1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Marc Janko

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Marc Janko

Önemli Özellikleri : Heading , Teamwork , Work Rate

Kişisel Yorumum : Çok parlak bir profili olmasada gerçekten çok gol atan bir adam.. Şu an Salzburgla oynuyorum ve özellikle kafayla ve kaleciyle karşı karşıya affetmiyor. Salzburg'dan uygun bir fiyata alırsınız diyorum heralde..

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bu oyuncuyu paylaşıp paylaşmamakta tereddütte kalmıştım.Bence profiline göre pahalı bi fiyatı var ve gelişmiyor.Tabi alıp oynatılabilecek bi oyuncu.Anlamadığım bi nokta 1.96 boy olan bi adamın nasıl Headingi 15 oluyorYahu zoplamasa direk 17si varTuhaf.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Aynen bende bu adamı paylaşmadım çünkü çok kötü özellikleri var. Bu fiyata alınablecek o kadar çok adam varki. En basitinden 2. sezonun başında Grafite 1 milyon € fiyata düşüyo.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

Abi ben Fener'e 2. sezon aldım adam öküz gibi oldu.Traore var Clujda aynı bunun gibi ama oda çok gelişiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ben o kadar kariyerimde 1 tane gelişmiş halini görmedim.Şunun 1 tane ss sini koyarmısın.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Mesaj Yetkileri