1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Salvador Cabanas l FC l 28 l

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Default Salvador Cabanas l FC l 28 l

Adı : SaLvador Cabanas

Takım : CLub America (MEX)

Mevki : FC

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Finishing, Heading, Determination, AgiLity, Jumping, Pace.

Oyunda ki bütün forvet komutLarında oynayabiLecek bir oyuncu. Benimde favori goLcüLerimden.

ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

hangi takıma gidersem gideyim bir forvet sıkıntısı falan çekiosam hemen bu adama yönelirim harika bi forvet tavsiyemdir

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Alıpda satamadığım bir oyuncu İyi bir oyuncu ama.. Çok iyi dğeil ama forvet sorunu varsa takımda alınabilir...
    Sentugo.

oyuna başladığımdan beri en çok beğendiğim oyuncuların başında geliyor Cabanas. yüksek bonservis ücretide ödemek gerekmiyor. Osasuna'ya 2.5 milyon € gibi bir ücret karşılığı almışlığım var. çift forvetli sistemlerde çok daha etkili oynuyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

fenerde tek forvet oynatsam iş yapar mı

İyi forvet. Tek oynatamadım ben. Yanına Bruno Mezenga'yı kiralayın derim

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Fm 08'de ve Fm 09'da bombaydı Fm 10 deneme fırsatım olmadı.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

tek forvet için physical özelliği sağlam oyuncu olamsı lazım oyle oyncular daha etkili oluyor tekli sisstemde,cabanas iyi oyuncu çift forvet iş yapar

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

bununla ilgili dünyadan futbol bölümünde başlığımız mevcut.
    (/s)

Version07 Misafir

1.73 boyu var zıplama ile kafayı uzun bir forvetde bulamazsınız
    bence harika bir forvet

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

kusura bakmayın yazacak bi yer bulamadığım için buraya yazıyorum ben neymarı önermiştim ama konu bi türlü açılmadı iyide bi oyuncu insanlar görsede faydalansa neyse buraya yazdım artık burdan görenler bi baksın neymar santos'ta oynuyor kendileri.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Mükemmel bir forvet tam bir son vuruş ustası. 3.5 M €'ya Galatasaray'a aldım 16 maç 17 golü var ligde. Uzaktan yakından yerden havadan her yerden atıyor. Ayrıca tek forvet oynatıyorum onuda ekliyeyim.

bende tek forvet ve fırsatçı golcü olarak oynatıyorum ligde 29 maçta 28 gol toplam 45 maçta 39 gol attı.Beşiktaşı yönetiyorum ilk defa takımda bi golcüm olduğunu hissettim managerini yani beni çok seviyo herkeste onu seviyo takımda birlik mükemmel bana göre en iyi golcü,1 sene sonra lukaku 2 sene sonrada potansiyeli 194 olan adam gelicek,1 sene içinde beşiktaşın efsaneleri arasına girdi kesinlikle burda futbolu bırakıcak

hay ağzımı buraya yazdım 2.sezon 6 maçta golü yok Allahım ben naptım,neyse gençlerin önünü açmış oldum

Mesaj Yetkileri