1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Bursaspor

Nesil
    2003

Default Bursaspor

Bursaspor için düzeltilmesini istediğiniz hataları, gerekli kanıtları da ekleyerek, burada belirtiniz.

Lütfen bu konu altında oyuncu profilleri hakkında kişisel görüşlerinizi yazmayınız. Bu tip bilgi alış verişi için forumun bu bölümünü kullanınız.

Bursaspor Kulüp Doktoru oyunda Recep Lokmanoğlu olarak girilmiş. Kendisi 2 ay önce görevini bırakmıştı.

Bursaspor'un şu anki kulüp doktoru Prof. Dr. Hakan Gür'dür.

Adnan Örnek oyunda Bursaspor yardımcı antrenörlerinde yer almaktadır. Adnan Örnek'in Bursaspor ile resmi bir bağı bulunmamaktadır.

Nesil
    2003

Esasinda zaten kulup doktorlarinin girilmemesi gerekli cunku oyunda kuluplerin kullanabildigi doktorlar arasinda fark yok.

Recep Lokmanoglu'nun cikarttim, ama ekleme yapmadim. Fizyoterapist eklenmesi gerekiyorsa Coskun'a birakiyorum bunu yapmayi.

Adnan Ornek TFF'ye gore Bursaspor'da hala gorevli
    http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=219&antID=6632

Bu degisim yeni mi gerceklesti? Eger oyle ise bir istifa veya gorevden alinma haberi bulmak mumkun mu?

Nesil
    2007
    Yer
    59-39

Adnan Örnek, Samet Aybaba Bursaspor teknik direktörü iken istifa etmişti. Bir hayli oldu.

Ayrıca bir "Bursaspor" başlığı açmamak için burada yazıyorum. Ertuğrul Sağlam, Ömer Erdoğan, Sercan Yıldırım ve Volkan Şen favori personellere girilmeli idi. . .

Nesil
    2003

Bursaspor ile ilgili bir eleştirim. Egemen'in hala favori personellerde bulunması. Emre Belözoğlu, Galatasaray'ın favori personellerinden çıkarılıyorsa Egemen'de çıkarılmalı. Ek olarak Ertuğrul Sağlam kesin olarak eklenmeli. . .

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Futbolcumuz Shin Young Rok Türkiye'de futbol oynamak istemediğini belirterek ülkesine geri dönmüştür.

Konuyla ilgili olarak FIFA nezdinde futbolcu aleyhine yasal işlemler başlatılmıştır.

Ayrıca futbolcunun kulübümüzden herhangi bir alacağı da bulunmamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Yönetim Kurulu
    Konu ile ilgili bu hafta gelişmeler olabilir. . .

Kulüp arması kenarları yeşil, içi düz beyaz şekilde oyuna yansıtılımış. Ancak geçen seneki 9.03 yamasında olduğu gibi kenarları yeşil, içi yeşil-beyaz parçalı olmalı. Tıpkı Eskişehir'in ve Galatasaray'ın arması gibi. . .

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

Ek olarak Ertuğrul Sağlam'ın Favourited Clubs'ına Bursaspor eklenebilir.

Hüseyin 1 Milyon TL alıyor Bursaspordan. Şu Bursaspor armasına da bir göz atsak yanlışlık var onda da. . .

Quote Originally Posted by Crocodile1963 View Post
    Adnan Örnek, Samet Aybaba Bursaspor teknik direktörü iken istifa etmişti. Bir hayli oldu.

Ertuğrul Sağlam, Ömer Erdoğan, Sercan Yıldırım ve Volkan Şen favori personellere girilmeli idi. . .
    Üzülerek söylüyorum ki oyuna hiçbiri yansıtılmamış. . .

Nesil
    2003

Üzülerek söylüyorum ki oyuna hiçbiri yansıtılmamış. . .
    Yanlisiniz var.

Omer Erdogan: 35/100
    Ertugrul Saglam: 40/100
    Sercan Yildirim: 35/100
    Volkan Sen: 25/100

seklinde eklenmis durumda hepsi.

Belki bazilarinda biraz yukselme gerekebilir ancak hepsi eklenmis durumda.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Yanlisiniz var.

Omer Erdogan: 35/100
    Ertugrul Saglam: 40/100
    Sercan Yildirim: 35/100
    Volkan Sen: 25/100

seklinde eklenmis durumda hepsi.

Belki bazilarinda biraz yukselme gerekebilir ancak hepsi eklenmis durumda.
    Bunlar oyun ekranında gözükmediği için böyle bir söylemde bulundum fakat Ömer Erdoğan'ın ve Ertuğrul Sağlam'ın değerleri bu kadar düşük olmamalıydı.

Egemen favori personelden çıkarılmalı idi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende bir şey sormak istiyorum.. Bursaspor ile olan kariyerimde stadyum kapasitesi her yıl düzenli olarak 2000-4000-5000-6000 şeklinde genişletildi.. Alttan ısıtma sistemi de olduVe tüm bunların hepsi ben yönetimden istekte bulunmadan oldu

Stadyum kapasitesi 40000 kişiye kadar yükseldi.. Her maça gelen ortalama sehirci sayısıda 37000 civarında kaldı son sezon..

Sonra ben yönetimden istekte bulundum.. Verilen cevap bundan sonra hiç bir zaman alan yetmezliği yüzünden büyüyemeyeceği idi.. Acaba 40000 olarak mı girildi.. Çünkü tam bir değer

Bir de ligte 4 sene üst üste şampiyon oldum.. Türkiye'de yine maçlar televizyondan gösterilmiyor. Ya tamam bu Televizyon gelirlerine etki etmiyorda böyle üst üste şampiyon olduktan sonrada tv kanalları manyak değil ya gösterirr. Gerçi bunun farklı bir onu ile alakası verdırda.. Sonuçta takım popülaritesi artmış durumda.. Bilmiyorum ki
    Sentugo.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Bende bir şey sormak istiyorum.. Bursaspor ile olan kariyerimde stadyum kapasitesi her yıl düzenli olarak 2000-4000-5000-6000 şeklinde genişletildi.. Alttan ısıtma sistemi de olduVe tüm bunların hepsi ben yönetimden istekte bulunmadan oldu

Stadyum kapasitesi 40000 kişiye kadar yükseldi.. Her maça gelen ortalama sehirci sayısıda 37000 civarında kaldı son sezon..

Sonra ben yönetimden istekte bulundum.. Verilen cevap bundan sonra hiç bir zaman alan yetmezliği yüzünden büyüyemeyeceği idi.. Acaba 40000 olarak mı girildi.. Çünkü tam bir değer
    Evet 40 bin olarak girilmis durumda.

Bir de ligte 4 sene üst üste şampiyon oldum.. Türkiye'de yine maçlar televizyondan gösterilmiyor. Ya tamam bu Televizyon gelirlerine etki etmiyorda böyle üst üste şampiyon olduktan sonrada tv kanalları manyak değil ya gösterirr. Gerçi bunun farklı bir onu ile alakası verdırda.. Sonuçta takım popülaritesi artmış durumda.. Bilmiyorum ki
    Maclarin TV'de gosteriliyor olmasi tamamen kozmetik.

Gosterilmesi daha dogru olmaz mi? Kesinlikle daha dogru olur.

A2 takımımızın yetenekli stoperi Anıl Sarak U-19 Milli Takımı`nın 23-25 Aralık 2009 tarihlerinde TFF Riva Tesisleri`nde yapacağı hazırlık kampının kadrosuna davet edildi.
    Anıl Sarak adlı Bursaspor oyuncusu oyunda mevcut değildir. İlgililere duyurulur. . .

Nesil
    2003

Anıl Sarak adlı Bursaspor oyuncusu oyunda mevcut değildir. İlgililere duyurulur. . .
    Profesyonel sozlesme imzaladigi takdirde eklenir.

Bursasporumuzun yeni doktorları ise şu isimler; Müjdat Enginsu, Şafak Salihoğlu ve Coşkun Hayırlıoğlu.

Mesaj Yetkileri