1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Yannick Djalo | 23 | ST |

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Yannick Djalo | 23 | ST |

Önemli Özellikleri : Dribbling , Technique , Flair , Off The Ball , Acc. , Agility , Natural Fitness , Pace

Kişisel Yorum : Finishing ve Composure gibi özellikleri çok parlak olmasada adam acayip gol atıyor yahu. Poacher rolünde Creative Freedom'ını sonuna kadar kısarsanız iyi işler çıkarıyor. 10.0.3 yamasında oyuna satılık listesinde başlıyor 950.000 € - 1.500.000 € arasında bir fiyata alabilir forvete koyup keyfinize bakabilirsiniz. Ben Fulham'a aldım. 5 maçta 7 gol attı. 2 tanesi Manchester United'a 1 taneside Liverpool'a.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya-Kanada

EPL'de çok verim alıyorsunuz EPL'den küçük takım alıp bu adamı direk alıp.

Liverpool'da Torres ile N'Gog arasına koymuştum bu adamı, 2.forvetimdi. Arada girip gol atıyordu ama Torres sakatlanınca ilk 11'e koymaya çekiniyordum yine de. Gerrard, Maxi ya da Babel'i oynatırdım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İlk sezonunda Premier League'de 23 gol attı. Toplamda 55 maçta 35 gol atıp 19 asist yaptı. Peşinde Barcelona ve Stuttgart var. 15 M €'dan aşağı satmam. 1.1 M €'ya almıştım hemde.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul, Antalya

Fenerbahçe'ye aldım.10 maçta 10 golü var.Kesinlikle tavsiyemdir.Kolaylıkla gol atabiliyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rsa View Post
    Fenerbahçe'ye aldım.10 maçta 10 golü var.Kesinlikle tavsiyemdir.Kolaylıkla gol atabiliyor.
    Bende epey gelişti. 14 M €'ya Barcelona'ya sattım 1 sezon sonra.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bazen satış listesine 1 Mn un altında bir değere konulabiliyor. Alın ve oturup izleyin
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Satış listesine konulan en iyi oyunculardan.Hatta en iyisi.Cüzzi bir rakama alıp maksimum verir alıyorsunuz.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Reading'e alacaktım maaş yüzünden kaçtı elimden

Oyun bası alınabılıcek ve direk as oynatabılıcegımız bı adam

Oyunu acar acmaz transfer listesinde görüoruz ve 1.3 M $ almak mümkün kacırılmıycak bir fırsat bu adam

Gol yollarında etkılı ve takımın gol yukunu tek basına kaldırabılır tek forvet oynatmayı dusunuosanız dusunmeyın oynatın

Mesaj Yetkileri