1 ile 17 arası toplam 17 sonuç

Konu: Shortlist Hatası

Default Shortlist Hatası

Oyunda takibe aldığım oyunculara teklif geldiği zaman eskiden mesajla bana uyarı gelirdi ama artık gelmiyor. Bunun bir çözümü var mıdır ?

Eklediğine Eminmisin. Ben Kısa Listeye Eklediğim Oyuncularda Bana Teklif Geliyor. Belki Şöyle Bir Durum Oluyordur. 1 Ay Geçince Listendeki Oyuncular Silinmeye Başlıyor Takip Edip Tekrar Eklersen Oyuncunun Başka Takım Tarafından İzlenme ve Teklif Anı Gelir

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

1 Ay sonra neden silinsin ki süreli olarak eklemiyorum oyuncuları. Bunun bir çaresi yok mudur ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Add to Shortlist indefinitely seçeneğini seçersen oyuncular shortlist'inden sen silmedikçe kaybolmayacaktır.

ya bendede aynı sorun var listelediğim oyuncuların hiçbirinden haber gelmio. transfer teklifi aldıklarında veya sözleşmeleri biterken hiç haber gelmio bunu nasıl çözcez arkadaşlar?

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Shortlistinizin resmini koyar mısınız?

Ya shortlist olayını yapamıyorsunuz ya da bir bug olsa gerek.

ya sinir oldum almayı düşündüğüm çoğu oyuncu başka takıma transfer olmuş bi yardımcı olun arkadaşlar.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

burda daha belirgin resim
    Last edited by 33avci33 : 15.Kasım.2009 at 00:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

olay subscribe de oyuncuya sag tıkladıgınızda subscribe yazıosa tıklayın unsubscribe yapın. çok aptalca olmuş ama bu seride maalesef böle

unsubscribe yaptım dostum ama oyunu biraz ilerletince tekrar subscribe oluo

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Oyuncuya teker teker subscribe olmana gerek yok sanırım.

Shortlistteki subscribe'ı işaretlemen yeterli olması lazım. Oradaki yıldız aktif gözükmüyor.

shortlist'teki subscribe'yi işaretliyemiorum arkadaşlar işaretlenmio. offf kafayı yiyecem deli etti bu shortlist işi beni

sanırım hiç kimse bu sorunun çözümünü bilmio :S

bu bilinen bir bug shortlistteki oyunculara otomatik olarak abone oluyorsunuz ama bu abonelikler dayanmıyor. 10.2 sürümüne kadar fixlenecek sorunlardan biri de bu.
    Şu anda yapılabilecek tek çözüm almak istediğiniz oyuncunun takımına abone olup abonelikler kısmında sadece transfers'i seçip diğer seçimleri işaretsiz duruma getirmek olabilir. (yoksa o takımla ilgili her türlü haber de gelir)

ben ara ara, hatırladıkça shortlist ekranında [ctrl][a] yapıp oyuncuların tümünü seçip birinin üzerine sağ tıklayıp [subs.all] diyorum. zaten subs all görünüyorsa en az bir oyuncunun subs. silinmiş demek oluyor. en kestirmesini böyle buldum.

Quote Originally Posted by hulleci View Post
    ben ara ara, hatırladıkça shortlist ekranında [ctrl][a] yapıp oyuncuların tümünü seçip birinin üzerine sağ tıklayıp [subs.all] diyorum. zaten subs all görünüyorsa en az bir oyuncunun subs. silinmiş demek oluyor. en kestirmesini böyle buldum.
    eyw dostum saol böle yapınca oldu. aklıma geldiktçe hepsini seçip allsubscribe diorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by hulleci View Post
    şu yaratıcı cin fikirlerimiz olmasa bu saçma hataların üstesinden nasıl geleceğiz. Bende böyle yapıyorum artık düzelene kadar ne yapalım çekeceğiz.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

evet çözüm bulunacak bi olay değil zaten oyunun hatası o yıldız yanık olursa haber veriyor ve sana gelen msjlarda manage subscr.. ole bişi var oraya tıklıon sana nerelerden bilgi verilmesini istersen soruo yanı super lıg veya bı takım veya oyuncu veya staff onların transfer teklıflerı oluo events fln oluo transfere tik işareti koyuyorsun ileride haber gelıo teklıflerde ama o bir zaman gectıkten sonra gene kayboluo gene yapmak durumundasın aynı seylerı alışıosun ya bi zman sonra

Mesaj Yetkileri