1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Murat Akça |DC|

Default Murat Akça |DC|

Murat Akça | GALATASARAY PAF Takımı

ÖZELLİKLER
    Top Kapma, Dayanıklılık, Kararlılık, Güç, Çeviklik, Çalışma Azmi +16
    Doğal Form, Kafa, Markaj, Pozisyon Alma, Hız, Hızlanma, Konsantrasyon, Cesaret +14
    Teknik, Denge, Konsantrasyon, Takım Oyunu, Soğukkanlılık, Agresiflik +12

*2013 senesindeyim, 2011 senesinden beri oynatıyorum takımda. 2012 senesinde banko oyuncularımdan oldu ve o sene ortalaması 7.17 idi. Her maç bu ortalamalarda oynadı, hatta bazen kendini aştığı da oldu.

Değeri de baya yükseldi. Galatasaray'da iseniz direkt çıkarın PAF takımdan, değilseniz mutlaka almaya bakın. Galatasaray gibi bir takımda sırıtmadan güzelce oynuyorsa, diğer takımlarda da rahatlıkla oynar...

Adam hala gelişiyor bende.

Markaj, Söz Geçirme, Dayanıklılık, Takım Oyunu, Sezme, Konsantrasyon, Hız gibi değerlerinde artış oldu.

Kusursuza doğru gidiyor bakalım nereye kadar gelişecek ama harbi süper oynuyor banko oynatın bir senede 7.20 ortalamanın aşşağısına düşmüyor. Şuan yeni sezonda Mart ayındayım 7.43 ile oynuyor.

Türk, kaliteli ,potansiyelli, genç ve ucuz fiyata defans oyuncusu arayan alsın bu adamı, kaçırmasın.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gerçekten iyi, geçen oyunda da iyiydi.. Bu oyunda daha bir iyi gibi... Alternatif arayanlara Murat Akça
    Sentugo.

gs ile oynuyorum rekorlar kitabına girdim en fazla golde ilk sezonum alt yapıdan büssürü oyuncu oynuyo gs forewer

Ben 10.0.3 te kiralık takımıma aldım ama kötü oynadı.

iyi oynuyor..gökhan zan 1 maç aldım oynayamadı yedekten soktum vermedi geçit öle yani.

bende burda gördüm muratı gs altyapısında imiş serveti 13 yuro ya sattım muratı kodum yanınada semihi kaya ohh miss gibi oldu

Bu adam çok gelişen türklerden ama türk kulubuysenız almak zor.

Tabi Gs le baslamamıssanız

Mesaj Yetkileri