1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: FM'de her derde deva çözüm !

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Default FM'de her derde deva çözüm !

Arkadaşlar böyle bir konuyu aradım fakat bulamadım. FM'de her türlü oyun açmama hatasına %100 çözüm buldum.Şimdi :

Önce oyunu kaydediyoruz.Oyunumuzu oynayıp çıkıyoruz.Sonra Belgelerim-Sports İnteractive-Games klasörüne gelip orada kaydettiğimiz oyunu kopyalayıp masaüstünde rastgele bir klasöre atıyoruz.Hep bu olayı tekrarlıyoruz.Muhtemel bir hatada direk o yedek oyunu Belgelerim-Sports İnteractive-Games klasörüne atıyoruz.Sonra oyunumuza sorunsuzca devam ediyoruz.

Kesinlikle Alıntı Değildir.Ama bunu bilen vardır büyük ihtimalle.

İyi Oyunlar...

NOT : Bunu sorun çıkmadan önce yapmalısınız
    Last edited by Rick Nelson : 02.Temmuz.2010 at 18:59

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

şimdi bana crash dump olan oyunlarımı verseler...

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Aynen ya.2013'te oyunum gitti ( Man City ) ! Ama bunun sayesinde 3 yıllık oyunumu kurtardım ( Galatasaray )

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Denedim olmadı böyle bir hata alıyor

The save game could not be loaded

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Hata gelmeden önce yapmalısın...

O hatanın çözümü yok

Banada aynısını vermişti

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Ben oyun kaydederken hep 3 kere kaydediyorum. İlk kayıdımda "Kayıt" ikincisinde "kayıt1" üçüncüsünd "kayıt2" ye kaydediyorum sonra 4. kayıdı tekrar "Kayıt" a kaydediyorum. Böylelikle en son kaydettiğim hata verirse diğer kayıttan devam ediyorum ve kaybım en fazla 1 hafta oluyor. Yani 1 son bi haftayı tekrar oynamış oluyorum o kadar
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Ben 3 kere kaydediyordum ama "The save game could not be loaded" hatası verdi.Yani o tam olarak çözüm değil

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

istediğin kadar kaydet ben her güne ayarladım kaydımı mesela 1 gün bile kaybım olmuyodu anlayacağın . amamaçın ortasında crash dumps bi veriyo 3-0 önde olduğun maç gidiyo .. bi daha oynuyosun bil bakalım sonuç nasıl oluyo ? bunun yüzünden fm2010 oynayamadım . si nasıl sorunun çözümünü bulamaz anlamak mümkün değil .

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Rick Nelson View Post
    Arkadaşlar böyle bir konuyu aradım fakat bulamadım. FM'de her türlü oyun açmama hatasına %100 çözüm buldum.Şimdi :

Önce oyunu kaydediyoruz.Oyunumuzu oynayıp çıkıyoruz.Sonra Belgelerim-Sports İnteractive-Games klasörüne gelip orada kaydettiğimiz oyunu kopyalayıp masaüstünde rastgele bir klasöre atıyoruz.Hep bu olayı tekrarlıyoruz.Muhtemel bir hatada direk o yedek oyunu Belgelerim-Sports İnteractive-Games klasörüne atıyoruz.Sonra oyunumuza sorunsuzca devam ediyoruz.

Kesinlikle Alıntı Değildir.Ama bunu bilen vardır büyük ihtimalle.

İyi Oyunlar...

NOT : Bunu sorun çıkmadan önce yapmalısınız
    Ben bunu hep yapıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Ben hiç Crash Dump hatası almadım bayabi şanslıyım.

Ben 2020'de aldım BanBan ile

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Benım 2 D ekranda yuvarlaklar değişti daha büyük gözüküyor varsayılan halını nasıl alacak ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rick Nelson View Post
    Ben 3 kere kaydediyordum ama "The save game could not be loaded" hatası verdi.Yani o tam olarak çözüm değil
    valla bence tek çözüm o bende 3 save game olarak kaydediyorum daha doğrusu AutoSave'i açtım o kaydediyor the save game could not be loaded hatası aldığımda diğer saveler gayet çalışıyor
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Uploaded with ImageShack.us

Oyuncular nasıl eskı halıne gelecek ? Daha küçük oluyordu yuvarlaklar

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by King_91 View Post
    istediğin kadar kaydet ben her güne ayarladım kaydımı mesela 1 gün bile kaybım olmuyodu anlayacağın . amamaçın ortasında crash dumps bi veriyo 3-0 önde olduğun maç gidiyo .. bi daha oynuyosun bil bakalım sonuç nasıl oluyo ? bunun yüzünden fm2010 oynayamadım . si nasıl sorunun çözümünü bulamaz anlamak mümkün değil .
    maçın ortasında sorun bende de oluyordu nedeni de türkçe ye çevril-emey-en events.cfg çözümü yüklediğin events ı silmek ve başka bir events koymak olmadıysa oyunu her şeyiyle kaldırıp yeniden kurmak türksportalın events dosyası hata veriyor bende öbür events ı kullanmak zorunda kalıyorum.en azından maçta tam yenerken atıyor aynı maçta yenilince de ben sinirlenip çıkıyorum sorununu yaşamıyorum artık. benim şimdiki sorunum oyundan kaynaklanıyor. yeni gelenlerin gitmek istememesi. onu da fmrte den oyuncunu maaaşını 0 yaptım oyun açıkken yapmak lazım ama ctrl alt del ile tam ekran iken ve 0 karşılığı serbest bıraktım 1 m istiyodu gitmek için belletti gitmek te istemiyordu kiralık bile alan yok bende bunu yapmak zorunda kaldım kulüp 1 m fazla ödeyemeyiz diyordu neyse kurtuldum şimdi diğer kurtulamadığım 2 oyuncuyu satıp 1 yabancıyı da kiralarsam eğer transferi kapatıcam alacağım yok sezon sonu free sini beklicez henüz sezon başı bu arada ve gsde 2.sezonum henüz.

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Bu çözüm kesin işe yarıyor Yapmanızı tavsiye ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by mehmetd View Post
    maçın ortasında sorun bende de oluyordu nedeni de türkçe ye çevril-emey-en events.cfg çözümü yüklediğin events ı silmek ve başka bir events koymak olmadıysa oyunu her şeyiyle kaldırıp yeniden kurmak türksportalın events dosyası hata veriyor bende öbür events ı kullanmak zorunda kalıyorum.en azından maçta tam yenerken atıyor aynı maçta yenilince de ben sinirlenip çıkıyorum sorununu yaşamıyorum artık. benim şimdiki sorunum oyundan kaynaklanıyor. yeni gelenlerin gitmek istememesi. onu da fmrte den oyuncunu maaaşını 0 yaptım oyun açıkken yapmak lazım ama ctrl alt del ile tam ekran iken ve 0 karşılığı serbest bıraktım 1 m istiyodu gitmek için belletti gitmek te istemiyordu kiralık bile alan yok bende bunu yapmak zorunda kaldım kulüp 1 m fazla ödeyemeyiz diyordu neyse kurtuldum şimdi diğer kurtulamadığım 2 oyuncuyu satıp 1 yabancıyı da kiralarsam eğer transferi kapatıcam alacağım yok sezon sonu free sini beklicez henüz sezon başı bu arada ve gsde 2.sezonum henüz.
    oyunu hayatım boyunca hiç türkçe oynamadım ayrıca maçta da veren hata crash dumps bende ..

Wink

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post

Uploaded with ImageShack.us

Oyuncular nasıl eskı halıne gelecek ? Daha küçük oluyordu yuvarlaklar
    Arkadaşım ilk önce tam ekrandan çıkacaksın.Ardından oyun görünümleri moduna gelip "2D Motoru"'nu seçeceksin.Sanırım bunu sordun.Anlamadıysam lütfen tekrar bildir ki sana yardımcı olabileyim

Bu bir extra çözüm değil ki sadece yedeğini alarak oyna. öyle bi başlık açmışsın ki dedim "Bu sefer tamam"

Mesaj Yetkileri