1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Format sonrası 3D Rating yarıya düştü

Angry Format sonrası 3D Rating yarıya düştü

Arkadaşlar bilgisayarıma format atmadan önce ayarlardan baktığımda 3D Rating 5 yıldızdı format attıktan sonra 3 yıldıza düştü ve 3d görüntü kalitesi çok düştü oyuncular bulanıklaştı. Ekran kartı driverini drectx i vs.. son sürümlerini yüklediğim halde hala aynı. Bilen varsa ne olur yardım etsin kafayı yiyeceğim yakında. Şimdiden teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için.

Not: Windows 7 kullanıyorum ve Ekran Kartım Ati Radeon HD 2600 Pro 512 MB.....

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Kardeş bu kadar dert etme benim 3D Rayting hep yarım yıldız. Yine bilgisayarından ötürü çok şanslısın. Alışırsın kısa zamanda ama ben bu yarım yıldızdan dolayı birkaç maçtan başka 3D oynamadım.

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Ekran kartı driverlarını kurmadıysan bi onları kur bakayım...

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Cevabı verilmiş.Ekran kartının sürücüsünü kurmamışsın.Aygıt yöneticisinde kurulu gibi gözüksede o gördüğünüz çekirdek sürücüdür.Tam randıman alamazsınız.Kartınızın sürücüsünü kurduktan sonra eski haline dönücektir.
    Tourner dans le vide, tourner dans le vide..
    Et je m’envole, vole, vole, vole, vole...

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

"Ekran kartı driverini drectx i vs.. son sürümlerini yüklediğim halde hala aynı."

demiş arkadaş, siz hâlâ driver diyorsunuz PC kullanmaya yeni başlayan biri değil, biraz daha profesyonel öneriniz varsa buyrun

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Quote Originally Posted by ua_anil View Post
    "Ekran kartı driverini drectx i vs.. son sürümlerini yüklediğim halde hala aynı."

demiş arkadaş, siz hâlâ driver diyorsunuz PC kullanmaya yeni başlayan biri değil, biraz daha profesyonel öneriniz varsa buyrun
    Aynı bilgisayar'da formattan sonra performans sorunu yaşıyorsa sorun driver'dadır arkadaşım...
    Düzgün kuramamıştır...
    Daha profesyönel ne önerelim?
    2 gün önce yüksek performans alıp bugün formattan sonra performans düşüşü yaşayan adama termal macun al,uygula mı diyelim?

Mesaj Yetkileri