1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: FM 2010 Ekran Sorunu

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Default FM 2010 Ekran Sorunu

Daha dün akşam oynuyordum bu gün oyunu bi açtım bu halde.Ekran kartı driverlını filan ellemedim.Ama daha dün akşam oynuyordum oyunu şimdi açtığımda neden böyle oldu anlamış değilim?

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

oyunun ayarlarindan bi ekran ayarlarina bak bakalim. kullandigin cozunurlukte mi? eger kullandigin cozunurlukte degilse o cozunurluge getir. eger yine olmazsa pencere modunu bi kapat tam ekran oynamayi dene. bakalim onda da ayni hatayi verecek mi? eger ayni sorunu verirse o zaman tekrar du$unuruz ne yapacagimizi.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Ya çözünürlükle alakalı ya da bu Windows 7 olması gerek onun çıkardığı bi sorun olabilir

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    oyunun ayarlarindan bi ekran ayarlarina bak bakalim. kullandigin cozunurlukte mi? eger kullandigin cozunurlukte degilse o cozunurluge getir. eger yine olmazsa pencere modunu bi kapat tam ekran oynamayi dene. bakalim onda da ayni hatayi verecek mi? eger ayni sorunu verirse o zaman tekrar du$unuruz ne yapacagimizi.
    Ha yaşa Çağrı abi .Tam ekran yaptım normale döndü.Tüm gün evde sıkıntıdan patladım FM'de oynayamayınca çok sinirlendim.Tam Ekran yapınca düzeldi.Pencere mod yapınca gene aynısı oldu.Pencere moddan Default ayara getirdim normale döndü ama işte pencere mod yapınca tekrar aynı şey oluyor.Neden oluyor o acaba.Genede çok teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by crane1994 View Post
    Ya çözünürlükle alakalı ya da bu Windows 7 olması gerek onun çıkardığı bi sorun olabilir
    Evet Win 7 ama hiç sorun olmamıştı bu gün böle oldu nedense

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Togiii View Post
    Ha yaşa Çağrı abi .Tam ekran yaptım normale döndü.Tüm gün evde sıkıntıdan patladım FM'de oynayamayınca çok sinirlendim.Tam Ekran yapınca düzeldi.Pencere mod yapınca gene aynısı oldu.Pencere moddan Default ayara getirdim normale döndü ama işte pencere mod yapınca tekrar aynı şey oluyor.Neden oluyor o acaba.Genede çok teşekkür ederim.
    dedigim gibi cozunurlukten kaynaklaniyor buyuk ihtimalle. hangi cozunurlugu kullaniyorsun?? 1280x800 mu??

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Quote Originally Posted by Jigsaw View Post
    dedigim gibi cozunurlukten kaynaklaniyor buyuk ihtimalle. hangi cozunurlugu kullaniyorsun?? 1280x800 mu??
    Evet abi 1280x800 kullanıyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Evet abi 1280x800 kullanıyorum.
    geni$ ekran kullandigin icin sorun ya$iyor olabilirsin. gerci ben de 1280x800 cozunurluk kullaniyorum laptopumda FM oynarken. ancak seninkinden tek farki i$letim sistemimin Windows Vista olmasi. sanirsam Football Manager, Windows 7 i$letim sistemiyle oynarken 1280x800 cozunurlugu desteklemiyor ama eger boyle bi$ey de varsa cok sacma olur. enteresan gercekten...

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Dahada ilginç olması daha düne kadar normal oynayabiliyorken bu gün böyle bişi oldu .Bende alıştım hep pencere mod oynamaya neden böle oldu anlamış değilim.Benimde laptop vistaydı Win 7 yükledik işte bir sorun yoktu ama bu gün böyle oldu.İlginç bişi.Neyse genede çok teşekkür ederim.Bundan sonra tam ekran oynayacağız demekki

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Dahada ilginç olması daha düne kadar normal oynayabiliyorken bu gün böyle bişi oldu .Bende alıştım hep pencere mod oynamaya neden böle oldu anlamış değilim.Benimde laptop vistaydı Win 7 yükledik işte bir sorun yoktu ama bu gün böyle oldu.İlginç bişi.Neyse genede çok teşekkür ederim.Bundan sonra tam ekran oynayacağız demekki
    bi de SI Games forumlarina yaz derim ben ya da orayi da bi ara$tir bakalim belki bi$eyler bulursun. forumlara yazarken i$letim sisteminin Win7 oldugunu ve cozunurluk olarak da 1280x800 kullandigini mutlaka yaz. ayrica daha evelden boyle bi$ey olmadigini da belirt.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Tamam abi orayada bir konu açalım o zaman.Teşekkür ederim.

Acaba ayarlı ekran yenileme sıklığı değerlerini mi karıştırdın? Aşağıdaki resim gibi bir yoldan bakabilirsin. XP'de gösterdim ama bulursun sanırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Valla onu bulamadım ama demin klasörden resim bakarkende aynısı oldu sonra düzeldi.Windows 7 den kaynaklanan bir durummu nedir tam anlayamadım

Mesaj Yetkileri