1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Ahmed Khalil | FC | 18 |

Hybrid View

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Default Ahmed Khalil | FC | 18 |

Adı : Ahmed Khalil

Mevkisi : FC

Takımı : Al-Ahli (UAE)

Önemli Özellikleri : Frikik Kullanma,Penaltı Kullanma,Teknik,Top Sürme,Kararlılık,Özel Yetenek,Topsuz Alan,Yaratıcılık,Çeviklik,Hız,Hızlanma

Khalil UAE'nin en yetenekli Hücüm oyuncusu Tartışmasız.Kariyer başlangıcında Al-Ahli Kulübünden 800K-1M Pound arası bi meblaya alabilirsiniz.Khalil güzel gelişme gösteren oyunculardan.

Güzel Devamını bekliyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Paylaşımını gördükten sonra hemen takibe aldım. Bir önceki kariyerimde Sevilla transfer etmişti, şimdiki kariyerimde ise erken davranıp kadroma kattım. Ancak yabancı statüsünde olduğu için sadece avrupa ve kupa maçlarında şans verebiliyorum. Diğer yandan altyapı takımında oynatıyorum. As takımda şans verdiğim 5'i ilk 11 olmak üzere 7 maçta 1 gol 3 asisti var.

Beklentilerim yüksek ancak İspanyol vatandaşlığı almasına daha 3338 gün olduğu yazıyor bu durumda satmak zorunda kalabilirim ... İspanya'da bildiğiniz gibi yabancı statüsünde olan 3 oyuncu kaydettirebiliyorsunuz....
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Paylaşımını gördükten sonra hemen takibe aldım. Bir önceki kariyerimde Sevilla transfer etmişti, şimdiki kariyerimde ise erken davranıp kadroma kattım. Ancak yabancı statüsünde olduğu için sadece avrupa ve kupa maçlarında şans verebiliyorum. Diğer yandan altyapı takımında oynatıyorum. As takımda şans verdiğim 5'i ilk 11 olmak üzere 7 maçta 1 gol 3 asisti var.

Beklentilerim yüksek ancak İspanyol vatandaşlığı almasına daha 3338 gün olduğu yazıyor bu durumda satmak zorunda kalabilirim ... İspanya'da bildiğiniz gibi yabancı statüsünde olan 3 oyuncu kaydettirebiliyorsunuz....
    Evet İspanya için pek iyi bi tercih değil.Ama Transfer edip İspanya'dan yada başka bi Avrupa ülkesinden Pilot Kulübe gönderirseniz hem Tecrübe kazanıp pişer,Hemde Avrupa pasaportu alır ve Rahatlıkla oynatabilirsiniz

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

ileride gerçekten çok iyi oluyor bende barça almıştı hızlı bir 4-3-3 forveti

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bu adam wonderkid. Eski kariyerimde takımdayken çok iyi geleceği olduğu düşünülüyordu. Ama ben hiç kullanmadım
    TariboWest

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Ya oynattığım maçlarda öyle bi oynuyo ki satmaya da kıyamıyorum. Getafe ile 2.sezondayım, 11 maçta (8 avrupa, 3 kupa) 5 gol 4 asisti var. Maç başına dribbling ortalaması 5.08. Rating ortalaması 7.23. Şuan 19 yaşında ve değeri 4.7M €. Oynadığı maçlarda öyle dandik maçlar değil, kupa-avrupa rakip kim olursa olsun direk 11'de oynatıyorum.

Öte yandan İspanyon vatandaşlığı almasına nerden baksan 9 seneden fazla var 3105 güncük kalmış

Kiralık olarak göndermek istedim, teklifler geldi ama hepsini reddetti gitmedi. Kiralamak isteyen takımlar çok düşük takımlar değil, mesela Kramaric, James Rodriguez gibi gençlerim aynı takımlara kiralık gittiler ama Khalil niyeyse gitmiyor.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2007
    Yer
    Bilecik/Bozüyük

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Ya oynattığım maçlarda öyle bi oynuyo ki satmaya da kıyamıyorum. Getafe ile 2.sezondayım, 11 maçta (8 avrupa, 3 kupa) 5 gol 4 asisti var. Maç başına dribbling ortalaması 5.08. Rating ortalaması 7.23. Şuan 19 yaşında ve değeri 4.7M €. Oynadığı maçlarda öyle dandik maçlar değil, kupa-avrupa rakip kim olursa olsun direk 11'de oynatıyorum.

Öte yandan İspanyon vatandaşlığı almasına nerden baksan 9 seneden fazla var 3105 güncük kalmış

Kiralık olarak göndermek istedim, teklifler geldi ama hepsini reddetti gitmedi. Kiralamak isteyen takımlar çok düşük takımlar değil, mesela Kramaric, James Rodriguez gibi gençlerim aynı takımlara kiralık gittiler ama Khalil niyeyse gitmiyor.
    Demekki takıma uyum sağlamış.Boşver gönderme.İşini görüyorsa sorun yok

Kulüp tarafından gereksiz bi transfer olarak gösterildi. Devre arasında transfer edeceğim

Mesaj Yetkileri