1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Yannis Tafer | St | 18

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Yannis Tafer | St | 18

Adı : Yannis Tafer

Mevki : St

Oynadığı Takım : Olimpique Lyonnais

Fiyat : 6 Milyon $

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Finishing, Stamina, Accleration, Off the Ball, Composure

"Kişisel fikrim" bu çocuk yeni BenzemaBenzema'nında ilk kez fmde boy göstermeye, göze batmaya başladığı zamanı hatırlıyorumda hemen hemen aynı profillere sahiptiler.Tabi bu oyunda.Gerçekte nasıl olur kendini nasıl geliştirir bilinmez.Cezayir asıllıTıpkı Zidane gibi, tıpkı Benzema gibi...

Yıl 2013 & Yannis Tafer
    ...

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    11

Açıkçası umduğumdan daha iyi çıktı Tafer.Bonservisini almaya çalışıyorum fakat vermiyorlar.Henüz 18 yaşında, Championshipde gol krallığına doğru ilerleyen müthiş bir genç yetenekten bahsediyorum arkadaşlar

25 maç: 17 gol - 8 asist

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ne kadara kiralamıştın

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İlk sezon çogu takıma geliyor ben 9 M € civarına almıştım.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

aboov.....

bekle beni fm 2010 diyorum başka bir şey demiyorum..(ne alakaysa? ... [!])

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Lyon Kazıma Taffer ve 3m€ vermişdi heralde gelişmiyor fazla demişdim.2 sezon kiraladıkdan sonra 3 sezon üst üste gol kralı olup Barca ya satmışdım 27 m € ya

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Notts County kariyerinde ilk 2 sezon kiralamıştım resmen dağıttı ortalığı.Hiç takılmadan championship'e çıkabilmemin tek sebebidir kendisi.3.sezonda 5.75 M€ vererek bonsevisini aldım.2 sezon sabredersiniz çok iyi bir gelişme gösteriyor...

Gözüme takılmadı değil.Sezon sonu denerim bakalım.Gençlere yatırım yapıyorum.Malum Real Madrid'in yaş sınırı biraz fazla.Kaka bile 30'a merdiven dayadı artık.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu adamı ilk sezonlarda kiralıyorum hep küçük takımlarla oynadığımda. AML oynama özelliğide var. Sıkıntıya düşersem koyuyorum AML inside forward olarak oynatıyorum. Tavsiye edilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar çok iyi bir oyuncu gerçekten.. Alın derim..
    Sentugo.

Lyon kazıma taffer + 3 m teklıf ettı kabul etmedım gelısmıyor dıye 5 sezon sonra adam bayerne gıttı sımdı gol kralı profilide muhtesem

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by gilardo View Post
    Lyon kazıma taffer + 3 m teklıf ettı kabul etmedım gelısmıyor dıye 5 sezon sonra adam bayerne gıttı sımdı gol kralı profilide muhtesem
    iyi sende oturda ağla şimdi

Mesaj Yetkileri