Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: Artem MiLevskyi |FC||24|

Hybrid View

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Exclamation Artem MiLevskyi |FC||24|

Son Derece iYi bir forvet...Nerdeyse eski CM den bilen bilir, Tsigalko ayarında!

Şiddetle tavsiye Ediyorum....

Nesil
    2006
    Yer
    11

09da daha iyiydi, bence şiddetle tavsiye etmeTıpkı Cardozo gibi, tıpkı Pogrebnyak gibi şişirilmiş yada gerçek profilleri 09 daki gibiyse düşürülmüş oyuncular arasında Milevskyi de

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Bende 48 maçta 34 gol ile oynadı çok iyi bir forvet kesinlikle alın.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Milevsky gercekten bu sene de iyi. Gecen sene daha iyiydi fakat bu sene oyuna daha gercekci yansıtılmıs. İlk sezonumda Fenerbahceye aldım. 4 ay sakatlık gecirmesine ragmen toplamda 17 gole ulastı. 2. sezonda 27 golle bitirdi. 3. sezona da süper basladı. Su an Ferguson pesinde. Manchester United istiyor. Ayrıca içinizden sunu diyen de cıkacaktır. Türkiye liginde tabi atacak. Gecen 2 yılda gollerinin cogunu Avrupa maclarında atmıstır. Gercekten kaliteli bir golcü.. Herkese tavsiye ederim.
    TariboWest

52 maçta 64 gol
    sözlükten

http://img8.yfrog.com/i/milevskyi.jpg/

alın bence 12m€ 'ya aldım.ilk sezonunda sakatlandı 2-3 ay yoktu.31( 6 ) maçta 18 gol 2 asistle oynadı.sonraki sezon
    ligde 25( 7 ) mac 28 gol 6 asist
    kupada 7( 2 ) mac 12 gol 4 asist
    Avrupada 8 mac 9 gol 1asist
    Toplamda 40( 9 ) Macta 49 Gol 11 asist ile oynadı.

Özelliklerine göre tek santrafor oynayabilmesi lazım. Çok ilginç toplar kaçırıyor. Deli etti beni.Ama özellik bakımından daha iyisi de yok.Mecbur oynatıyorum

kesinlike tavsiye ediyorum. 2. sezonumda fenerbahçeye aldım 11.5m euro verdim. ilk sezon toplamda 41 gol (30 lig), ikinci sezon 44 gol (31 lig, 12 avrupa kupası) attı. şu anda 3. sezonun başı ve toplamda 100 golü geçmiş durumda. 4-4-2 de target santrafor olarak oynatıyorum. bende inanılmaz gol atıyor...

premier ligde iş yapamıyor. man city'de en fazla iyi bir yedek oldu.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by Labour View Post
    premier ligde iş yapamıyor. man city'de en fazla iyi bir yedek oldu.
    Sunderland'i Yönettiğim Kariyer'de Sezon Sonu Drogba'dan Sonra Gol Krallığında 2. Oldu...
    Aralarındaki Gol Farkı 3'tü Yanlış Hatırlamıyorsam...
    FA Ve Lig Kupasında İse Toplam 19 Gol(10 Lig-9 Fa) Atarak Lig' Kupasında Gol Kralı Fa'da 2. Oldu...
    İngilterede Başarısızlık Buysa Evet Başarısız

Quote Originally Posted by vuque View Post
    Sunderland'i Yönettiğim Kariyer'de Sezon Sonu Drogba'dan Sonra Gol Krallığında 2. Oldu...
    Aralarındaki Gol Farkı 3'tü Yanlış Hatırlamıyorsam...
    FA Ve Lig Kupasında İse Toplam 19 Gol(10 Lig-9 Fa) Atarak Lig' Kupasında Gol Kralı Fa'da 2. Oldu...
    İngilterede Başarısızlık Buysa Evet Başarısız
    ben bu adamdan verim alamadım. ilk sezonunda almıştım. 16.5 m dol. gibi bir paraya tevez-adebayor'un arkasında yedek bekliyordu ama ilk bölümde oldukça şans verdim 16 maçta 4 gol attı. sonra gözden düştü şimdi pek şans da bulamıyor.

Bu oyunda gördüğüm en iyi forvetlerden adam her maç atıyor yok böyle birşey.
    Kaleciyle karşı karşıya kaçırmıyor nerdeyse.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

süper ligde her sezon 40+ gol.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

destek hedef adam adam olarak çift forvet oynatıp yanındaki adamı da poacher yaparsanız hem asist yapıyor hem gol atıyor çok iyi oynuyor gerçekten
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kendisini sözleşmesi biterken aldım.. 5 senelik sözleşme imzalattım.. 4 sene kiralık verdim yaklaşık 1.8 milyon euro'lara.. Her sene her gittiği takımda oynadı, goller attı.. Sonra da kendisini 16 milyon euro'ya sattım.. Yakalaşık 25 milyon euro kar elde ettiğim ve hiç oynatmadığım bir oyuncudur kendisi

Nasıl oyn ıcaktı ki forvette Dzeko vardı
    Sentugo.

ben huntelaarı madride 12,5m€'ye kiraya verdim kazıkladım onu sonra bu adamı ve
    wellitonu aldım ilk senesi vasat geçti sonra onuda 5m€'ye benficaya kiraladım adam 20 maçta 21 gol atmıştı...

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by uaemrah View Post
    Son Derece iYi bir forvet...Nerdeyse eski CM den bilen bilir, Tsigalko ayarında!

Şiddetle tavsiye Ediyorum....
    bide nikiforenko vardi bilenler bilir

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    bide nikiforenko vardi bilenler bilir
    Yalnız nikiforenko AMC idi Remzi Paşa

Ayrıca Hatırlatmak Lazım to madeira vardı birde

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbuL

Avrupada daha önce bir maç oynadığı için oynatamıyorum ama Süper Lig'de fırtına gibi esiyo.. bende şu an 10 maçta 14 golü var. Tek forvet, Target man olarak oynatıyorum.

çift forvet ve hedef adam olarak oynatın yanındaki forvetide tam forvet olarak oynatırsanız benmki gibi 3.5 gol ortalamaso tutturursunuz benim forvette neymar - milevskyi var şampiyonlar ligi bile dinlemeden gol atıp asist veriyolar kaçırılmaması gerek oyuncu milevskyi çift forvet taktilerine gignac dan daha fazla etki yaptığını düşünüyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

palosschi milevsky bu ikili fenerbahçeyi uçuruyor milevskyi paloshiden önce almıştım bence alın çok etkli oyuncu

ben aldım yanına da cardozo ama berbat gidiyordu galatasaray da

bir öneriniz var mı

üsütüne tanımam bu adamın..her takımda her ligde gol krallığına oynuyor..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

2010-2011 Milevskyi 48(+1) Maç 48 Gol 15 Asist 14 Maçın Adamı
    2011-2012 Milevskyi 48 Maç 53 Gol 23 Asist 18 Maçın Adamı
    2012-2013 Milevskyi 5 Maç 8 Gol 2 Asist 3 Maçın Adamı

Takımın gol yükünü tek başına taşıdı,2 sezonda açık ara gol kralı oldu ve bu sezon da (2012-2013) ligde 4 maç 7 gol gidiyor.
    Herkese öneririm,ilk sezonda kiralanıyor,ikinci sezon ise ucuz bir fiyata alınabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Şuan için oyunda gördüğüm en iyi forvet.Galatasaray hep alıyor bu oyuncuyu ve sürekli gol kralı oluyor

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

İnsan değil hayvandır kendileri .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

ingiltere kariyerimde devre arasında liverpool'a torresin yanına aldım fakat performansı çok kötüydü ( 19 maç 3 gol 1 asist) 2. sezonunda ilk 10 maçta oynattım sadece 2 gol 2 asist. aynıı hızla yol verip aldığım paranın yarısına sattım en büyük hayal kırıklığım oldu bu oyunda..

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

10.3 yamasi ile birlikte daha cok düsürülmüs özellikleri Fener'e aldim 3 mactir daha gol atamadi

10.2 yamasındayım hala. Baroş'u gönderip yerine aldım. Sercan'ın yedeği olabildi şimdiye kadar

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri