1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Mario Balotelli | 18 | AM RL,ST

Post Mario Balotelli | 18 | AM RL,ST

İsim: Mario Balotelli

Ülkesi : İtalya

Oyunda başlangıç yaşı : 18

Takımı : Inter

Oynadığı Mevki : AM RL,ST

Bu 18 yaşındaki

Bu da 20 yaşındaki hali daha yeni aldım Inter'den.

Bilinen bir yetenek.18 yaşında da Wonderkid'di.Bu adamı alırsam kumar oynarım diye düşünmüştüm.Parayı riske etmemiştim.Sol kanat arayışlarına girdiğim zaman Balotelli çıktı karşıma.Profiline baktım -ki iyiki bakmışım- müthiş gerçekten.Real Madrid antrenörleriyle 21 yaşındaki halini de ss olarak koyacağım.

Last edited by Lim10 : 07.Mayıs.2010 at 01:38

Chelsea'ye 33M Euroya Aldım Adam Premier Ligdeki Topçuları Peşine Düzüyor Tozu Dumanı Ortalığa Katıyor Gerçekten. Özellikle Sol Açık AMLde İçeri Kat Edip Harika Plaselerle Goller Buluyor Takım Arkadaşlarına Katkısı ise Son Derece Büyüleyici Adamı İzlerken Çok Büyük Zevk Alıyorum. Bence Parasına Falan Bakmayın Ne Pahasına Olursa Olsun Mutlaka Katın Kadronuza.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İlk sezon Fener'e gelmek istiyordu fakat parasızlığın gözü kör olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by zekirdek View Post
    İlk sezon Fener'e gelmek istiyordu fakat parasızlığın gözü kör olsun.
    İlk sezon mu? Nasıl olabilir ki?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    İlk sezon mu? Nasıl olabilir ki?
    Oynatılmıyordu ve ilk sezonun sonuna doğru Scout izlemek için yolladım ve Scout raporda Balotelli gelmek istiyorum diyordu fakat. Benim bütçem £16M Balotelli'yi İnter £30M istiyordu.

Balotelli gercekten kaliteli forvet ama asla 1. tercih değil^^

TAbi biraz ondan biraz bundan sevenlerdensenız aradıgınız adam bu

Ama bana kalırsa belescılıkte lukkaku ve hız ve top surmede neymarı tercıh ettıgım ıcın pek kullandıgım soylenemez
    Last edited by Lim10 : 01.Ağustos.2010 at 20:41

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Valla ekibim 30 milyona biter dedi ama okadar uraştım uraştım 40 milyondan aşa bitiremidim ama aldım yinede 50 dese onu da verirdim niye diye sorun 2010 kyılında bi kariyerim vardı tartışmasız en iyi forvet diyebilrim teke tek kaldığında yüzde 100 goldür teknik bakımından mükemmel saçma gelebilr arkadaşlara ama bence rooneyden bile iyi 2012 de bu benim fikrim .chelseye aldım daha ilk maçta 2 gol attı adam.hani 2 golden ne olacak dersiniz şimdi 2 golde kişisel beceri ile atıldı orta sahadan al çalımla at.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Hikaye bu adam abartmışlar.

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Hikaye bu adam abartmışlar.
    kardeşl valla sen bu adamla oynamadıysan veya oynayıpta yanlış yerde veya taktik hatası yaptıysan senin sorunun sana ciddi söylüyorum tam bir gol makinası adamı sola koy ordan bile içeri girip gol atıyo niye yalan söyleyeyim

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

ya bende 20 yaşına geldi hiç gelişmedi :S

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Galatasaray'a ilk sezon getirdimki FB ile yakın bi reputation'u olduğundan FB'ye de gelir şaşılmaması gerek bence

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by Fmcolic View Post
    kardeşl valla sen bu adamla oynamadıysan veya oynayıpta yanlış yerde veya taktik hatası yaptıysan senin sorunun sana ciddi söylüyorum tam bir gol makinası adamı sola koy ordan bile içeri girip gol atıyo niye yalan söyleyeyim
    Abartmışlar dedim. FM'ye lafım

FM 2009'da AML ve AMR pozisyonlarında Marquinhos ile birlikte inanılma performans sergiliyorlardı. Özellikle çizgiye inip ardından cezasahasının içine girerek attıkları goller hala aklımda. Ama 2010'da bence 2009'a göre çok sönük kalmışlar. Ayrıca karakter bakımındanda takımda sürekli sıkıntı yaratabiliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Sol açık, sağ açık veya forvette ne görev vererek oynatayım Balotelli'yi. Fenerbahçe'ye aldım ilk sezon.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Bence forvet değil ideal kanat oyuncusu kanatta affetmiyor forvette dzeko kanatda Balotelli varsa artık defansif ortasaha almaya bakın derim gol yollarında sıkıntı çekmessiniz

Mesaj Yetkileri