Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 49 sonuç

Konu: Edin Dzeko l ST l 22 l

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Default Edin Dzeko l ST l 22 l

Oyunda Ronaldo'dan sonra gördüğüm en iyi 2. forvet. Hangi ülkede oynarsa oynasın kesinlikle adaptasyon sorunu yaşamıyor.Mümkün olduğu kadar yedek bırakmayın yeter.Gerçi 26 M€ verdikten sonra kimse yedek bırakmaz zaten daha ucuza alma şansınız yok....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet harika bir oyuncu fakat fiyatı o kadar pahalı değil ben 2. sezonda 11.5mye aldım Galatasaray'a

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

4.Sezon başında 32 miLyon Euro bayıLdım.. Beşiktaş a aLdım.

Parasının hakkını sonuna kadar veriyor. Adam her yerden goL atıyor yahu. GöbekLe biLe goL atabiLecek potansiyeL var adamda.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İlk sezon sonunda satılık listesinde oluyor genelde, o sırada ucuza kapattınız kapattınız yoksa 40MN€'dan aşağı almak çok zor.
    Ben 2. sezon başında 15MN€'ya aldım devre arasında 45MN€'ya M.City'e sattım.

Quote Originally Posted by eglocc View Post
    Evet harika bir oyuncu fakat fiyatı o kadar pahalı değil ben 2. sezonda 11.5mye aldım Galatasaray'a

değeri 9m gözüküyo ama satılık listesinde değil. 12.5m verdim kabul etmediler sen nası aldın kardeşim?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Az önce 17M$a Wolfsburg önerdi.Parasızlığın gözü kör olsun.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

O kadar para kazanmanız kulupte iyi bişey =) Futbolcuda çok iyimiş.

ben 28m € verdim galatasaray'a almak için.

ilk geldiği sezon (2011/12): 38+2 maç / 26 gol / 5 asist / 10 mom. şl ligi finali hat-trick'le maçın oyuncusu.

ikinci sezon: 48/48/12/14

üçüncü sezon (1 ocak'a kadar): 18/21/0/7

değeri 67.000.000 € !

ŞL altın ayakkabı, dünyada yılın oyuncusu ikinciliği, avrupa'da yılın santrforu ikinciliği gibi ödülleri bulunuyor galatasaray formasıyla.

Devre Arasında Gs Ye Aldım 23.5 M€ Ya

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

devre arasında geliyor da bu adamı hangi görevde oynatsam uç forvet mi oynaytıyım tek forvetli sistemde oynuyorum bu arada ?

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

çok pahalı paloshi-milevsky 2 lisini öneririm harikalar toplamda 2 si 20 M Euro yapıyor ve çok üst düzey futbocular.Dzeko tartışılmaz zaten insan değildir kendileri bende bu 2 forveti almadan önce alıcaktım ama a.madrid kapmış bile alamadım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

efsane insan.. Attığı 76 golle avrupa gol kralı olmuştuır kendisi..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

gs'ye 2.sezon aldım 25M euro'ya.3.sezon sonunda 75M euro oldu değeri.şl'de final oynayınca.gerçekten müthiş bir futbolcu.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

10.0.3 te deneyen var mı ?
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    10.0.3 te deneyen var mı ?
    hoffenheim'a aldım.ilk sezon target man olarak oynattım.pek fazla gol atmasada kolay kolay 8.0 puan altına düşmedi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sirmahony View Post
    hoffenheim'a aldım.ilk sezon target man olarak oynattım.pek fazla gol atmasada kolay kolay 8.0 puan altına düşmedi

kendim denedim. İlk sezon çok gol atamadı ama ikinci sezon Avrupa gol kralı oldu attığı 63 golle

10.0.0 da da böyleydi
    Sentugo.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Denemez olaydım,oyunun zevkini bitirdi bu katil.Maç başına 1.27 gol 0.73 asist ortalamasıyla oynuyor.
    Kimseye önermem.

Şaka bir yana,yanına iyi bir poacher ve kanatlara dribblingi yüksek ve orta açabilen 2 winger koyduğunuzda boş maç geçmiyor.Bir forvetten ne istiyorsanız yapabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

10.3'te...Benim takımım İnter'de 172 maçta 87 gol, 43 asist, 33 kez maçın adamı, 7.55 ortalama puan yaptı. Bilmiyorum da küçük takımlarda demek ki 40-45 gol atabiliyor. İtalya liginde biraz zor o kadar atması.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by emrah44 View Post
    10.3'te...Benim takımım İnter'de 172 maçta 87 gol, 43 asist, 33 kez maçın adamı, 7.55 ortalama puan yaptı. Bilmiyorum da küçük takımlarda demek ki 40-45 gol atabiliyor. İtalya liginde biraz zor o kadar atması.
    Türkiye kolay bir lig.İlk 5 in dışında zaten düzgün takım yok,tüm takımların toplam değeri benim oyuncu değerimden çok az bir değerle yukarda.

Her maç 7+ bitiyor kısaca 2 forvetli sistemde zaten ya gol atıyor ya asist yapıyor.
    Last edited by Estranged : 21.Mayıs.2010 at 16:08

2013 te boşa çıktı ama alamadık galatasaraya

bende hep manchestere gidiyo

italya,ispanya,türkiyede denedim ve bu adam kadar zevkimi kaçıran bi forvet görmedim.her maç,her takıma,her yerden gol atar mı bi adam?bu adam atıyor,ne oynama istegi kaldı ne başka bişey

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Galatasaray'da ilk sezonlarda almıştım. Wolfsburg bilinmez bir nedenle satılık listesine koyunca ucuzada kapatmıştım.

Acayip gol atıyor ve takımı sırtlıyor. Sonra 43'e Milan'a sattım. Sonra tekrar aynı paraya aldım vs.

Gerçekten çok kaliteli bir isim. Uygun olduğumda ss'leride paylaşırım.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

İkinci sezonun başında Fenerbahçe'ye 37m$'a aldım, muhteşem. İlk maçında(süper kupa) Beşiktaş'a 6 gol attı. Nasıl olduysa da takımdaki ilk 3 haftasının sonunda herkesin sevdiği kişilerinin arasında yer alıyordu. İlk sezon ligde oynadığı 30 maçta 40 gol attı. Kupa maçlarını saymıyorum bile.
    Ne olursa olsun alınmalı derken yardımcı antrenörüm haklıymış.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

yanında agüero'yu 10 numara, kendisini de target man olarak oynatıyorum. kanatlı sistem var. solda di maria, sağda alexis sanchez. bir türlü istediğim verimi alamıyorum dzeko'dan. agüero'yu poacher mı oynatsam?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    yanında agüero'yu 10 numara, kendisini de target man olarak oynatıyorum. kanatlı sistem var. solda di maria, sağda alexis sanchez. bir türlü istediğim verimi alamıyorum dzeko'dan. agüero'yu poacher mı oynatsam?
    Agüero'yu Poacher oynatmakla hayatının hatasını yapmışsın, farkında değilsinMutlaka Poacher'e oynat.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Agüero'yu Poacher oynatmakla hayatının hatasını yapmışsın, farkında değilsinMutlaka Poacher'e oynat.

10 numarada 30 gol 20 asist gibi istatistiklere ulaşınca insan 10 numara oynatmamaya kıyamıyor

poacher oynatırsam dzeko'nun daha fazla gol atmasını sağlar mı?

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Bu adami hic denemedim ama istatistiklere bakinca fena oyuncu Sizin zevkinizi kacirmis benimde Eren Derdiyok zevkimi kacirdi adam her mac rahat 2 gol atiyor Türkiye'de Isvicre'nin Dzeko'su.. Dzeko'yu alamayanlara tavsiyemdir daha ucuza geliyor 11-14 milyon € arasi alabilirsiniz.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    Bu adami hic denemedim ama istatistiklere bakinca fena oyuncu Sizin zevkinizi kacirmis benimde Eren Derdiyok zevkimi kacirdi adam her mac rahat 2 gol atiyor Türkiye'de Isvicre'nin Dzeko'su.. Dzeko'yu alamayanlara tavsiyemdir daha ucuza geliyor 11-14 milyon € arasi alabilirsiniz.
    Yeri değil belki ama madem yazmışsın Eren Derdiyok deyince dayanamadım. Sadece Türkiye'de değil, İspanya'da da aynı Benim kariyerde Barcelona aldı, Barcayla maçlarımda tek durduramadığım adam. Messi'ye bile adım attırmıyorum ama Eren'in gol atmasına daha engel olamadım. Ki Barcadan Pique'yi transfer ettim, o bile tutamıyor.

15 Maçta 37 gol nasıl atar ya bi adam
    Marsilyayı kanatlandırdı valla Adrianoyla müthiş ikili oluyorlar.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri