Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 41 arası toplam 41 sonuç

Konu: Artem MiLevskyi |FC||24|

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Çok iyi bir forvet.Özelliklerinden cok daha iyi bir performans gösteriyor ilk dokunuşu,kafa vuruşlar harika.

10.3 te ezmişler adamı zaten özellikleri çok farklıydı kendisinden.Liverpool'a almayı bile düşünmüştüm.ama 10.3 te ona verceğim paraya neymar'ı alırım daha iyi...

3. Default

Yok böyle bir adam Sürekli oynatıldığında tam bi gol makinesi.

Sheriff Misafir

Arkadaş nasıl attırıyorsunuz bu adamlara bukadar gol bende onu anlamıyorum. Ben alıyorum herif 10 gol 15 gol en fazla. daha hiç bi forvetim 20 golün üstüne çıkamadı burda 40lardan 50lerden bahsediyorsunuz. Ne Dzeko, ne Milevsky, ne Gignac, Robinho'yu bile aldım Fener'e almadığım adam kalmadı forvete yahu

Nesil
    2009
    Yer
    Giresun / Bulancak

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Ismail/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by Sheriff View Post
    Arkadaş nasıl attırıyorsunuz bu adamlara bukadar gol bende onu anlamıyorum. Ben alıyorum herif 10 gol 15 gol en fazla. daha hiç bi forvetim 20 golün üstüne çıkamadı burda 40lardan 50lerden bahsediyorsunuz. Ne Dzeko, ne Milevsky, ne Gignac, Robinho'yu bile aldım Fener'e almadığım adam kalmadı forvete yahu
    Fener'le alakali olabilir

7. Default

32 maç 27 gol. + FENERBAHÇE ile!

Sheriff Misafir

Eğer gerçekten korner taktiği vs. birşey kullanmadan attırıyorsanız tebrikler ne diyeyim..

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Ben korner taktiksiz Gignac'a 50 maçta 45 gol attırdım.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bu adam bana göre oyun bugu gibi bir şey gerçekte oyundaki özellikleri yansıtmıyor çoğu özellikleri yalan yani..Oyuncuyu hiç takımıma katmadım herkesin yani çoğu kişinin aldığı bi oyuncu olduğu için almadım

10.3 de deneyen ve memnun olan varmı arkadaşlar?10.3 de tüm büyüsü kaçmış mı yoksa

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri