Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 48 arası toplam 48 sonuç

Konu: Eskiden Turksportal

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yeni site diyorduk ne oldu acaba o iş yıllardır bekliyoruz.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Az kaldı yeni site için. Çok az

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Çalışmalar sürüyor, 2 hafta içerisinde yayına gireceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Vay be ne günlermiş.
    2006'yı görünce biran vay dedim. Volkan Baros'ları Zaradane'leri NeronFB'leri eGowichleri

Güzeldi El Barto'lu Tr.Captain'li ler hiç unutulmaz...
    Beni unutmuşsun Serhat.

Sosyal medyanın popüler olmasının da etkisi var ki tam o popülerliğin başladığı anlarda düşünülen yeni siteye geçilebilseydi, şimdi vazgeçilmez bir site halini almış olabilirdi. Hala geç değil, o dönemde gündemde olan yenilikler aynı şekilde hatta daha fazlasıyla gelecekse, yine popülerliği artan bir yer olur.

Burayı canlı tutan öğrenci kesimin orjinal alamaması ve vakti zamanın öğrencilerinin dede olmasının da etkisi var ama ne olursa olsun bu aşk bitmez, seviyoruz seni Turksportal. =)
    "YÜCE ATATÜRK"

Hayat durmuyor tabi. Yaşlanıyor yaşlandıkça keyiflerinden uzaklaşıyor insan. Ne olursa olsun FM seven insan eninde sonunda oyuna geri döner. En son 25 yaşımda oynamışım, yaş oldu 32 düştük yine FM'nin ağına

Bu ülkede FM oynayan insan bu foruma da mutlaka gelir. Başka bir FM sitesinin sahibi veya yöneticisi bile olsa buraya mutlaka gelir

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Eskiden komik mesajlar kapak oluyodu sitede şimdi o adette yok oldu. Geleneklerimizi unuttuk iyice

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    vakti zamanın öğrencilerinin dede olmasının da etkisi var
    Yaş 27 olacak benim patron Dede olma vaktimiz geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Beni unutmuşsun Serhat.

Burayı canlı tutan öğrenci kesimin orjinal alamaması ve vakti zamanın öğrencilerinin dede olmasının da etkisi var ama ne olursa olsun bu aşk bitmez, seviyoruz seni Turksportal. =)
    Abi unutmak mümkünmü saygılar..

Konu eski olunca eskiler damlamaya başlamış yavaştan...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by KaPaLı View Post
    Yaş 27 olacak benim patron Dede olma vaktimiz geliyor
    Baga Tarkan'dan başka bu forumda kimseye dede denemez o konuda bi anlaşalım önce. Emektar, tecrübeli vs tamam ama dede'nin sahibi var
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence baga dede değil bir antika Hani bazı araba firmaları eski urettigi bir modelini sshibinden alıp muzesine koyarya bagada oyle işte turksportal alıp ana sayfaya koymadı lazım profili. Profilide kilitlemeli

Olm Bir Gidin La

Dede Vasfı Önce Aytaç ile Gabi'nin Sonra Onu Takiben Ben ve Hashüs Geliyoruz Arkalarından. Siz Bir Gidin Hele Burdan

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by World Hollow o1 View Post
    Vay be ne günlermiş.
    2006'yı görünce biran vay dedim. Volkan Baros'ları Zaradane'leri NeronFB'leri eGowichleri

Güzeldi El Barto'lu Tr.Captain'li ler hiç unutulmaz...
    Serhat'ım cansın. Bizim Topçu Mehmet'i de görüyorsan -sanırım siz aynı semtin çocuğuydunuz- ona da selamlarımı ilet. Özledik vallahi.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Eskiden data editörler bu kadar aktif değildi. FM çok detaylı bir oyun olmasa da oyunun derinliklerine inemediğiniz için paylaşımlar çok değerliydi, okunuyor ve yorum yazılıyordu. Şimdi tam tersi. Ben sitenin ve forumun ilk zamanlarını bilmiyorum ama 2006 yılından beri aktif olarak bu sitedeyim. Özellikle 2006-2007 yılları çok aktif bir siteydi zaten. Herkes bir şeyler üretme gayretindeydi ama her şeyde olduğu gibi FM'de de hazır yiyici olmaya başladık.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Uzun süredir yeni site yeni site diyilip duruluyordu. Üst mesajlarda 2 hafta sonra yayına girecekmiş diye okudum. Umarım girer de ölmeden şu yeni siteyi görebiliriz. Zira çok şey beklenen güzel bi projeydi. Bir de görebilsek .

Birde eskiden Turksportal daha güzeldi sanki. Şu zamanlarda vasat takılıyor forum. Yada bana öyle geliyor bilmiyorum. Eskiden daha tatlı daha bi iyiydi. Şu zamanlarda o günlerden eser yok.

Yeni site girebilirse yayına, onunla birlikte tekrar eski günlerini aratmaz umarım.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

yok be ne 2 haftası. var daha

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Bu sitenin yenileneceği de şehir efsanesi gibi bir şey oldu. Ben 5 yıldır üyeyim, 5 yıldır konuşuluyor bu konu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Eskiden seviye daha yüksekti ve yanlışları savunmaya hevesli olanların, kraldan çok kralcı olanların sayısı bu kadar fazla değildi. Forumun eski tadı yok artık bana göre, haliyle daha fazla durmanın anlamı yok.

Yeni site şimdiden hayırlı olsun.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri