1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Vaclav Kadlec | St | 17

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Vaclav Kadlec | St | 17

Adı : Vaclav Kadlec

Mevki : St

Oynadığı Takım : Sparta Prague

Fiyat : 1 Milyon $

Bu sene Fm 2010'un bize hediye ettiği genç yeteneklerden biriYoruma gerek varmı ?

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Müthiş oynuyor karşı karşıya affetmez tek eksiği hava toplarında çok zayıf olması

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

Bu adam gerçekten süper, sık sık rakibim oldu durduramadım hiç birinde..
    15 milyonluk teklifim kabul edilmedi, 20'ye başka takıma gitti..

İmkanı olan şimdiden alsın

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

4.8 M Euroya ikinci yılımda aldım fenere pişiyor şuan 3.yıldayım

Ben Karabüksporu süper lige çıkardım 2.sezon. 48 ay taksitle 4.5 milyon euro ya aldım şu an gol kralı 14 maç 11 gol harika oynuyor

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Traore ve Kadlec'i toplam 4m € getirdim takıma 1 sene aynı takıma kiralık gönderdim daha sonra çift forvete döndüm.Ve harikalar yarattılar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Denizli

Profiline bakılırsa fazlasıyla iyi futbolcu. Ancak 2 yılda çıkarmadığı sorun kalmadı. Hızlı gelişiyor ancak sürekli mutlu edebilmek gerçekten zor Bende 2 yılda profili şu şekilde oldu:

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu adam kadar alması zor birisi yoktur herhalde. Hep mutsuz hep sorun çıkarıyo.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Memnun edebilirseniz müthiş işler yapıyor.Fakat eğer Kulüpler sıralamasında sizden yukarıda bir takım isterse mutlaka satın.Eğer satmazsanız ve unhappy'e düşerse önümüzdeki 2-3 ay aralığında performansı çok fazla düşüyor.

Ben portsmouth aldım ikinci sezonda su ana kadar 7 maçta 5 gol attı gayet iyi bi performans gösteriyor

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

eğer oyuncunun antremanını iyi yaptırmassanı zihinsel özellikleri düşüyor...ayrıca oyuncuyu kulube baglı kalmasını saglağın...bende şimdi newcastlede ve 3. sezonumda real madrid defalarca istedi reddettim hiç bir tepki göstermedi...ayrıca real madird managerine olumsuz yakşalıyor...yani bagladım kulube oyuncuyu...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

hangi görevi veriyorsunuz da bu kadar verim alıyorsunuz? bende ki hali şu;

ikili forvette sağ tarafa koyuyorum. advenced ve poacher olarak oynattım ama verim alamadım. Ne önerirsiniz? mental olarak bazı özellikleri iyi gelişmedi. satmalı mıyım, sabretmeli miyim?
    not: v. 10.0.3

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Quote Originally Posted by görkemm View Post

ikili forvette sağ tarafa koyuyorum. advenced ve poacher olarak oynattım ama verim alamadım. Ne önerirsiniz? mental olarak bazı özellikleri iyi gelişmedi. satmalı mıyım, sabretmeli miyim?
    Poacher oynatıyorum çift forvet sol tarafta sağ taraftada Traore var Target Man vede şuan 1 golle geçip Traore'yi gol kralı oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by görkemm View Post

hocam daha ne gelişecek ? 20 yaşında ve anticipation 18, off the ball 20(yuh) , bravery 16, work rate teamwork decisions hep 13-14. müthiş gelişmiş . bir de hem kaliteli hem de determination u yüksek bi adamla çalıştırırsan gol makinası olur, leblebi gibi atar. yalnız sen bakma bu haliyle bile harika bir oyuncu olmuş, hele mutlu edebilirsen..

poacher yap bir de roaming işaretle bence...

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Herkez mutsuz oluyor demiş bende hep mutluydu bu adam .

Marsilyaya 7 MN Euroya aldım. Devre arasında anlaştım sezon sonu geldi.
    Yeni sezonda Dzeko ve Adriano'nun yedeği olacak ama Muhtemelen Adriano bu sezon gider yerine Vaclav'ı kondururuz. Sonucu yazacağım.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

2010-2011 sezonu başında 6,75 mn euroya aldım, biraz oynattım sonra muniain i alınca tek forvetli sistemde yedek kalmasın diye kiraladım , bunu iki defa yaptım ve toplamda;

bende ve diğer iki kiralık gittiği takımda 36 maçta 25 gol 9 asist yaptı. 18-19 yaşındayken yaptı tabi bunları.

ben 4-1-2-2-1'de en uçta complete forward-attack rolüyle oynatıyorum. süper işler çıkartıyor, atıyor attırıyor. lakin iker muniain daha iyi işler yaptığı ve ben ona 23 milyon avro bayıldığım için oynatmak zorundayım bu yüzden kiralık verdim/veriyorum.

ahan da profil;

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by ForCimbom View Post
    2010-2011 sezonu başında 6,75 mn euroya aldım, biraz oynattım sonra muniain i alınca tek forvetli sistemde yedek kalmasın diye kiraladım , bunu iki defa yaptım ve toplamda;

bende ve diğer iki kiralık gittiği takımda 36 maçta 25 gol 9 asist yaptı. 18-19 yaşındayken yaptı tabi bunları.

ben 4-1-2-2-1'de en uçta complete forward-attack rolüyle oynatıyorum. süper işler çıkartıyor, atıyor attırıyor. lakin iker muniain daha iyi işler yaptığı ve ben ona 23 milyon avro bayıldığım için oynatmak zorundayım bu yüzden kiralık verdim/veriyorum.

ahan da profil;

Haftalık 800.000 Euro mu ?

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Haftalık 800.000 Euro mu ?
    Yıllık ücret

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben real madridde 4.sezonumdayım. Bu sezon başında takıma aldım.Wonderkid olarak tanımlanıyor ancak alışamadığından dolayı mutsuz ve hiç verim alamadım. Daha önceki transferlerimden bazılarında aynı sorunu yaşadığımdan biliyorum. 1 sene dolunca takıma alışıyorlar ancak hiçbirisi bu denli verimsiz olmadı. Her maç en az 8-9 tane net pozisyon yakalıyor ancak 15 maçta sadece 1 gol attı.

8 maçın sonunda nihayet attı golünü Sonraki maçta da 2 gol attı. Adriano attırıyor adama golleri

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

fazla lafa gerek yok harika bir oyuncu 22 yaşında aldım takımıma ama hiç uyum sorunu çekmedi.
    Ama hırslı olduğundan biri isterse satın

bu arada görev olarak komple forvet görevi verdim asistinide yapıyor golünüde atıyor zaten çevik ve dayanıklı oluşu yıkılmasını engelliyor hatta serveti çok kızdırdığında servet bunun ayağına kayıyor

23. Default

Şu ana kadar oynadığım her takıma aldım.Eğer takımı genç oyunculardan kurmayı seviyorsanız forvette kesinlikle bu adamı alın oynatın derim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

verim alamayan arkadaşlara önerim; ya fırsatçı golcü ya da defansif forvet olarak oynatın.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

adam sizde cosmusta bnde hic begenilmeyen bir adam 2018deyim 25 yasında 5 sene fln saint etiennede oynadı orda biraz tecrube kazandı simdi psgde normal bir forvet ole yıldız fln deil sizin kariyerlerde daha 20 yasında fln cosmus ilginc :O

Mesaj Yetkileri