1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Oyun Çıktıktan Sonra Patch Çıkması Planlanıyor mu?

Default Oyun Çıktıktan Sonra Patch Çıkması Planlanıyor mu?

Ben şahsen planlanıyor diye duydum, geçen seneki gibi olacak büyük ihtimalle.

Nesil
    2006

Güncellemeler, oyundaki hataları düzeltmek için çıkarılır. Bu oyunun ilk sürümü olacak ve bir çok hata mevcut olacak. Oyuncu özelliklerinde. Bununla birlikte oyunun oynanmasında hatalar göreceğiz. Bunu düzeltmek için mutlaka bir ay gibi bir sürede çıkar.

Nesil
    2006
    Yer
    Esenler

belli bir süre geçecek diye düşünüyorum.Ama korsanla mücadele için bir güncelleme yapabilirler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

patch çıkmayan oyun yoktur heralde =) bundan sonrada böyle gidecektir..Çünkü insan yapımı mutlaka eksik,hata çıkıyor ve bunları güncelleştirmek gerekiyor (:

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://community.sigames.com/showthread.php?t=154312

Miles Jacobson'un yukarıdaki konuda da belirttiği gibi bu sene yine 3 patch stratejisi belirlediler. Bunun nedenide Demoda karşılaşılan ciddi hatalar.

Kısacası oyunun çıktığı gün 30 Ekim'de ilk patch yayınlanacak.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Çok yaşa Stephen Carr gibi bir durum olmuş O da olmasa geçen seneki gibi bir futbolcuyu daha bahane edip ufak tefek hatalarda var işte arada ama o futbolcu sebebiyle direkt çıkarmayı düşünüyoruz uynıklığını yapmak zorlaşacaktı

Aslında süper çok beğendim harika hiç değiştirmesinler , taş devrinden kalma ofsaytlar zevkli oluyor Bir de malzemeden çalmışlar galiba ,yardımcı hakemlere fazla bayrak verince oyunun fiyatı artıyo galiba

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

abi ne bu şiddet bu celal çok fena sinir olmuşsun sen gel boşver FM2009'a 2.lig takımalrımıza dönelim biz
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Quote Originally Posted by Baba Hamdi View Post
    Çok yaşa Stephen Carr gibi bir durum olmuş O da olmasa geçen seneki gibi bir futbolcuyu daha bahane edip ufak tefek hatalarda var işte arada ama o futbolcu sebebiyle direkt çıkarmayı düşünüyoruz uynıklığını yapmak zorlaşacaktı

Aslında süper çok beğendim harika hiç değiştirmesinler , taş devrinden kalma ofsaytlar zevkli oluyor Bir de malzemeden çalmışlar galiba ,yardımcı hakemlere fazla bayrak verince oyunun fiyatı artıyo galiba
    Kamer Genç gibi maşallah

Mesaj Yetkileri