1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Dmitry Verkhovtsev | Dc-Dmc | 22

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Dmitry Verkhovtsev | Dc-Dmc | 22

Adı : Dmitry Verkhovtsev

Mevki : Dc-Dmc(Mc)

Oynadığı Takım : Naftan

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Heading, Aggression, Bravery, Jumping, Strenght

Limited Def. "Stopper" rolü özelliklerini incelediğinizde zaten oyuncunun değeri ortaya çıkıyor.Ayrıca Dmc ve Mcde oynayabiliyo olması defansif açıdan harika bi alternatif.Bonservis bedeline veriyolar.Bence fiyatı ve geleceği takımlar göz önünde bulundurulduğunda çok iyi bir oyuncu.Bu seride banko alacağım adamlardan biri.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Adı : Dmitry Verkhovtsev

Mevki : Dc-Dmc(Mc)

Oynadığı Takım : Naftan

ÖnemLi ÖzeLLikLeri : Heading, Aggression, Bravery, Jumping, Strenght

Limited Def. "Stopper" rolü özelliklerini incelediğinizde zaten oyuncunun değeri ortaya çıkıyor.Ayrıca Dmc ve Mcde oynayabiliyo olması defansif açıdan harika bi alternatif.Bonservis bedeline veriyolar.Bence fiyatı ve geleceği takımlar göz önünde bulundurulduğunda çok iyi bir oyuncu.Bu seride banko alacağım adamlardan biri.

Arkadaşım senin oyucu paylaşmaktan başka işin yokmu

Şaka bi yana sağol sayende takım diziyoz

Nesil
    2006
    Yer
    11

EstafurullahElimden geldiğince fayda sağlayabilecek oyuncuları araştırıp paylaşmaya çalışıyorum.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

defans olarak çok iyi bi oyuncu çok verim alırsınız ama mc ve dmc de ise size saç baş yoldurabilir evertona almıştım adam için taktik yaptım dmc oynamadı adam gibi defans oynatınca adamıda geçirmiyo topuda o kadar psikopat

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

1m € alıp 5 m € e satmışdım 1.5 sezonda

Çok iyi adam bende alın derim

Nesil
    2006
    Yer
    11

Yorum olarak; bundan sonra geleceği her takıma alacağım bir isim.Top geçer adam geçmez cinsden bi defans."Limited Defender" - "Defend" rolü verin, yanınada Krvytsov gibi ( birde aynı dili konuştukları için) kafa toplarına hakim bir kule koyun, ondan sonra yaslanın arkanıza ve rakip forvetlerin bu 2li karşısında eriyişlerini seyredinHayran kaldım bu adama.İyide gelişiyor.

Ve buda Verkhovtsev'in onu elimde daha fazla tutamamama sebep olan o müthiş formu.Bir adam senedeki 12 ayın 10unda ve oynadığı 3 yılın 2sinde yılın onbirine seçilirmi ya?

Last edited by Lim10 : 15.Nisan.2010 at 10:00

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Bu sene ukraynalı defansların senesi zaten oyunda. Hepsi inanılmaz performans sergiliyolar. Bu oyuncuyu denemedim 10.3'te Kryvtsov denemiştiim ilk yıllarında kötüydü ama sonradan azman oluyodu. Bu adamıda alayım bakalım. Profili iyice artmıştır.

Nesil
    2006
    Yer
    denizli

Stoke City kariyerimde sezonun büyük bölümünde oymattım ve müthiş işler başardı. Kornerlerde çok fazla gol atabiliyor ve savunmada göze batan herhangi bir hata yapmıyor. Şimdi Leeds ile bir kariyer açtım ve ilk alacağım adam olacak. Tabi gelirse.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by punks View Post
    Stoke City kariyerimde sezonun büyük bölümünde oymattım ve müthiş işler başardı. Kornerlerde çok fazla gol atabiliyor ve savunmada göze batan herhangi bir hata yapmıyor. Şimdi Leeds ile bir kariyer açtım ve ilk alacağım adam olacak. Tabi gelirse.
    Gelir gelir.Almanya 3.ligine getirdim bu adamı .)
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2006
    Yer
    denizli

Ne yazikki getiremedim. Haftalık en fazla 16.000 pound maaş verebiliyordum ve önerimi redetti. Championship'e yükseldiğimde ilk transferim bu oyuncu olacak.

Edit: 16.000 dolar demek istemiştim.
    Last edited by punks : 02.Mayıs.2010 at 13:38

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tam bir joker aslında, ihtiyaç olduğunda sağ ve sol bekte hiç sırıtmadan oynayabilir. Zaman zaman oraya koyarım. Ortasahada denildiği gibi pek etkili değil ama defansın her yerinde rahatlıkla oynayabilen bir oyuncu.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Getafe'ye almaktan 3 yabancı hakkına takıldığı için vazgeçmiştim. Yorumları okuyunca pişman oldum açıkçası
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Mesaj Yetkileri