Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 44 arası toplam 44 sonuç

Konu: Milan Baros

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Buralara bakılıyor mu?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by crdsa View Post
    Buralara bakılıyor mu?
    Pek tabii bakiliyor ama cok gerekli olmadikca arastirmacilar yazi yazmiyor. Burasi daha cok sizlerin profiller hakkinda degisiklikler isterken bu degisiklikleri detayli bir sekilde yazmaniz icin yaratilmis bir bolum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Burada yazılanlar hakkında düşüncelerinizi bekledim de. Baros'ta düşmeler olacak mı? Dediğim gibi dribbling ve first touch düşmeli.

Nesil
    2003

Burada yazılanlar hakkında düşüncelerinizi bekledim de. Baros'ta düşmeler olacak mı? Dediğim gibi dribbling ve first touch düşmeli.
    Dusuncelerimizi oyun ciktiginda verilen degerlerle gorebilirsiniz zaten. Burasi daha cok sizlerin dusuncelerini yazmaniz ve bizlerin de bu dusunceleri okuyarak kendi dusuncelerimizle birlestirip profili sekillendirmek icin.

Yukarida yazdiginiz mesaj gayet kapsamli ve emin olun gozardi edilmeyecektir.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Bence önümüzdeki sene profil oluşturulurken Aggression arttırılabilir ve professionalism düşürülebilir. Bu sene hakemlerle çok uğraşması , gördüğü kartlar ve maçlarda daha agresif olması buna neden olarak gösterilebilir.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Bence önümüzdeki sene profil oluşturulurken Aggression arttırılabilir ve professionalism düşürülebilir. Bu sene hakemlerle çok uğraşması , gördüğü kartlar ve maçlarda daha agresif olması buna neden olarak gösterilebilir.
    Agresifligi topa agresiflik olarak dusunmek daha dogru olur.

Profesyonelligi de antrenmanlari ne kadar ciddiyetle yaptigi ve maclari ne kadar ciddiyetle oynadigi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Keşke arkadaşa tatmin edici bir cevap verseydiniz o halde. (:
    Sanırım olması gereken şey "Dirtiness".

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    Keşke arkadaşa tatmin edici bir cevap verseydiniz o halde. (:
    Sanırım olması gereken şey "Dirtiness".
    Dirtiness (yuksekse rakibe sertlik yapar), temperament (dusukse sinirlere hakim olamaz) ve sportsmanship (dusukse sportmenlik disi hareket yapar, kendisini yere atma, zaman gecirme, rakibe tukurme vs.). Hatta daha da ileriye gidersek argues with officials PPM'si.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    argues with officials PPM'si.
    Bu Baros'ta var mı bilmiyorum ama yoksa eklenmesi uygun olabilir.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Baros'un Banik Ostrava'da en cok gol attigi 2001-2002 sezonunda 11 golu var. Cek liginde boyle gol krali olduysa ne yazar? Ostrava'nin krali tabi adam oranin alt yapisindan yetismis Sampiyonlar Ligi'ni kazanmis, vs. Buradan da buyrun gorun ki o sezon gol krali Baros degil:

http://en.wikipedia.org/wiki/Gambrinus_liga_2001-02

Cikardiginiz zayif argumanlarin bile arastirmasini yapmayarak iyicene kredibilite kaybediyorsunuz sadece.

Ayni seyleri her sene tekrar tekrar yazmaktan biktim hala bu zayif ve arastirmasi dahi yapilmamis argumanla gelicekseniz hic geri yazmayin bence cunku yazdiklarimi ya okumamisiniz ya da bir onceki mesajimda dedigim gibi isinize geldigince anlamak istemisiniz. Baros bu oyunda profili belkide en iyi yapilmis oyunculardan birisi. Oyunu oynayin ve tadini cikarin derim.

ostrava'nın maradona'sı diye biliyordum ben onu da neyse.

11 golü sezonun ilk devresinde attıktan sonra devre arasında liverpool'a gitti.

hata olmasın diye yazıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Dusuncelerimizi oyun ciktiginda verilen degerlerle gorebilirsiniz zaten. Burasi daha cok sizlerin dusuncelerini yazmaniz ve bizlerin de bu dusunceleri okuyarak kendi dusuncelerimizle birlestirip profili sekillendirmek icin.

Yukarida yazdiginiz mesaj gayet kapsamli ve emin olun gozardi edilmeyecektir.
    Tamam. Çok teşekkürler. Cevap gelmeyince dikkate alınmıyor gibi geliyordu. Umarım doğru düzenlemeler yapılır. Yanlış değerler can sıkıyor. Baros üç kişiyi çalımlayıp gol atınca kayıtlı oyunumdan soğuyorum. Dribbling ve first touch düşürülüp jumping ve headingde biraz artış olursa çok güzel olacak.

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Tamam. Çok teşekkürler. Cevap gelmeyince dikkate alınmıyor gibi geliyordu. Umarım doğru düzenlemeler yapılır. Yanlış değerler can sıkıyor. Baros üç kişiyi çalımlayıp gol atınca kayıtlı oyunumdan soğuyorum. Dribbling ve first touch düşürülüp jumping ve headingde biraz artış olursa çok güzel olacak.
    İlk dokunuş gayet yerinde bence. Baros'un ilk dokunuşları iyi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Tatanga17 View Post
    İlk dokunuş gayet yerinde bence. Baros'un ilk dokunuşları iyi
    Hiç iyi değil. Ayağıyla kontrol edemeyip rakibe kaptırdığı çok top oluyor. Baros'un en önemli eksiği. 13'ten fazla olmamalı kesinlikle. Bence 12 uygun.

Baros bence oyunda gerçekten yerinde olmuş.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri