1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Jonathan Cristaldo | FC | 20 | 600 K

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Default Jonathan Cristaldo | FC | 20 | 600 K

Ad = Jonathan Cristaldo
    Yaş = 20
    Mevkii = FC
    Takımı = Velez
    Değeri = 600 K
    Satış Parası = 2.5 M € (en fazla)

2010'un en iyi genç yeteneklerinden biri 20 yaşında olmasına rağmen harika özelliklere sahip.İnanılmaz goller atabiliyor hemde ilk sezon.1 sezon içerisinde değerini 7-8 katına çıkarabiliyor.Harika bir para makinası olarakta görülebilir.
    Last edited by DisCo : 10.Aralık.2009 at 04:54

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kars Arası (=

Fenerbahceye aldım alternatif bi yedek 2 ,2 bucuk milyona aldım bende 2. sezonun ortasında 6,7 milyon civarında satmıstım (=

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sanırım bazı özellikleri boş bırakılmış bende aşağıdaki gibi çıktı.

Bazı özellikleri random. NTV'de birkaç maçına rastlamıştım. Ceza sahası içinde etkili fakat abartılı yapıldığını, Palacio gibi Genova ayarında bir takıma gideceğini düşünüyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

bende finishing 12 görünüyo.bi forvet oyuncusunun finishing i random yapılmış olabilir mi acaba?

Quote Originally Posted by serwan View Post
    bende finishing 12 görünüyo.bi forvet oyuncusunun finishing i random yapılmış olabilir mi acaba?
    Aynen bendede 12 gözüküyor ve 19 yaşında

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ca'yı yüksek verip randomlamışlardır.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Açıkçası ilk 11 oyuncusu değil.. Ancak iyi bir yedek olabilir.. O bile olmayabilir.. Oradaki özellikleri bende hiç çıkmadı.. 15 olan özelliği bile yok.. Gözlemcim 2,5 yıldız verdi..

Ancak alıp-satma işleminde kullanılabilir
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    11

İsterse finishing 40 olsun, fiziksel özellikleri bu kadar zayıf olan bi forveti yedek klübesine dahi sokmam.Kaldı ki mental özellikleride vasat.Heading16 Jumping13 - Strenght 8 olduktan sonra maalesef profilde gözüken yüksek rakamdan başka bişey ifade etmiyo.Ve stamina, balance.Benim bi forvette dikkat ettiğim önemli hususlardan.Bu ve bu tip forvetler, ben ve benim gibi tek forvetli sistemlerde oynayan arkadaşlar için çöpe gitmiş transfer ücretinden başka bişey olmaz. Denemesi bedava

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Evet maç çeviren bir oyuncu ama bana maç içinde pek gözükmüyor gibi geldi. Gol atmaya atıyor ama.. Sanırım istikrarsız.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    İsterse finishing 40 olsun, fiziksel özellikleri bu kadar zayıf olan bi forveti yedek klübesine dahi sokmam.Kaldı ki mental özellikleride vasat.Heading16 Jumping13 - Strenght 8 olduktan sonra maalesef profilde gözüken yüksek rakamdan başka bişey ifade etmiyo.Ve stamina, balance.Benim bi forvette dikkat ettiğim önemli hususlardan.Bu ve bu tip forvetler, ben ve benim gibi tek forvetli sistemlerde oynayan arkadaşlar için çöpe gitmiş transfer ücretinden başka bişey olmaz. Denemesi bedava
    Katılıyorum, tek forvetli sistemde oynuyorum ve çöpe giden 6 m Euro'm var şu anda. Buradaki önerilere dayanarak aldım fakat, boş bir oyuncu bana göre. 6 maç oynattım sadece 2 asisti var.
    Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    Evet maç çeviren bir oyuncu ama bana maç içinde pek gözükmüyor gibi geldi. Gol atmaya atıyor ama.. Sanırım istikrarsız.
    Maçıda çeviremiyor, üstelik tempoyu düşürüyor. oyunu yavaşlatıyor. karşı karşıya bir ton pozisyon harcadı. Alım-Satım yönünden finans olarak katkı sağlayabileceğine inandığım genç bir futbolcu bundan sonra benim için.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Dediğim gibi özelikleri sabit olmadığı için ne olacağı belli olmaz.. İyibir gözlemcinizin youmları ile takıma katın derim..

Zaten 09 'da da çok iyi değildi
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

physical özelliği nerdeyse vasat olduğu için buyuk takımlar pek tercıh etmez

BHARISH Misafir

Ben açtığım iki farklı oyunda bu kadar farklı sayısal değerlerle çıkmasını anlayamadım.İlk açtığım oyunda arkadaşların belirttiği gibi 12-15 civar rakamlarla ifadeliydi ve tavsiye edilmesine anlam verememiştim ama şimdi açtığım oyunda müthiş abartı.

oyunda aldim Kayserispora ligde 34macta 32gol atti.. yani bir ara sasirdim boyle birseymi olur diye.. bende istikrarliydi.. onu oyle oynadigini gorunce kafam gitti arjantinli genclere...

buyuk bir ihtimalle randomladilar sizlerin dedigi gibi..

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

fm 2010'da Galatasaraya alınıp ,tek forvet yapılıp ardından da tam forvet tipinde oynatılırsa akla zarar sayıda gol atıyor.Tarafımdan denenmiştir.Efsane oldu adam

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

Benim kariyerimde 6 yıl benim takımımda top koşturan Cristaldonun istatistikleri
    Üstelik tek forvet oynatıyordum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Valla bende özellikleri itibariyle standart bir forvet gibi gözükse de atıyor yani adam
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Samsun

evet özellik olarak çok iyi görünmese de mental özellikleri çok iyi.aslında oynadıkça da özellikleri yükseliyor.3 milyona mal edilen bi forvet sonuçta almayan hata yapar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Denizli

Özellikleri bende iyi çıktı denilebilir. Ama özelliklere göre çok üst düzey futbol oynuyor. Hugo Almeida'nın yedeği olmasına rağmen girdiği her maçta golünü attı ve kaçınılmaz olarak ilk onbir oldu Son şampiyonlar ligi maçında da gollerini attı. Tavsiye ederim gerçekten iyi oyuncu...

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Oyundan oyuna deişen özellikleri var bu adamın çok ilginç bi oyuncu

Mesaj Yetkileri