Sakatlanan Nihat UEFA Kupası Maçında Oynayamayacak.Onun Yerine Darren Bent'in Oynayacağı Söyleniyor.Klüpten Yapılan Açıklamada Nihat'ın 1-2 Hafta Arası Sakat Kalacağı Öğrenildi.
    Nec Maçına Kadar Olan Taktiksel Dizilimi Ve Oyun Anlayışını Değiştirmeyeceği Öğrenilen Teknik Direktör Özerk Işık'ın Sürpriz Bir Şekilde Taktiğini Turksportal Kullanıcılarına Açıklaması Şaşkınlık Yarattı.
    Tottenham'ın Şu Ana Kadar Oynadığı Taktik...

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri