1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Galiba java sorunu

Default Galiba java sorunu

Arkadaşlar öncelikle iyi günler!
    Hasta yatağımda bir sorunla cebelleşiyorum ve bu sorun beni gerçekten çok yordu. Yardım edebileceğinize inandığım için sorunu burada paylaşıyorum.
    SORUN:

Oyunu yüklemeye başladığımda install anywhere çıkıyor ve %100 de %100 tamamlandıktan sonra yüklemeye devam edemiyorum. Şöyle bir pencere açılıyor; Java Virtual Machine Launcher başlığı altında could not find java 2 runtime environment yazıyor. Halbuki ssöylemiş olduğu java bilgisayarımda bulunmaktadır.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlar bu sorun benim pcme mi özel anlamadım hala. Kimse böyle bir sorunla karşılaşmadı mı? Fm'e ihtiyacım var!!!... Lütfen yardım edin.

arkadaslar simdi de farkli bir hata veriyor : could not find the main class
    Daha once boyle bir hata ile karsilasmis olaniniz veya bu hatayi cozebilecek biri var mi?

Yeniden Java ve FM yüklersen düzelebilir ancak ikisini de iyi bir şekilde temizlemen gerekiyor. Format atabilirsen, yüksek ihtimal sorun çözülür. Ek olarak Java'nın son sürüm olduğuna dikkkat etmelisin.

Makinaya 2 hfta once format attim. Gerekli programlari yukledikten sonra ilk yukledigim sey fm2009 oldu. Onu yuklemedi birde 2010 u yukleyeyim dedim; ayni sorunu onda da verdi. yakla;ik 3 gundur oyunu yukleyemiyorum. Yukleyip sildigim javanin haddi hesabi yok.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Casus yazılım temizleme programları işi halletti. Şimdi sıra kariyerde

Mesaj Yetkileri