Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

6 28.57%
  • İyi

11 52.38%
  • Vasat

2 9.52%
  • Hayal kırıklığı

2 9.52%
1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Seydou Doumbia | St | 22

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Seydou Doumbia | St | 22

Adı Soyadı : Seydou Doumbia

Kulüp : CSKA Moscow

Pozisyonu : St

Aşırı olmasa da özellikleri gelişiyor.Şuanki haliyle düşük duran Composure 15 oluyor örneğin.İdeal Poacher.

Last edited by Lim10 : 09.Kasım.2010 at 04:14

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Doumbia galiba ilk sene gelmiyor , yeni transfer olduğu için : ).
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Cskada gerçekte adam her maçta gol atıyordu sorna sakatlandımı duruldumu ne oldu bilmiyorum sesi soluğu kesildi gerçekten kaliteli bi oyuncu young boystan almışlardı ilk sene gelmesi zor bence

Nesil
    2006
    Yer
    11

Off the ball+Accleration+Pace+Dribbling+Composure+Balance+ Finishing=Poacher=Doumbia

http://www.youtube.com/watch?v=lSL2F...layer_embedded

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2006
    Yer
    11

Niang, Utaka, Babacar, Wolfswinkel, Andy Carrol, Vela gibi forvetleri oynattım şimdiye kadar.Rahatlıkla söyleyebilirimki kaleciyle karşı karşıya pozisyonlarda gördüğüm en iyi bitirici.Son vuruşları mükemmel.Bir tek belirtmem gereken nokta var; bazen istikrar sorunu yaşıyor.2-3 maç çoşup, ardından 3-4 maç kayboluyor.İlk sezonu olmasına bağlıyorum birazda bunu.İngilizce hala Basic seviyede.Önümüzdeki yıl daha da iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.

İkinci sezon sonunda 12M$'a bırakıyor CSKA aklınızda bulunsun(2 kez denenmiştir).Aşşağıdaki linkte Doumbia'nın estirdiği birkaç maç var.İzlemenizi tavsiye ederim.

http://hotfile.com/dl/96166802/fe8cb...umbia.rar.html

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok sağlam oyuncu. Bunu alınca oyundan sıkılıyorum o yüzden vazgeçtim artık almaktan.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

bu adami cok iyi hatirliyorum fm 2008 di galiba fildisinin basina gectigimda u19 milli takiminda gözüme carpmisti direk a takima almistim hicte siritmamisti.. kulüp takimlarinda deneme firsatim olmadi..

Nesil
    2006
    Yer
    11

Adamım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ne olarak oynatıyorsunuz bu adamı daha yeni aldım taktığım 4-2-3-1 su anda Floccari'yi fırsatçı golcü olarak oynattım bunuda aynı şekilde oynatalım yoksa başka bir rolde mi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

fizikli ve hızlı oyuncular forvette çok iş yapıyor. doumbia güzel bir örneği.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by ancar View Post
    ne olarak oynatıyorsunuz bu adamı daha yeni aldım taktığım 4-2-3-1 su anda Floccari'yi fırsatçı golcü olarak oynattım bunuda aynı şekilde oynatalım yoksa başka bir rolde mi

Poacher-Fırsatçı golcü.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Mesaj Yetkileri