Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

7 70.00%
  • İyi

3 30.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Ryan Shawcross | Dc | 22

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Ryan Shawcross | Dc | 22

Adı Soyadı : Ryan Shawcross

Kulüp : Stoke City

Pozisyonu : Dc

Vidic'e rahatlıkla partnerlik edebilecek yetenekte bir defans oyuncusu.Ve henüz 22 yaşında.Next Ferdinand.

Last edited by Lim10 : 09.Kasım.2010 at 03:55

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

ManU bu adamı nasıl Stoke'ye bıraktı anlamıyorum , Sir Alex'in en büyük hatalarından olsa gerek .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bonservisine neredeyse bütçemin tamamını vermiştim.Anasının ak sütü gibi helal olsun.Henüz 1 sezon oynattım.Mükemmel bir performans sergiledi.Havadan yerden top sektirmiyor.İleride sürpriz gollerle de önemli puanlar kazandırdı.Yılın 11'ine, en yüksek ortalamayla seçilen oyuncu oldu(7.66).Sonuna kadar kefilim Shawcross'a.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Bak bu adamı severim işte kereta komple defans : )))

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Yıl 2014.. Ve Shawcross'u hem milli takımda hemde Chelsea'de banko oynatıyorum.

Bende sonuna kadar kefilim kendisine.. Olmaz böyle bir eleman. Etten duvar örüyor.

Mesaj Yetkileri