1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Sertaç Eren |DC|

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

Default Sertaç Eren |DC|

Fenerbahçe alt yapısında oynayan sertaç 2013 yılnda bu halde oluyor degişmezim şu anda ..

oyunun başında kolayca ala bilirsiniz ama gelişimini sağlamanız lazm

Gelişimini nasıl sağlayabilirm yazarsan sevinirm.Ben mesela buna luganoyla çalış dicem o nasıl yapılıyor acaba ??

Nesil
    2009
    Yer
    Avcilar, Istanbul

Bu adamı vermekle çok iyi etmişsin arkadaşım, herhalde TR'deki en iyi defans adamlarından biri oluyor bu eleman. Yanına da Ömer Toprak'ı koyarsan tadından yenmez

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

Quote Originally Posted by juanangelalbin View Post
    Gelişimini nasıl sağlayabilirm yazarsan sevinirm.Ben mesela buna luganoyla çalış dicem o nasıl yapılıyor acaba ??
    etkileşim bölününden lugano yu örnek almasını söylemelisin ,onun harici oynayabilceği bi kulube kiralaya bilirsin yada iyi bir antrenman programıyla alt yapıda geliştireblirsin.

Quote Originally Posted by laziale View Post
    Bu adamı vermekle çok iyi etmişsin arkadaşım, herhalde TR'deki en iyi defans adamlarından biri oluyor bu eleman. Yanına da Ömer Toprak'ı koyarsan tadından yenmez
    aynen ömer-sertaç süper oluyor
    Last edited by fm_monster : 28.Ocak.2010 at 19:47

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Güzel araştırma saol.

Bunu gördükten sonra direk takımda ilk 11 verdim yanlış vbir seçimmi ypatım lugannoyu sattım bilica ewlimdeydi kiralık teklif geldi mer toprak-bilica tandemdeydi bilica gidince önder bekir kalmştı bu ikisini oynatmayı dşnyrm ama birde baktm bu profil direk takıma koydum sence gelişme gösterirmi ?

Bunu gördükten sonra direk takımda ilk 11 verdim yanlış vbir seçimmi ypatım lugannoyu sattım bilica ewlimdeydi kiralık teklif geldi mer toprak-bilica tandemdeydi bilica gidince önder bekir kalmştı bu ikisini oynatmayı dşnyrm ama birde baktm bu profil direk takıma koydum sence gelişme gösterirmi ?
    Zaman gerek kardeşim 4-5 sene sonra nın profilini vermiş sana arkadaş hemen ilk seneden koyarsan verim alamazsın.

Kardeşi belki burası yeri deil ama bn yeniyim forumda kariyerlierimi bnde paylaşablrmiyim bana yardm edeblrmsn msnde falan..? :S

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Benim oyunda böyle olmadı.. Ama gene yakındır.. Gelişen bir oyuncu..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Hemen gelişim göstermiyo tabi. 4-5 sezon kiralık veriyorum ben sürekli. Bu profile yaklaştığında takımda tutuyorum. 1 sezon içinde zaten alıyo formayı.

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

sürekli oynarsada gelişir ama gelisene kadar yeterli performansı alamassın.

bu profile 2013de anca ulaştı acele etmeseydin , 1-2 yıl kiralık gonder yada alt yapıda ders vererek gelisirtir.

pa sı 156 iyi bi yedek olur almak lazım ama fener zıt bana vermez

Karabükspora aldım bakalım nasıl işler çıkartıcak

Nesil
    2010
    Yer
    Zonguldak-İstanbul

Vay Be İlk Defa Gördüm.Demekki Bizim Altyapıdan Da Adam Çıkıyormuş

ilk sezon kiralık listesinde. göztepe ye kiralık almıştım. sene sonu da sözleşmesi bitti, her zamanki gibi approach to sign dedim aldım şu an 4. sezondayım gayet iyi. göztepe de bile gayet iyi gelişim gösterdi.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ben 2012'deyim bunun %75'i kadar falan oldu. 2 sene kiraladım, bu sene de 8 maçta ilk 11, 15 maçta da sonradan soktum.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Stancu View Post
    pa sı 156 iyi bi yedek olur almak lazım ama fener zıt bana vermez

-8 PA verilmiş Sertaç'a. Yani Türkiye'de yıldız oyuncu olabilir PA'sıyla : )

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    -8 PA verilmiş Sertaç'a. Yani Türkiye'de yıldız oyuncu olabilir PA'sıyla : )
    fenerde avrupa dahil 7 üstü ortalamayla oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Eee :S Oyuncu Türkiye'de farklı Avrupa'da farklı performansmı gösterecek

Nesil
    2006
    Yer
    gebze/kocaeli

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Eee :S Oyuncu Türkiye'de farklı Avrupa'da farklı performansmı gösterecek
    tsl ve CL aynı zorluktamı ?

Kocaelispor'da ilk sezonumda transfer bütçesi 0 olduğu için sürekli kiralık oyuncu aldım.
    Sertaç Eren ve Hüseyin Tok'u yan yana oynattım aslında yanında hızlı bir stoper bulabilseydim iyi olacaktı.
    2009-2010 yılında özellikleri Top Kampa 13, Kafa 14, Markaj 14 , 40 maç oynattım çok iyi maçlar çıkardı.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bende nedense hiçbir şey olmadı bu çocuktan. belki 3. güncelleştirmeden sonra pa'sı düşürülmüş olabilir. ya da ben çürüttüm sertaç'ı (:. inşallah gelecekte oyundaki potansiyelinin hakkını verir de bizim de altyapımızdan oyuncu çıktı diye gurur duyarız (:

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Sertaç Eren bende şuan Avrupa'da galiba

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    bende nedense hiçbir şey olmadı bu çocuktan. belki 3. güncelleştirmeden sonra pa'sı düşürülmüş olabilir. ya da ben çürüttüm sertaç'ı (:. inşallah gelecekte oyundaki potansiyelinin hakkını verir de bizim de altyapımızdan oyuncu çıktı diye gurur duyarız (:
    Son patch'de bu kadar iyi olmuyor, haklısın.

hemde şu an hataysporda tüm türk takımı çalıştıranlara öneririm
    Last edited by PaoloMaldini : 06.Ekim.2010 at 19:45

Mesaj Yetkileri