1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Turgut Doğan Şahin | Amc - Amr - Fc | 21

Hybrid View

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Default Turgut Doğan Şahin | Amc - Amr - Fc | 21

Adı : Turgut Doğan Şahin

Mevki : Mc - Fc >> Başarılı // Amc >> Yeterli // Amr >> Doğal

Oynadığı Takım : Samsunspor

Değer : 400 Milyar

Oyuna başlarkenki Profili

Büyük takımlardaki performansını tam olarak aktaramam.Fakat orta seviye ve alt seviye takımlarda olduça işinize yarayacakdır.Benim yönettiğim takımlarda genelde forvet olarak kullanıyorum.Ve her sezon 20 nin üstünde gol sayısına ulaşıyor.Amr olarak oynattığınızda ise gizli forvet özelliğini verdiğiniz zaman 15-20 gol arası bir performans yakalayabiliyorsunuz.Olası bir antreman geliştirme programıyla daha'da üst seviyede bir oyuncu olabiliyor.Oyuncu geçmede fuleli adımlarıyla dikkat çekiyor ve bire birde rahat oyuncu eksiltebiliyor.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Başımın belası. Ne zaman rakip olsam gol attı bana. Atmadığı maç hatırlamıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Bende Samsunspor ile kariyer yaparken forvette oynatıyorum Turgut'u. Çok iyi oynuyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Amr gizli forvet olarak çok verimli

Tek verim alamayan benim herhalde Turgut'tan...

Samsun'da o kadar pozisyona giriyor ama aşırı derecede gol kaçırıyor. 2-3 sene sonra satıyorum zaten yedek kaldığı için sorun çıkartıyor.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    Başımın belası. Ne zaman rakip olsam gol attı bana. Atmadığı maç hatırlamıyorum.
    Valla hiç satmadım oynadığım oyunlarda o yüzden o gıcık ana tanık olamadım henüz

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    Bende Samsunspor ile kariyer yaparken forvette oynatıyorum Turgut'u. Çok iyi oynuyor.
    Aynen Hemşo 20 gol üstü bankosu var.

Quote Originally Posted by vego View Post
    Amr gizli forvet olarak çok verimli
    Bende şuan'da fc olarak oynuyor ve taktiğimide yayınladım pozisyon ayarlaması olarak fc yapınca çok iyi verim alıyorsun (:

Quote Originally Posted by bay e-ko View Post
    Tek verim alamayan benim herhalde Turgut'tan...

Samsun'da o kadar pozisyona giriyor ama aşırı derecede gol kaçırıyor. 2-3 sene sonra satıyorum zaten yedek kaldığı için sorun çıkartıyor.
    Eren benim taktiğede bi göz gezdir istersen.Ben 10.3 ile oynuyorum eğer versiyon farklıysa ondan kaynaklanan bi sorunda olabilir.Ama gerçekten iyi yani (:

Bilmiyorum turgut, sercan olsun turgut olsun hiç verim alamıyorum bunlardan Benim taktikte sorun olsa gerek.

Senin taktiği indireceğim de şu finaller geçsin. Şimdi FM'ye girersem biliyorum ki çıkamam

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by bay e-ko View Post
    Bilmiyorum turgut, sercan olsun turgut olsun hiç verim alamıyorum bunlardan Benim taktikte sorun olsa gerek.

Senin taktiği indireceğim de şu finaller geçsin. Şimdi FM'ye girersem biliyorum ki çıkamam

Aaa doru ya finaller (: Bizimde varda ben rahat yüzme basketbol falan filan yani (:

Sercan'ı bende beğenmiyorum ama Turgut

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Aaa doru ya finaller (: Bizimde varda ben rahat yüzme basketbol falan filan yani (:

Sercan'ı bende beğenmiyorum ama Turgut
    Keşke bizde de olsa yüzme felan

Moleküler biyoloji, Embriyoloji uğraşıp duruyoruz

Verimli bir oyuncu. Tip olarak ta Hakan Şükür

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Büyük Takımdada oynayabileceğini ispatlar nitelikte Şuanki Fenerbahçe kariyerimde son 6 maçtır oynatıyorum işte istatistikleri.

Bu adamı ben fbye yedek futbolcu olarak almıştım.Çok savruk ama iyi adam geçebilen biri.Gol yollarında çok etkili olamadı bende.Ama yinede etkili bir oyunu var.Yedek bir futbolcuya göre.Fakat son zamanlarda koşmadığı için aynı Fb deki uğur boral gibi istikrar sorunu var sanırım.Gittim sattım adamı.Küçük takımlar için süper biri.Büyük takımlar için yedekten öteye geçemez maalesef.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by webgentr View Post
    Bu adamı ben fbye yedek futbolcu olarak almıştım.Çok savruk ama iyi adam geçebilen biri.Gol yollarında çok etkili olamadı bende.Ama yinede etkili bir oyunu var.Yedek bir futbolcuya göre.Fakat son zamanlarda koşmadığı için aynı Fb deki uğur boral gibi istikrar sorunu var sanırım.Gittim sattım adamı.Küçük takımlar için süper biri.Büyük takımlar için yedekten öteye geçemez maalesef.
    Geliştirebildiğin zaman çok farklı oluyor büyük takımda orta seviyede hiç sıkıntı çekmedim ne özel bir idman ne bire bir ders gibi (: Tabi birde mevki ve ayarı çok önemli.Eğer denemek istersen Amr gizli forvet ve Fc hedef oyuncu olarakda denemeni isterim.

Ben şahsım adına her gittiğim takımda alıyorum ve çok'da işime yarıyor diyebilirim Birde eğer oyununuz 10.3 ise tabi bu oyuncu tavsiyesi

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Gerçekte önümüzdeki sezon Ankaragücü' nde izleyeceğiz.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Maalesef Ankaragücün'de izleyeceğiz.Gerçi Reel'de tribün tarafından pek sevilen bir oyuncu değildi ama bu sezon takım'ın ona ihtiyacı vardı.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Maalesef Ankaragücün'de izleyeceğiz.Gerçi Reel'de tribün tarafından pek sevilen bir oyuncu değildi ama bu sezon takım'ın ona ihtiyacı vardı.
    Niye maalesef dedin. Samsnlusun elinizden kaçtı o yüzden mi; yoksa Ankaralısın adamımı istemiyorsun. Bence Mustafa Pektemek' in Gençler' de yaptığı sıçramayı yapabilir adam gibi oynatılırsa. Yetenekli oyuncu...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by EL-Hadji View Post
    Niye maalesef dedin. Samsnlusun elinizden kaçtı o yüzden mi; yoksa Ankaralısın adamımı istemiyorsun. Bence Mustafa Pektemek' in Gençler' de yaptığı sıçramayı yapabilir adam gibi oynatılırsa. Yetenekli oyuncu...
    Samsunluyum elimizden kaçtı diye Maalesef dedim.

Çünkü biz sıkıldık artık misafir olduğumuz ligde kalıcı damgasını yemekden.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

gaza geldim aldım bakalım turgutu neler yapıcak

ofansif kanata koydum gizli forvet görevi verdim görelim bakalım

Nesil
    2006
    Yer

ilk yarı sonrası çıkardım kar yaıyordu zeminde kötü bakalım sezon sonu neelr olcak

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    gaza geldim aldım bakalım turgutu neler yapıcak

ofansif kanata koydum gizli forvet görevi verdim görelim bakalım
    Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    ilk yarı sonrası çıkardım kar yaıyordu zeminde kötü bakalım sezon sonu neelr olcak
    Forvet olarak oynatırsan daha fazla verim alabilirsin(: Hedef oyuncu göstererek daha'da bir başka oluyor tabi

Nesil
    2006
    Yer

tutmadı bende şutladım

norveçe gitti

Mesaj Yetkileri