1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Oyun Açılmıyor

Nesil
    2006

Default Oyun Açılmıyor

Oyunda iken masaüstüne çıkıp geri gelemiyorum.(her zaman değil.) Oyunun, başlatta ki simgesine tıklıyorum, hiçbir belirti yok. O simgeye sağ tıklayıp play dediğimde oyun zaten çalışıyor uyarısı veriyor. Oyuna girebilmek için ne yapmam gerek?

Nesil
    2006

Az önce açmayı başardım bu sefer bir hata verdi; hatayı tam anlayamadım. Oyunu kapattı.

Ctrl+Alt+Del yapıp oyun açıksa oradan oyunu seçip "geçiş yap" butonunu tıklarsan açılır diye düşünüyorum. Tam boy oynarken bende de oluyordu bu sorun artık pencere modunda oynuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Bende de buna benzer bir sorun vardı önceden cd işareti çıkıyor mu mouse un üzerinde , bide işlemlerden fm.exe yi sonlandırıp tekrar açmayı dene istersen.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by bay e-ko View Post
    Ctrl+Alt+Del yapıp oyun açıksa oradan oyunu seçip "geçiş yap" butonunu tıklarsan açılır diye düşünüyorum. Tam boy oynarken bende de oluyordu bu sorun artık pencere modunda oynuyorum.
    Orada yanıt vermiyor yazıyor. Zaten geçiş yap dedim, belli bir süre sonra geçiyor ama; bu konuya yazdığım ikinci mesajda ki sorun oluşuyor

Quote Originally Posted by Since-1907 View Post
    Bende de buna benzer bir sorun vardı önceden cd işareti çıkıyor mu mouse un üzerinde , bide işlemlerden fm.exe yi sonlandırıp tekrar açmayı dene istersen.
    Onu tam bilmiyorum, Wind. 7 kullanıyorum, orada simgenin üstüne gelince oyun gözükmüyor. Tıklıyorum, oyun zaten çalışıyor diyor. Eğer sonlandırırsam oyunu kaydetmeden çıkmış olacam, buda zaten en büyük problem.

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Şimdi oyun açıktı da mı böyle mi oldu yoksa oyuna girecekken mi böyle oldu orasını anlamadım

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Görev yöneticisinde, fm.exe'nin üzerinde sağ tık-öncelik ata-yüksek... Bunu seç ondan sonra alt+tab ile oyuna geç bir de böyle bir dene bakalım.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by Since-1907 View Post
    Şimdi oyun açıktı da mı böyle mi oldu yoksa oyuna girecekken mi böyle oldu orasını anlamadım
    Hata verdi kapandı.

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Görev yöneticisinde, fm.exe'nin üzerinde sağ tık-öncelik ata-yüksek... Bunu seç ondan sonra alt+tab ile oyuna geç bir de böyle bir dene bakalım.
    Oyunda bir daha karşılaşırsam bunu deneyeceğim.

Mesaj Yetkileri