1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: David Suazo - 29 - ST

1. Default David Suazo - 29 - ST

İsim : David Suazo
    Mevki : ST - Santrfor
    Takım : Inter
    Uyruk : Honduras
    Fiyat : En fazla 4 M € alırsınız. Inter yedeklerde

Bence son derece iyi bir oyuncu almanızı tavsiye ederim 4 büyüklerde iş yapar.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Kararlılık 10,Soğunkkanlılık 9,Konsantrasyon 9 bu adam mental olarak çökmüş.Önermem şahsen.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Suazo Inter'e transfer olmadan önce cok daha iyi bir profile sahipti Inter'e transfer olduktan sonra düsüse gecti. 4 büyüklerde en fazla yedek olur.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Açıkçası o paraya o oyuncu pek iç açıcı bir durum dğeil
    Sentugo.

5. Default

Ben şuan çok olmasa beğeniyorum neden derseniz krtik maçlarımda gol attı atmayada devam ediyor.

bu paraya nokta yerlere daha iyi transferler yapilabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Deep Lying Forward olarak iş yapar bu adam. Attığı gol sayılarına bakarsanız hiçte öyle fena oynamamış.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Deep Lying Forward olarak iş yapar bu adam. Attığı gol sayılarına bakarsanız hiçte öyle fena oynamamış.
    bir geçmiş görmek lazım..
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Fb ve ayarı takımların topçusu deil bence.Artı o paraya kralını alırımYaşı var ama özellikleri çok ii desen (örn: Nistelrooy) deil, genç yetenek gelecek vaad edio desen (örn: Kadlec) oda deil.Ee o zaman? (:

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

10. Default

Buyrun arkadaşlar sezon sonu ekran görüntüsü; 4 € aldım fiyat oldu 5 € ve 30 yaşında. 24 maç 9 gol 6 asist neredeyse hiç 90 dakika oynatmadım. Maximum 50 dk oynatıyorum. Tabii ki 4 € daha iyi oyuncular alabilirsiniz ama sezon başı yaptığım iyi bir transfer.

Mesaj Yetkileri