1 ile 13 arası toplam 13 sonuç

Konu: Ozan İpek

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Default Ozan İpek

Ozan İpek'in özellikle hızının çok abartı olduğunu düşünüyorum Dia'nın 15,Pino'nun 14,Volkan Şen'in 14 olduğu biryerde Ozan'ın hızı maximum 13 olmalıydı.
    Last edited by perpetua : 19.Aralık.2010 at 15:55

Ozan süratli bir kanat oyuncusu mu şimdi yani? Çok kötü verilmiş fiziksel özellikler. Hız ve hızlanmanın aşırı abartısını geçtim, bu haliyle Avrupa'nın en iyi fizikli oyuncularından biri sanırım.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Yok artık,Ozan İpek Pino'dan hızlı mı şimdi.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

pino'yu fransızlar yapmış olması lazım

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Ozan İpek bir kere çok istikrarsız bir oyuncu bence. Geçen yıLda oynadığı maçLarda iyise çok mükemmeL oynuyordu, kötüyse berbat oynuyordu. Bu yıLda Bursaspor takımında en zayıf haLka bence. En verimsiz oyuncuLarın başında geLiyor. Hız konusunda Ozan İpek en fazLa 12-11 oLur. Onun dışında gayet güzeL bir profiL bence.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

hızı yanında gücü de abartı olmuş..
    14 gerçekten çok abartı...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Boyu 180 bu adamın fakat 187 girilmiş.

Ozan İpek'in boyu 1.87 olarak girilmiş fakat kendi sitesinde de yazdığı gibi aslında boyu 1.80..
    http://www.ozanipek.org/biyografim.htm

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Ayrıca Pinoyu 14 yapan kişi benmiyimde Ozanla karşılaştırgınızda yanlış yapan ben oluyorum
    Her insan hata yapabılır,bak şimdi de boy konusu.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Vallahi ozan ipek bana göre çok vasat bir oyuncu hiç bir özelliği 10 üzerinden 7 değil ama 4-5 de değil kısacası bu profıl ona çok çok fazla abartı 115-125 arası bi ca alması gerekir

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Yani şimdi baktıgınızda Ozan İpek iyi futbolcu ama bir Alex değil.

Şaka bi yana profil aldatmasın arkadaşlar 3 farklı oyunda denedim Ozan'ı aynı gerçekteki gibi , bazı maçlarda çok iyi oynarken bazı maçlarda oyundan kopuyor kafa olarak , boş boş geziniyor ve olmadık toplar kaybedebiliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Aynen, ama çok iyi bir yedek olduğu kesin. (İlerideki yıllar için konuşuyorum)
    Sentugo.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ozan'ın fiziksel özellikleri konusunda Coşkun'a katılıyorum. Hatta düşürme bence Coşkun. 1'er puan düşmesine gerek yok. Onun yerine dribbling'ini 10-11 yapın. Zaten sadece sağ ayağının zayıf olması ve konsantrasyonunun düşük olması profili iyi yansıtıyor. Hız ve hızlanmaya ellememenizi tavsiye ederim.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Mesaj Yetkileri