1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Almanya Milli Takımı Düzeltme Rehberi

Default Almanya Milli Takımı Düzeltme Rehberi

Arkadaşlar biliyoruz ki her sene Almanya Milli Takımı oyunumuzda yok.Bu sorunu ortadan kaldırmak için;
    9.00 için

1.Adım
    C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2009\data\db\900\lnc\all klasörüne giriyoruz.

2.Adım
    Orada bulunan fake.Inc ve nleague.Inc klasörünü siliyoruz.

3.Adım
    Oyunumuza girip New Game diyoruz sonra default yani (9.00)'ı seçiyoruz ve Almanya Milli Takımını oyunumuza getiriyoruz.

9.01 için

1.Adım
    9.01 için de Sports Interactive\Football Manager 2009\data\updates\update-910\db\910\lnc\all klasörü giriyoruz.

2.Adım
    Sonra girdiğimiz klasördeki dosyaları siliyoruz.

3.Adım
    Oyunumuza girip New Game dediğimiz zaman 9.01'i seçip oyunumuzu kuruyoruz.Almanya Milli Takımı hazır.

Gelicek 9.02 ile bu sorun ortadan kaldırılabilirdi.Ben 9.02 çıkmadan bu sorunu kaldırmak için hazırladım bunu.

Rehber kendi yapımımdır.Turksportal Interactive'nin haricinde hiç bir sitede yayınlanamaz,yasaktır.
    Last edited by El Barto : 12.Aralık.2008 at 16:01

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Teşekkürler..

9.01 için de Sports Interactive\Football Manager 2009\data\updates\update-910\db\910\lnc\all klasörü kullanılabilir.

9.02 çıktığında da o update'in mevcut olduğu klasöre girmeniz ve aynı işlemi yapmanız gerecek.
    Bunun sebebi de EA sports firmasının lisansındaki Almanya milli takımı ile. Konami lisansındaki J Leauge ve Japonya milli takımlarının oyuna yansıtılmaması.

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

teşekkürler ...

eyvallah sagolasin

Sağol eline sağlık

eyw teşekkür

Emeğine sağlık, bu arada German First Division yerine Bundesliga yapmanın yolu var mıdır acaba?

Quote Originally Posted by STRATOVARIUS View Post
    Emeğine sağlık, bu arada German First Division yerine Bundesliga yapmanın yolu var mıdır acaba?
    Onların yamaları var arkadaşım.Eğer onu kullanırsanız,bütünisim hataları düzelir.

aslında türkiyede oynuyorsanız işinize gelebiliyor.Toni Kroos'u alıp 4-5 sene sonra türk vatandaşı yapabiliyorsunuz...
    teşekkürler...sanırım aynı sorun japonya'dada var...

Sabredebilirseniz bütün regenleriniz zamanla milli takıma seçilmeye başlıyor. Stuttgart'ın yarısı Alman milli takımında oynamaya başladı. Uydurdukları isimler emekli olmaya başladı galiba

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=52534

Coşkun arkadaşımız burda nasıL yapmanız gerektiğini anLatmış. ALmanya, Japonya vs hepsinde ki sorun düzeLiyor.

Fm09 ve bütün versiyonLarında da böyLe yaparak düzeLttim ben.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

9.03 de nasıl düzelecek

Quote Originally Posted by asdasdas1 View Post
    9.03 de nasıl düzelecek
    Sports Interactive\Football Manager 2009\data\updates\update-930\db\930\lnc\all

Mesaj Yetkileri