1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Dodô | D/WBL | 17

Default Dodô | D/WBL | 17

Önemli Özellikler

Özel Yetenek,Çeviklik,Dayanıklılık,Hızlanma +15
    Teknik,Çalışma Azmi,Hız +14
    İlk Dokunuş,Top Sürme,Takım Oyunu,Agresiflik,Kararlar,Kararlılık,Doğal Form +13

Ocak 2010'da 6.25 MN $ kendisini hoffenheim'de aldım 1-7-2010'da takıma katılacak.

P.A 180'dir wonderkid adayıdır.

Bende su an wonderkid Portsmouth a ilk sezonun sonunda aldım bir sezon sonra wonderkid oldu suan pesinde milan juventus falan var

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şu anda Brazilya milli takımını yönetiyorum.. Bu oyuncu da ilk 11 oynuyor..
    Sentugo.

Ayıptır söylemesi çok fırlama abi bu.Real Madrid 19 Yaşaltına aldım.Hazırlık maçlarına aldım sezon öncesi as takımla çıkardım.Çalımlar hız falan güzel.Daha Wonderkid olmadı.Takıma 19 yaşında kattım.

Quote Originally Posted by EzioS View Post
    Ayıptır söylemesi çok fırlama abi bu.Real Madrid 19 Yaşaltına aldım.Hazırlık maçlarına aldım sezon öncesi as takımla çıkardım.Çalımlar hız falan güzel.Daha Wonderkid olmadı.Takıma 19 yaşında kattım.
    abi genie scout'tan c.a sına bakmak lazım 20 yaşına kadar c.a 145 oldu mu ilk 11 de oynatmalısın sürekli bu iş tamamdır ..sergio ramos'tan öğrensin dodo ona görev ver..kararlılık özelliği aniden fırlıyor birkaç ay sonra..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Top kapma ve pozisyon alma: 9 ? Nasıl bir bek olabilir ki bu, istediği kadar gelişsin taş çatlasa 15-15 olur.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Top kapma ve pozisyon alma: 9 ? Nasıl bir bek olabilir ki bu, istediği kadar gelişsin taş çatlasa 15-15 olur.
    Ben top kapması 20 olan bek görmedim zaten : )
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

dodo'ya yeni pozisyon verdim AML'ye asıl yeri orası olacak..DL olarak alın,geliştirin ve yeni pozisyon AML verin..arkanıza yaslanın keyfini çıkarın..

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Ben top kapması 20 olan bek görmedim zaten : )
    ben dahada ileri götüreyimj ben bu 2 özelliği 17'den fazla olan bek görmedim(istisnalar dışında) ayrıca top kapması 17-18 defans oyuncuları için bile çok iyi bir özelliktir,bence beklerde top kapmadan çok markj önemli defansif anlamda

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Beğenmemişsin ya o yüzden dedim.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2007
    Yer
    Isparta

Galatasaray'da baya oynattım sol bek te memnunda kaldım sonra güzel bir regen çıktı onu oynatıyorum artık

Mesaj Yetkileri