1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Mohammed Abdellaoue | St | 23

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Mohammed Abdellaoue | St | 23

Adı : Mohammed Abdellaoue

Mevki : St (ml-Aml)

Oynadığı Takım : Valerenga

Fiyat : 1.8Milyon $

Bu adamı küçük avrupa klüpleri yöneten arkadaşlar için paylaşıyorum.Çünkü "Deep lying forward" posizyonunda iyi işler çıkaracağına inanıyorum.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    11

Abdellaoue'yi ilk kez deneme fırsatım oldu.Defansın arkasına çok iyi sarkıyor.Karşı karşıya kaldığında affetmiyor.Fiyatına göre iyi bir forvet.Özellikle bire birlerde oynattığım en etkili forvetlerden biri.Bazen istikrar sorunu yaşıyor.Sürekli klişe isimlerden sıkılan arkadaşların denemesini öneririm.

İlk sezonun devre arası takımın başına geldiğimde 7 gol atmıştı.Ve ona Poacher rolü verdim.Kalan haftalarda iyi bir performans çizdi.Asıl patlamayı ise 2. sezon yaptı.

2. sezon:

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Ben Kartalspordan Schalke'ye geçtiğimde bu adam da kadrodaydı. Sol açık ve forvette inanılmaz iş görüyor. İlk başta yedek bırakıyordum. Forvetim sakatlanınca koymuştum. Yarım sezonda 20 gol atmıştı. Sağlam adam.

Mesaj Yetkileri