1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Diego Renan | DL | 19 l

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Diego Renan | DL | 19 l

Adı : Diego Renan

Mevki : Dl ( Wbl,Ml - Dr,Wbr,Mr )

Oynadığı Takım : Cruzeiro

Fiyat : 5.5 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Crossing, Dribbling, Determination

Ofansif bi bek.Üstelik 19 yaşında ve Accomp. olarak oynayabildiği pozisyonlara bi bakın.Kanat ve bekler jokeri adeta.Çok iyide gelişeceğine inanıyorum gözlemcim aynı fikirde olmasada.Kesinlikle öneririm...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Süper bir bek/kanat oyuncusu almak için çok uğraştım ama alamadım. PA'sı da -9'du sanırım. Performansını henüz göremedim ama çok yüksek bir verim vereceğinden şüphem yok.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Sol bekte 1 sezon oynattım. Pek verimli gelmedi bana. Sağ bekte de 1 sene oynattım. Sağ bekte,sol beke göre daha iyi olmasına rağmen fazle verim vermiyor. Oyun kurgusunu sağ ve sol bekin ileri çıkıp hücuma destek vermesi şeklinde kuranların işini görmez.21 yaşına geldi.Sürekli oynamasına rağmen 14 lerden 2-3 tane 15 oldu. Takımınızda yedek olabilir bana göre.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2. sezon sonunda garanti büyük bir takım alıyor. Alın oynatamazsanız 2. sezon sonunda en az 20MN€'ya satarsınız.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bir türlü alamadım şu adamı yahu ! Bir ansaldi bir de bu adam 8-9 MN lara çıkıyorum satmadılar . En sonunda Man. city i alıp herkesi alıcam ama bakalım ne gün
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyi bir bek.. Cidden iyi.. Pa'sı -9 eğer iyi geliştirebilirseniz çok iyi oyuncu oluyor..

Çok büyük artısı hem sağda hem solda oynuyor... İlk başlarda konsiyonu hemen bitiyordu ama uzun vadede normal seviyeye geldi.. Bir arkadaş denemiş beğenmemiş ama bende 7.41 ortalamayla oynuyor.. 7.41 ortalama çok iyi.. golü de var.. Asistleri de var..

Ucuza alamazsınız.. Hadi kolay gelsin..
    Sentugo.

her takımda olması gerekn bir oyuncu bence ve dediğiniz gibi takımın jokeri sağ bek, sol bek iki mevkide de aynı verimle oynayan bir futbolcu.

tek kelimeyle mükemmel

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Rezil bir bek oyuncusu. Fenerbahçe'de bir sezon oynattım, kupa maçındaki 1 asist dışında hiç bir katkısı olmadı. 6.00-6.60 arası puanlama ile ligi bitirdi. Olan benim 20m€'ma oldu

Nesil
    2006
    Yer
    Bandırma-10.5

Ben gözünüz kapalı alın derim. Asıl mevkisi sağ bek, ama dendiği gibi solda da çok rahat oynayabiliyor. Özelliklerinin hızlı gelişmemesinin nedeni çok yönlü bir oyuncu olması. Kazandığı ability puanları her mevkiye dağıldığından düşük gibi görünüyor ama performansı on numara. Kaptırmayın büyük takımlara 10milyon € civarına rahatça alınabiliyor.
    Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
    Hak bela yazmaz kul azmadıkça.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ama sanırım yeni yamada özellikleri düşürülmüş gibi geldi bana..
    Sentugo.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

hayal kırıklığına uğradığım oyunculardan birisi. kötü değil ama beklentimin çok altında kaldı hem 10.1'de hem 10.3'te. ilk yorumumda övgüler yağdırmıştım ama ordada yazdığım gibi henüz performansını görmemiştim. sonra 2 farklı kariyerimde binbir uğraşla aldım ama hiçbi zaman üst düzey bir performansa ulaşamadı.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nerazzuri View Post
    Rezil bir bek oyuncusu. Fenerbahçe'de bir sezon oynattım, kupa maçındaki 1 asist dışında hiç bir katkısı olmadı. 6.00-6.60 arası puanlama ile ligi bitirdi. Olan benim 20m€'ma oldu
    katılıyorum 21m verdim fenerbahçe kariyerimde defans yönünde harika çok iyi top kapıyor falan ama atak yönünde ileri çıkmıyor profildede çok defansif bek aksine atak bek gibi görünüyor anlamadım gitti

bence cok verımlı sol defans oynatın inanılmaz prim yapıyo kacırmayın derım 2 sezon sonra transfer teklıflerı gelmeye baslar ve ıyı para kazanırsınız tabii satmak istersenız.

Ayağında topu tutamıyor çok top kaybediyor. Avantaj olarak süratı ve ortaları çok iyi sağ bek oynatıyorum iyi oyuncu.

Genclerde ofansif beklerin kralı die nitelendirdigim adam defansif bek istisonız serge aurier tavsiye ederim favori beklerim

Mesaj Yetkileri